Kod rabatowy Mubi: zwrot 150 zł za wykupienie polisy OC lub OC/AC na auto

UWAGA: Zaakceptuj statystyki, marketing pliki cookies aby zobaczyć to wideo.

Zwrot 150 zł otrzymasz za wykupienie polisy samochodu (OC lub OC/AC) za pomocą porównywarki ubezpieczeń Mubi. Promocja zadziała, jeśli wykorzystasz kod rabatowy znajdujący się w tym tekście. Sprawdź szczegóły i otrzymaj bonus!

Mubi – kod rabatowy 150 zł – kwiecień 2024

Aby skorzystać z tej promocji, wejdź do Mubi przez ten link promocyjny.

O tym, że wszedłeś z linku promocyjnego i kod rabatowy Mubi dający zwrot 150 zł został aktywowany, dowiesz się z tego komunikatu:

Mubi kod rabatowy - zwrot 150 zł

Jak otrzymać 150 zł od Mubi? Promocja krok po kroku

Promocja Mubi trwa od 1 lutego 2024 r. do 31 maja 2024 r. Aby z niej skorzystać i otrzymać zwrot 150 zł, spełnij poniższe warunki:

1). Wejdź na Mubi przez ten link (kod rabatowy wczyta się automatycznie).

2). Zrób kalkulację ubezpieczenia samochodu i zaakceptuj regulamin serwisu.

3). Wykup ubezpieczenie samochodu od razu lub w ciągu 12 miesięcy od dnia sporządzenia kalkulacji (jest opcja zapisania formularza i późniejszego powrotu do kalkulacji). Możesz zapłacić składkę w całości lub tylko pierwszą ratę (nie ma to wpływu na bonus).

4). Ważne: w ciągu 90 dni od zakupu ubezpieczenia wejdź na tę stronę: mubi.pl/odbierz-bonus, podaj wymagane dane i odpowiedz na pytanie: „Jaki limit prędkości obowiązuje na autostradach w Polsce?”.. Oprócz tego uzupełnij numer konta, na który ma trafić bonus.

5). Bonus 150 zł otrzymasz na konto bankowe w ciągu 30 dni od przesłania zgłoszenia, o którym piszę w punkcie nr 4.

To warto wiedzieć

Jak widzisz, zasady są proste. Warto znać kilka niuansów:

  • otrzymasz zwrot 150 zł od Mubi, jeśli wcześniej nie korzystałeś z żadnej promocji w tym serwisie na ten konkretny samochód. Jeśli jednak zmienili się wszyscy właściciele auta (bo np. zostało sprzedane), wtedy jak najbardziej można skorzystać z bonusu
  • nagroda przysługuje maksymalnie 2 razy w ciągu 24 miesięcy dla tego samego ubezpieczającego (to istotna informacja dla osób, które mają kilka aut)
  • zwrot 150 zł przysługuje wyłącznie za wykupienie polisy ubezpieczenia samochodu. Ubezpieczenie jednośladu nie będzie premiowane
  • otrzymasz bonus, jeśli nie odstąpisz od umowy ubezpieczenia oraz nie sprzedasz samochodu w ciągu 30 dni od wykupienia polisy


Polecaj i otrzymuj kolejne bonusy

Gdy będziesz klientem Mubi, otrzymasz możliwość polecania tej porównywarki swoim znajomym lub rodzinie. Dzięki temu każdy z nich otrzyma bonus 150 zł po zakupie polisy, a ty 50 zł (maksymalnie 2000 zł w ciągu roku).

O porównywarce OC AC

Mubi to kalkulator OC i AC, dzięki któremu w kilka minut porównasz oferty u różnych ubezpieczycieli. Porównywarka umożliwia ponadto zakup ubezpieczenia online lub przy pomocy konsultanta.

Właścicielem porównywarki jest internetowy Agent Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Firma znajduje się w rejestrze agentów ubezpieczeniowych prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego, a także posiada licencję na sprzedaż ubezpieczeń.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji Mubi „Bonus dla poleconego”


Promocja Mubi – pytania i odpowiedzi

Jak dostać zwrot 150 zł od Mubi?

Wejdź na tę stronę promocyjną, wykup ubezpieczenie, a potem wejdź na mubi.pl/odbierz-bonus i odbierz bonus. Zwrot 150 zł trafi na twoje konto bankowe w ciągu 30 dni.

Czy otrzymasz zwrot za polisę kupioną na raty?

Tak, w takim przypadku również kwalifikujesz się do otrzymania premii za ubezpieczenie samochodu.

Ile razy można otrzymać bonus?

Jeśli ubezpieczasz auto, to możesz otrzymać bonus maksymalnie 2 razy za 2 różne samochody.

Jak polecać Mubi i otrzymać premie?

Indywidualny link polecający znajdziesz w panelu klienta. Udostępnij go swoim znajomym / rodzinie, a za każde skuteczne polecenie otrzymasz 50 zł (maksymalnie 2000 zł rocznie). Oczywiście polecona osoba otrzyma zwrot 150 zł, jeśli opłaci składkę polisy OC lub OC AC


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów


Sprawdź też:

Promocja w porównywarce Punkta: zwrot 50 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC

Dodaj komentarz