Promocja w porównywarce Punkta: zwrot 50 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC. Kod rabatowy

UWAGA: Zaakceptuj statystyki, marketing pliki cookies aby zobaczyć to wideo.

Atrakcyjna promocja w Punkta. Ta popularna porównywarka ubezpieczeń przygotowała bonus 50 zł dla osób, które za jej pośrednictwem wykupią polisę OC lub OC/AC. W tym wpisie pokażę, jak otrzymać gwarantowaną premię wykorzystując ten kalkulator ubezpieczeń.

Promocja Punkta: jak dostać zwrot 50 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC?

Aby otrzymać zwrot 50 zł na konto bankowe od Punkta (dawniej mFind), wykonaj te proste kroki:

  • zrób kalkulację ubezpieczenia przeglądając oferty z kilkunastu towarzystw i wykup polisę OC lub OC i AC
  • odbierz 50 zł zwrotu. Aby tak się stało, maksymalnie w ciągu 90 od zakupu otrzymasz wiadomość od organizatora promocji z prośbą o podanie danych niezbędnych do przelewu (m.in. numeru polskiego konta bankowego). Gdy to zrobisz, pieniądze trafią na twoje konto w ciagu 60 dni.

Regulamin promocji

Co warto wiedzieć

Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób.

Zgodnie z regulaminem, bonus jest zwolniony z podatku od osób fizycznych (nie dotyczy sytuacji, jeśli nagroda jest przyznana w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą klienta).

Kod rabatowy Punkta

Pamiętaj, że zwrot 50 zł uzyskasz tylko wtedy, gdy wejdziesz przez ten link, dzięki czemu automatycznie załaduje się kod rabatowy Punkta na bonus 50 zł. O tym, że bierzesz udział w promocji, będzie świadczyć komunikat na dole ekranu.

Po wejściu w link z mojego bloga, automatycznie wczyta się kod rabatowy dający 50 zł zwrotu

Porównaj oferty kilkunastu towarzystw

Kalkulator ubezpieczeń pozwala dobrać najlepszą ofertę spośród propozycji kilkunastu polskich towarzystw ubezpieczeniowych, w tym: Allianz, Proama, Wiener, Benefia, Trasti, UNIQA, You Can Drive, mtu24.pl, Link4, Generali, TUZ Ubezpieczenia czy PZU. Umowę o ubezpieczenie zawrzesz online bez potrzeby wychodzenia z domu. Jak czytamy na stronie, Punkta nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Aby sprawnie przejść proces kalkulacji, przygotuj swoje prawo jazdy (potrzebna będzie data wydania dokumentu), a także dowód rejestracyjny pojazdu.

Warto podkreślić, że w wielu przypadkach system sam podpowiada odpowiedzi, dzięki czemu ubezpieczenie samochodu jest szybkie i wygodne.

Rodzaje ubezpieczeń

W kalkulatorze Punkta możesz porównać ceny i kupić:

  • OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. W Polsce jest ono obowiązkowe i zapewnia finansową ochronę w sytuacji szkody spowodowanej w mieniu i zdrowiu innych osób
  • AC, czyli autocasco. Posiadając takie ubezpieczenie otrzymasz rekompensatę w sytuacji gdy np. uszkodzisz auto z własnej winy, ktoś je ukradnie czy zostanie ono uszkodzone wskutek żywiołu
  • NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa zapewnia dodatkowe środki na leczenie lub rehabilitację osób poszkodowanych w wypadku
  • Assistance, czyli pomoc mechanika na miejscu awarii lub holowanie
  • inne ubezpieczenia dodatkowe, takie jak ubezpieczenie opon, szyb a także ochrona prawna

Jeśli skorzystasz z linka w tym artykule, ja również mogę dostać wynagrodzenie za polecenie. Będzie to miła rekompensata za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji na tym blogu.


SPRAWDŹ TEŻ:

Mubi kod rabatowy 150 zł