Kupony Temu 400 zł i zniżka 30% za kod rabatowy. Maj 2024

Kupony Temu o łącznej wartości 400 zł otrzymasz za pobranie aplikacji z tego linka polecającego. Oprócz tego, wpisując kod rabatowy o treści acd676086 dostaniesz kolejny kupon na 30% zniżki. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak działają kupony oraz kod promocyjny dla nowych użytkowników aplikacji na pierwsze zamówienia.

Ważne: promocja zadziała w przypadku, gdy jesteś nowym użytkownikiem Temu i nie miałeś wcześniej aplikacji (odinstalowanie i ponowne jej zainstalowanie nie będzie się liczyło)

Kupony Temu 400 zł – jak dostać i jak działają?

Aby otrzymać kupony Temu o wartości 400 zł, pobierz aplikację z tego linka promocyjnego i zarejestruj się w aplikacji.

Gdy to zrobisz, wejdź do zakładki Moje konto -> Kupony i oferty. Znajdziesz tam przyznany pakiet kuponów oraz zasady ich wykorzystania (m.in. informację o terminie ważności oraz o wymaganej wartości zamówienia, aby zniżka zadziałała).

Jak zauważysz, kuponów będzie wiele, będą miały różną wartość i będą dostępne dla zamówień o różnych wartościach. Przykładowo, ja otrzymałem następujący zestaw kuponów dających sumę 400 zł: 2 kupony po 100 zł (każdy przy zamówieniach powyżej 320 zł), 2 po 60 zł (dla zamówień powyżej 160 zł) i 2 po 40 zł (przy zakupach powyżej 80 zł).

Co istotne, robiąc zakupy, nie musisz się zastanawiać, który kupon zniżkowy zastosować – Temu zrobi to automatycznie na podstawie wartości twojego zamówienia.

Warto też wiedzieć, że wartości kuponów mogą się zmieniać się w czasie – o tym, jaka jest aktualna oferta, dowiesz się z tego linka polecającego.

Kupony Temu 400 zł
Przyznane rabaty znajdziesz w aplikacji Temu w zakładce Moje konto -> Kupony i oferty

Zniżka 30% za kod rabatowy

Oprócz tego, możesz otrzymasz kolejny kupon dający zniżkę 30%. Będzie to możliwe, jeśli wpiszesz w aplikacji kod rabatowy Temu o treści acd676086. Aby go aktywować, wejdź do zakładki Moje konto -> Kupony i oferty, wpisz go w polu „Wpisz kod zniżkowy” i kliknij „Wybierz”.

Kod rabatowy temu zniżka 30%
Wpisz kod rabatowy Temu i wciśnij „Wybierz”

Jeśli wykorzystasz kupon rabatowy acd676086 w ciagu godziny od pobrania aplikacji Temu, wtedy otrzymasz 30% zniżki na zamówienia powyżej 80 zł (maksymalna zniżka to 100 zł). Jeśli zaś zrobisz to w ciągu 24 godzin od pierwszego pobrania, wtedy otrzymasz 30% zniżki na zamówienia powyżej 50 zł (maksymalna zniżka to 50 zł). W przypadku wykorzystania kodu po 24 godzinach od pierwszego pobrania, rabat nie będzie przyznany

Kupony rabatowe od Temu – to trzeba wiedzieć

  • kupony na start czy zniżka za kod polecający będą aktywne krótko (tak jak już wspomniałem, czas ich aktywności sprawdzisz w aplikacji w zakładce „Kupony i oferty”)
  • jeśli masz wiele kuponów, wtedy Temu automatycznie wykorzysta ten, który najbardziej pasuje do wartości zamówienia. Przykładowo: jeśli masz w koszyku produkty o wartości powyżej 320 zł, wtedy Temu zastosuje kupon dający zniżkę 100 zł. Co ciekawe, aplikacja podpowiada, produkty o jakiej wartości musisz jeszcze dołożyć, aby skorzystać z danego kuponu:
Podpowiedzi dot. kuponów
Podczas zakupów aplikacja podpowiada, ile jeszcze brakuje do skorzystania z danego kuponu
  • rabaty zadziałają tylko w aplikacji i tylko w przypadku nowych użytkowników. „Jeśli dana osoba pobrała wcześniej aplikację, nawet jeśli została ona odinstalowana i ponownie zainstalowana, nie będzie ona uprawniona do otrzymania korzyści” – informuje sklep.
Kupony Temu i kod promocyjny - zasady wykorzystania
Zasady wykorzystania kodu promocyjnego

Pakiet kuponów – instrukcja wideo

UWAGA: Zaakceptuj statystyki, marketing pliki cookies aby zobaczyć to wideo.

Temu – opinie

Aplikacja Temu oceniania jest przez użytkowników urządzeń z Androidem na 4,6 (na 5), natomiast użytkownicy iOS wystawili jej notę 4,7 (na 5).

Opinie użytkowników aplikacji Temu możesz prześledzić na tych stronach: Google Play lub App Store. Jak się można przekonać, najwięcej komentarzy dotyczy sklepu i jego oferty. Głosy pozytywne dotyczą m.in. zróżnicowanego asortymentu, darmowej dostawy, atrakcyjnych cen i obniżek, jakie dają kody rabatowe. Wśród negatywnych głosów pojawiają się te dotyczące m.in. niejasności w podawaniu cen w reklamach, kiepskiej jakości niektórych towarów czy minimalnej kwocie zamówienia (aby zamówienie zostało zrealizowane, należy kupić produkt lub produkty za minimum 40 zł).

O sklepie

Temu to stosunkowo nowy gracz na rynku e-commerce. Ta platforma zakupowa została założona w 2022 r. w Bostonie w amerykańskim stanie Massachusetts, a jej właścicielem jest chiński PDD Holdings, który posiada w swoim portfolio m.in. serwis zakupowy Pinduoduo.

W sklepie znajdziesz produkty w niskich cenach z kilkudziesięciu kategorii – m.in. moda, elektronika, AGD, motoryzacja, dom, artykuły biurowe, zdrowie, produkty dla zwierząt czy artykuły przemysłowe.

Darmowa dostawa w Temu – paczkomat lub kurier

Temu oferuje bezpłatną dostawę dla wszystkich zamówień (jednak – jak wspomniałem – obowiązuje minimalna wartość zamówienia wynosząca 40 zł).

Metodę dostawy można wybrać podczas składania zamówienia. W Polsce Temu oferuje następujące formy: Paczkomat InPost lub kurier.

Podczas składania zamówienia poznasz też czas dostawy. W mailu potwierdzającym zamówienie znalazłem informację, że jeśli paczka dotrze później, wtedy Temu wypłaci bonus:

Bonus od Temu za opóźnienie w dostarczeniu paczki (podczas zamawiania produktów, data 16 lutego była wskazana jako maksymalna)

Jak zapłacić?

Sklep udostępnia na rynku polskim m.in. takie metody płatności: karty płatnicze/kredytowe, Przelewy 24, BLIK, PayPal, Apple Pay czy Google Pay.

Zwroty

Jak informuje platforma, niemal wszystkie produkty kwalifikują się do zwrotów w ciągu 90 dni od daty zakupu. Wyjątki to produkty spersonalizowane; towary oznaczone jako niepodlegające zwrotowi; artykuły odzieżowe, które były noszone, prane, uszkodzone, z usuniętymi metkami, opakowaniem lub naklejką higieniczną lub w niekompletnym zestawie.

Status zwrotu możesz sprawdzić na swoim koncie przechodząc do zakładki „Twoje zamówienia”> „Zwroty”.


Podsumowanie

Kupony 400 zł – jak dostać?

Pobierz aplikację z tego linka polecającego i zarejestruj się. W zakładce Moje konto -> Kupony i oferty sprawdzisz warunki ich wykorzystania.

Jak otrzymać zniżkę 30% za kod polecający?

Wejdź do zakładki „Kupony i oferty” i wpisz kod o treści acd676086. Otrzymasz zniżkę, jeśli wykorzystasz kod w ciągu maksymalnie 24 godzin. 

Czy każdy otrzyma rabat?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nigdy nie logowały się do aplikacji i są jej nowymi użytkownikami.

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2024


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów

1 komentarz do “Kupony Temu 400 zł i zniżka 30% za kod rabatowy. Maj 2024”

Dodaj komentarz

SPRAWDŹ TEŻ: