100 zł na zakupy za rejestrację karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile (promocja zakończona)

Masz kartę debetową lub kredytową MasterCard w Alior Banku? Możesz więc w łatwy sposób otrzymać punkty, które wymienisz na zakupy o wartości 100 zł. Wystarczy zgłosić swoją kartę do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile. Zapraszam po szczegóły tej bardzo prostej promocji!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest dla ciebie, jeśli masz ukończone 18 lat, a także jeśli posiadasz aktywną kartę debetową lub kredytową MasterCard dla klientów indywidualnych wydaną przez Alior Bank. Dodatkowy warunek: przed 1 grudnia 2023 r. nie mogłeś mieć zarejestrowanej jakiejkolwiek karty tego banku w programie Bezcenne Chwile.

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 1 grudnia 2023 r. do 31 grudnia 2023 lub do wyczerpania puli 5675 nagród po 8000 punktów każda (w tym drugim przypadku o wcześniejszym zakończeniu promocji dowiesz się z tej strony Alior Banku z jednodniowym wyprzedzeniem).

Jak dostać bonus?

Aby otrzymać 8 000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł, wykonaj tylko jeden krok:

1). Zarejestruj swoją kartę MasterCard w programie Bezcenne Chwile. Zrobisz to w bankowości elektronicznej Alior Banku (w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej)

Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach (bo np. dodawałeś kartę innego banku), możesz zalogować się na swój profil i dodać kartę Alior Banku. Przypominam – aby wziąć udział w promocji, nie mogłeś mieć wcześniej zarejestrowanej jakiejkolwiek karty tego banku w programie.

Kiedy dostaniesz bonus?

Bonusowe 8 000 punktów o wartości 100 zł otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych.

Przyznane punkty będą ważne tylko przez 3 miesiące. W tym czasie zaloguj się do programu Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody z katalogu.

Punkty możesz wymienić np. na dwie karty podarunkowe po 50 zł na zakupy na Allegro lub inną ze 150 nagród dostępnych w programie.

Jeden uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną nagrodę (8 000 punktów).

Program Bezcenne Chwile MasterCard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja”

Dodaj komentarz