Aktywuj Allegro Pay, zrób zakup i odbierz kupon 50 zł. Zobacz jak działa ta usługa i czym jest

Kupon o wartości 50 zł otrzymasz za aktywację i pierwszy zakup z Allegro Pay za co najmniej 30 zł. Z tego wpisu dowiesz się, na czym polega ta usługa odroczonych płatności oraz poznasz szczegóły promocji.

Promocja zakończona. Wciąż możesz jednak aktywować Allegro Pay na tej stronie i korzystać z zalet tej usługi

Promocja Allegro Pay z kuponem 50 zł – zasady

Promocja „Kupony z Allegro Pay” trwa od 22 do 28 maja 2023 r. Aby otrzymać kupon, w tych dniach wykonaj nastepujące kroki:

KROK 1: Wejdź na tę stronę i aktywuj Allegro Pay

KROK 2: Zrób transakcję za minimum 30 zł (bez kosztów dostawy) z płatnością Allegro Pay

Zgodnie z regulaminem, kupon o wartości 50 zł otrzymasz w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków promocji. Będzie on ważny przez 30 dni. Znajdziesz go na swoim koncie (Kupony –> Twoje kupony)

Z promocji nie mogą skorzystać kupujący przez Konto Junior oraz Firma.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź też Regulamin promocji

Zasady wykorzystania kuponu

  • kupon promocyjny może być wykorzystany wielokrotnie, aż do wyczerpania pełnej wartości. Aby z niego skorzystać, wybierz taką opcję w formularzu dostawy (w sekcji „Twoje zniżki”)
  • kuponów promocyjnych nie można łączyć z innymi formami kuponów lub promocji (np. z monetami czy kartami podarunkowymi)
  • kupon promocyjny można wykorzystać tylko przy zapłacie z wykorzystaniem tzw. szybkich płatności w ramach Allegro, z wyłączeniem Allegro Pay, Allegro Pay Business oraz Raty PayU. Kuponu nie można wykorzystać przy wyborze opcji płatności przy odbiorze

Co to jest Allegro Pay?

„Kupujesz teraz, płacisz później”. Tak w skrócie można scharakteryzować usługę płatności odroczonych Allegro Pay. Po jej aktywacji, będziesz mógł robić zakupy i opłacić je, kiedy ci wygodnie. Jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek (RRSO 0%). Możesz też rozłożyć płatność nawet na 20 rat i wtedy taka usługa będzie już płatna.

Aby skorzystać z Allegro Pay, wypełnij wniosek na tej stronie. Po pozytywnej weryfikacji Allegro poinformuje cię o aktywacji usługi i przyznanym limicie (maksymalnie 4200 zł). Warto zaznaczyć, że w trakcie wnioskowania, Allegro Pay zbada twoją zdolność kredytową i oceni ryzyko kredytowe. Właśnie dlatego podczas wypełniania wniosku należy podać PESEL i numer dowodu osobistego (nie są one zapisywane na koncie) oraz numer telefonu. Może również się zdarzyć, że Allegro Pay nie zdecyduje się aktywować tej usługi na twoim koncie.


SPRAWDŹ TEŻ:

Promocje bankowe

Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów