Aktywuj Allegro Pay i odbierz 50 monet. Zobacz jak działa ta usługa i czym jest (promocja zakończona)

50 monet o wartości 50 zł otrzymasz za aktywację i pierwszy zakup z Allegro Pay. Z tego wpisu dowiesz się, na czym polega ta usługa odroczonych płatności oraz poznasz szczegóły promocji.

Promocja z punktami została zakończona. Oczywiście wciąż możesz skorzystać z usługi Allegro Pay aktywując ją na tej stronie

Promocja Allegro Pay z monetami – zasady

Promocja trwa od 23 do 29 stycznia 2023 r. lub wyczerpania puli 500 000 monet. Aby otrzymać bonusowe monety, w okresie trwania promocji wykonaj nastepujące kroki.

KROK 1: Aktywuj Allegro Pay. Otrzymasz za to 25 monet

KROK 2: Zrób zakup za minumum 30 zł (bez kosztów dostawy) z płatnością Allegro Pay. Otrzymasz za to kolejnych 25 monet

Monety zostaną ci przyznane w ciągu 2 dni roboczych. Ważne: będziesz mógł je odebrać tylko w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay. Aby to zrobić, przejdź do menu, wybierz „Twoje monety i kupony”, a następnie kliknij „Odbierz”.

Z promocji nie mogą skorzystać kupujący przez Konto Junior oraz Firma.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź też Regulamin promocji

Co to jest Allegro Pay?

„Kupujesz teraz, płacisz później”. Tak w skrócie można scharakteryzować usługę płatności odroczonych Allegro Pay. Po jej aktywacji, będziesz mógł robić zakupy i opłacić je, kiedy ci wygodnie. Jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek (RRSO 0%). Możesz też rozłożyć płatność nawet na 20 rat i wtedy taka usługa będzie już płatna.

Aby skorzystać z Allegro Pay, wypełnij wniosek na tej stronie. Po pozytywnej weryfikacji Allegro poinformuje cię o aktywacji usługi i przyznanym limicie (maksymalnie 4200 zł). Warto zaznaczyć, że w trakcie wnioskowania, Allegro Pay zbada twoją zdolność kredytową i oceni ryzyko kredytowe. Właśnie dlatego podczas wypełniania wniosku należy podać PESEL i numer dowodu osobistego (nie są one zapisywane na koncie) oraz numer telefonu. Może również się zdarzyć, że Allegro Pay nie zdecyduje się aktywować tej usługi na twoim koncie.

Monety Allegro

Monety Allegro to program lojalnościowy, dzięki któremu zapłacisz mniej za zamówienia na tej platformie. Możesz je zbierać podczas zakupów, ale także właśnie podczas promocji taka jak ta.

Więcej na temat tego programu przeczytasz w tym artykule:

Monety Allegro, czyli płać mniej za zakupy. Promocje i informacje o programie


SPRAWDŹ TEŻ:

Promocje bankowe