Promocja w porównywarce Punkta: zwrot 100 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC. Kod rabatowy (promocja zakończona)

Atrakcyjna promocja w Punkta. Ta popularna porównywarka ubezpieczeń przygotowała bonus 100 zł dla osób, które za jej pośrednictwem wykupią polisę OC lub OC/AC. W tym wpisie pokażę, jak otrzymać gwarantowaną premię wykorzystując ten kalkulator ubezpieczeń.

Uwaga: promocja ze zwrotem zakończona. Wciąż możesz jednak przejść na stronę Punkta i zrobić kalkulację ubezpieczenia

Promocja Punkta: jak dostać zwrot 100 zł za ubezpieczenie OC lub OC/AC? [promocja zakończona]

Aby otrzymać zwrot 100 zł na konto bankowe od Punkta (dawniej mFind), wykonaj te proste kroki:

  • wejdź do porównywarki przez ten link promocyjny (dzięki temu automatycznie aktywuje się kod rabatowy uprawniający do zwrotu 100 zł)
  • zrób kalkulację ubezpieczenia przeglądając oferty z kilkunastu towarzystw i wykup polisę OC lub OC i AC
  • odbierz 100 zł zwrotu. Aby tak się stało, w ciągu 60 dni od opłacenia składki otrzymasz maila od organizatora promocji z prośbą o podanie danych niezbędnych do przelewu (m.in. numeru konta bankowego). Oprócz tego, udziel poprawnej odpowiedzi na dość oczywiste pytanie z maila: „Czy w Polsce ubezpieczenie OC na samochód osobowy jest obowiązkowe?”. Gdy to zrobisz, pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu 30 dni

Co warto wiedzieć

Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich osób, które jeszcze nie kupowały ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą tego kalkulatora. Jeśli wykupujesz ubezpieczenie, ale ubezpieczonym będzie inna osoba, wtedy będziesz musiał podać jej dane i to właśnie ta osoba otrzyma zwrot. Opłacenie podatku dochodowego oraz formalności z tym związane bierze na siebie organizator promocji (Ty otrzymasz na konto bankowe 100 zł).

Porównaj oferty kilkunastu towarzystw

Kalkulator ubezpieczeń pozwala dobrać najlepszą ofertę spośród propozycji kilkunastu polskich towarzystw ubezpieczeniowych, w tym: Allianz, Proama, Wiener, Benefia, Trasti, UNIQA, You Can Drive, mtu24.pl, Link4, Generali, TUZ Ubezpieczenia czy PZU. Umowę o ubezpieczenie zawrzesz online bez potrzeby wychodzenia z domu. Jak czytamy na stronie, Punkta nie pobiera od klientów żadnych dodatkowych opłat ani prowizji.

Aby sprawnie przejść proces kalkulacji, przygotuj swoje prawo jazdy (potrzebna będzie data wydania dokumentu), a także dowód rejestracyjny pojazdu.

Warto podkreślić, że w wielu przypadkach system sam podpowiada odpowiedzi, dzięki czemu ubezpieczenie samochodu jest szybkie i wygodne.

Rodzaje ubezpieczeń

W kalkulatorze Punkta możesz porównać ceny i kupić:

  • OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. W Polsce jest ono obowiązkowe i zapewnia finansową ochronę w sytuacji szkody spowodowanej w mieniu i zdrowiu innych osób
  • AC, czyli autocasco. Posiadając takie ubezpieczenie otrzymasz rekompensatę w sytuacji gdy np. uszkodzisz auto z własnej winy, ktoś je ukradnie czy zostanie ono uszkodzone wskutek żywiołu
  • NNW, czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Polisa zapewnia dodatkowe środki na leczenie lub rehabilitację osób poszkodowanych w wypadku
  • Assistance, czyli pomoc mechanika na miejscu awarii lub holowanie
  • inne ubezpieczenia dodatkowe, takie jak ubezpieczenie opon, szyb a także ochrona prawna

Jeśli skorzystasz z linka w tym artykule, ja również mogę dostać wynagrodzenie za polecenie. Będzie to miła rekompensata za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji na tym blogu.