Aktywuj Allegro Pay, zrób zakup i odbierz kupon 100 zł. Zobacz jak działa ta usługa i czym jest

Kupon o wartości 100 zł otrzymasz za aktywację i pierwszy zakup z Allegro Pay za co najmniej 30 zł. Z tego wpisu dowiesz się, na czym polega ta usługa odroczonych płatności oraz poznasz szczegóły marca promocji.

Promocja Allegro Pay z kuponem 100 zł – lipiec 2024 – zasady

Promocja „Kupony z Allegro Pay” trwa od 16 kwietnia do 31 lipca 2024 r.

Zgodnie z regulaminem, oferta jest skierowana do osób, które posiadają konto na Allegro od co najmniej 91 dni i które w ciągu ostatnich 366 dni miały od 1 do 26 tzw. dni transakcyjnych. Jeśli więc jednego dnia zrobiłeś kilka zakupów, wtedy i tak liczy się to jako jeden dzień transakcyjny.

Aby otrzymać kupon, w tych dniach wykonaj nastepujące kroki:

KROK 1: Wejdź na tę stronę i aktywuj Allegro Pay

KROK 2: Zrób transakcję za minimum 30 zł (bez kosztów dostawy) z płatnością Allegro Pay

Zgodnie z regulaminem, kupon o wartości 100 zł otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Będzie on ważny tylko przez 14 dni. Znajdziesz go na swoim koncie (Kupony –> Twoje kupony)

Z promocji nie mogą skorzystać kupujący przez Konto Junior oraz Firma.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź też Regulamin promocji

Promocja Allegro Pay Lipiec 2024
Źródło: Allegro

Zasady wykorzystania kuponu

 • kupon promocyjny może być wykorzystany wielokrotnie, aż do wyczerpania pełnej wartości. Aby z niego skorzystać, wybierz taką opcję w formularzu dostawy (w sekcji „Twoje zniżki”)
 • kuponów promocyjnych nie można łączyć z innymi formami kuponów lub promocji (np. z monetami czy kartami podarunkowymi)
 • kupon promocyjny można wykorzystać tylko przy zapłacie z wykorzystaniem tzw. szybkich płatności w ramach Allegro, z wyłączeniem Allegro Pay, Allegro Pay Business oraz Raty PayU. Kuponu nie można wykorzystać przy wyborze opcji płatności przy odbiorze
 • przyznanego kuponu promocyjnego nie możesz wykorzystać, jeśli produkt znajduje się do jednej z tych kategorii:

  Elektronika – Komputery – Internet 
  Elektronika – Konsole i automaty – Microsoft Xbox 360 – Zdrapki 
  Elektronika – Komputery – Kryptowaluty 
  Elektronika – Telefony i Akcesoria – Pre-paid 
  Kultura i rozrywka – Gry – Gry online (MMO) 
  Kultura i rozrywka – Kody i doładowania 
  Kolekcje i sztuka – Kolekcje – Numizmatyka 
  Kolekcje i sztuka – Kolekcje – Pieniądz papierowy 
  Kolekcje i sztuka – Kolekcje – Produkty inwestycyjne

Co to jest Allegro Pay?

„Kupujesz teraz, płacisz później”. Tak w skrócie można scharakteryzować usługę płatności odroczonych Allegro Pay. Po jej aktywacji, będziesz mógł robić zakupy i opłacić je, kiedy ci wygodnie. Jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek (RRSO 0%). Możesz też rozłożyć płatność nawet na 20 rat i wtedy taka usługa będzie już płatna.

Aby skorzystać z Allegro Pay, wypełnij wniosek na tej stronie. Po pozytywnej weryfikacji Allegro poinformuje cię o aktywacji usługi i przyznanym limicie (maksymalnie 4200 zł, chociaż Allegro prowadzi testy większej sumy wśród niektórych użytkowników). Warto zaznaczyć, że w trakcie wnioskowania, Allegro Pay zbada twoją zdolność kredytową i oceni ryzyko kredytowe. Właśnie dlatego podczas wypełniania wniosku należy podać PESEL i numer dowodu osobistego (nie są one zapisywane na koncie) oraz numer telefonu. Może również się zdarzyć, że Allegro Pay nie zdecyduje się aktywować tej usługi na twoim koncie.


SPRAWDŹ TEŻ:

Promocje bankowe

Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów