fbpx

Promocja w porównywarce Punkta: zwrot 100 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC. Kod rabatowy

Atrakcyjna promocja w Punkta. Ta popularna porównywarka ubezpieczeń przygotowała bonus 100 zł dla osób, które za jej pośrednictwem wykupią polisę OC lub OC/AC. W tym wpisie pokażę, jak otrzymać gwarantowaną premię wykorzystując ten kalkulator ubezpieczeń.

Promocja Punkta: jak dostać zwrot 100 zł za polisę OC lub OC/AC?

Aby otrzymać zwrot 100 zł na konto bankowe od Punkta (dawniej mFind), wykonaj te proste kroki:

  • zrób kalkulację ubezpieczenia przeglądając oferty z kilkunastu towarzystw i wykup polisę OC lub OC i AC
  • odbierz 100 zł zwrotu. Aby tak się stało, w ciągu 60 dni od opłacenia składki otrzymasz maila od organizatora promocji z prośbą o podanie danych niezbędnych do przelewu (m.in. numeru konta bankowego). Oprócz tego, udziel poprawnej odpowiedzi na pytanie z maila: „Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?”. Gdy to zrobisz, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 30 dni

Co warto wiedzieć

Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które jeszcze nie kupowały ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą tego kalkulatora. Jeśli wykupujesz ubezpieczenie, ale ubezpieczonym będzie inna osoba, wtedy będziesz musiał podać jej dane i to właśnie ta osoba otrzyma zwrot. Opłacenie podatku dochodowego oraz formalności z tym związane bierze na siebie organizator promocji (Ty otrzymasz na konto bankowe 100 zł).

Kod rabatowy Punkta

Pamiętaj, że zwrot 100 zł uzyskasz tylko wtedy, gdy wejdziesz przez ten link, dzięki czemu automatycznie załaduje się kod rabatowy Punkta na bonus 100 zł. O tym, że bierzesz udział w promocji, będzie świadczyć zielony komunikat na dole ekranu z kwotą zwrotu.

Porównaj oferty kilkunastu towarzystw

Kalkulator ubezpieczeń pozwala na porównanie ofert kilkunastu polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Umowę o ubezpieczenie zawrzesz online bez potrzeby wychodzenia z domu.

Regulamin promocji

Jeśli skorzystasz z linka w tym artykule, ja również mogę dostać wynagrodzenie za polecenie. Będzie to miła rekompensata za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji na tym blogu.