Aż 600 zł premii w promocji konta Banku Millennium

Premię pieniężną 600 zł wypłaci Bank Millennium osobom, które założą konto osobiste na tej stronie promocyjnej i wykażą się aktywnością. W tym wpisie opisuję krok po kroku, za co otrzymasz bonusy – zapraszam!

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” jest dla ciebie, o ile:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium i nie posiadałeś go od 1 stycznia 2020 r. do teraz

Jak założyć konto z bonusem?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową i od 5 kwietnia do 25 czerwca 2024 r. zawrzyj umowę z bankiem. Dostępne są dwie opcje założenia konta: selfie lub online (zalogowanie się do obecnego banku)

W trakcie składania wniosku o konto podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz premię?

W promocji możesz otrzymać trzy premie o łącznej wartości 600 zł.


Pierwszą premię pieniężną – 100 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto z kartą debetową w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykażesz się następującą aktywnością w ciągu pierwszych 14 dni od założenia konta:

 • w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zasil rachunek kwotą min. 1000 zł (może to być np. przelew z twojego konta w innym banku lub od kogoś innego)
 • w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
 • w ciągu pierwszych 14 dni od otwarcia konta co najmniej raz zapłać kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), transakcji hazardowych, a także zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie stacjonarnym lub online

Pierwszą premię bank wypłaci do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.


Drugą premię pieniężną – 200 zł – otrzymasz, jeśli w każdym z sześciu miesięcy (zaczynając od kolejnego miesiąca po otwarciu konta) wykażesz się następującą aktywnością:

 • w każdym z miesięcy zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
 • w każdym z miesięcy zapłać kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł w miesiącu. Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), transakcji hazardowych, a także zwróconych

Drugą premię bank do końca miesiąca po okresie wyznaczonym na spełnienie warunków. Jeśli więc np. spełniałeś warunki od maja do października, wtedy premia wpłynie na konto do końca listopada.


Trzecią premię pieniężną – 300 zł – otrzymasz, jeśli przez trzy kolejne miesiące (w ciągu pierwszych 6 miesięcy liczonych od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz otrzymywać na rachunek:

 • jednorazowy przelew na min. 1000 zł z tytułu wynagrodzenia (pensja, renta, emerytura lub stypendium). Ważne: warunek ten dotyczy osób, które w dniu otwarcia konta, miały ukończone 26 lat. Osoby poniżej 26. roku życia mogą zapewnić taki wpływ z dowolnego tytułu (np. przelać 1000 zł ze swojego konta w innym banku)

Trzecią premię bank wypłaci do końca miesiąca po okresie wyznaczonym na spełnienie warunków (jeśli więc np. będziesz otrzymywać wpływy od maja do lipca, wtedy premia wpłynie do końca sierpnia).Szczegółowa rozpiska z regulaminu z terminami wypłat:

Bank Millennium wypłata premii


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta” – regulamin


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz