Promocja Revolut: plan Premium przez 3 miesiące za darmo i bonus za quizy. Link polecający

Darmowe prowadzenie konta, atrakcyjne kursy walut czy zniżki podczas zakupów. To tylko niektóre zalety Revoluta. W tym wpisie znajdziesz link polecający, dzięki któremu dostaniesz 3 miesiące planu Premium za darmo (normalnie kosztuje on 29,99 zł miesięcznie). Gdy już założysz Revoluta, możesz również otrzymać dodatkowe bonusy w postaci kryptowalut po przejściu quizów. Zapraszam po szczegóły!

Promocja Revolut: jak dostać 3 miesiące planu Premium

Promocja Revoluta skierowana jest do nowych klientów. Aby otrzymać za darmo 3 miesiące planu Premium, wykonaj wszystkie poniższe kroki:

 • w ciągu 72 godzin od założenia konta uaktualnij swoją subskrypcję do planu Premium. Charakterystykę planu Premium sprawdzisz w dalszej części tego tekstu

Jeśli uznasz, że plan Premium nie jest dla ciebie, najlepiej zrezygnuj z niego przed końcem okresu próbnego (gdy to zrobisz później, Revolut naliczy opłaty). Pamiętaj też, że jeśli zamówisz darmowe dostarczenie karty fizycznej (plan Premium oferuje taką opcję), to w przypadku jego rezygnacji, będziesz musiał ponieść opłatę za jej przysłanie – ok. 25 zł).

Regulamin promocji

Promocja w Revolut - plan Premium przez 3 miesiące za darmo
Promocja w Revolut – plan Premium przez 3 miesiące za darmo

Dodatkowy bonus za quizy

Możesz również wziąć udział w quizach na temat kryptowalut i otrzymać kilkadziesiąt złotych bonusu (kwota ta może się zmieniać w zależności od czasu a nawet użytkownika).

Aby otworzyć quizy i poznać wysokość aktualnych bonusów, w aplikacji Revoluta wejdź w zakładkę Krypto, a potem przejdź do sekcji Edukacja i kliknij Wyświetl wszystko.

Aktualnie (lipiec 2023) widzę w tej sekcji następujące kursy, po przejściu których można otrzymać bonusy:

 • podstawy wiedzy o kryptowalutach
 • Polkadot
 • Premia Polkadot
 • Avalanche
 • Algorand
 • 1inch

Po ukończeniu kursów i poprawnej odpowiedzi na pytania w quizie, Revolut przyzna bonus w kryptowalutach, które później będziesz można wymienić na inną walutę (np. na PLN)

Quizy z bonusami znajdziesz w zakładce „Krypto” (sekcja „Edukacja”)

Ważne: Promocja z premią 50 zł za rejestrację została zakończona


Revolut: plany, limity, opłaty

Revolut to bank działający na litewskiej licencji. Warto podkreślić, że depozyty klientów są objęte gwarancją tamtejszego funduszu gwarancyjnego do 100 tys. euro.

Aktualnie Revolut posiada cztery plany: standard (darmowy), plus (19,99 zł miesięcznie), premium (33,99 zł m-c), metal (55,99 zł m-c), ultra (210 zł m-c).

Plan standard (darmowy):

 • darmowe prowadzenie konta i użytkowanie karty
 • darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir do polskich banków
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów kartą Revolut (limit 800 zł w miesiącu lub 5 wypłat miesięcznie)
 • korzystne płatności międzynarodowe (ponad 150 walut po kursie międzybankowym)
 • wymiana 30 walut bez opłat w dni powszednie (limit 5000 zł/miesiąc)
 • jednorazowe karty wirtualne bez ograniczeń
 • darmowe konto Revolut Junior dla 1 dziecka (ograniczona funkcjonalność)

Pozostałe plany (płatne):

Chcąc skorzystać z większych funkcji czy wyższych limitów, możesz wybrać któryś z płatnych planów. Ich zestawienie, a także miesięczne opłaty, znajdziesz poniżej:

Revolut Plany porównanie - grudzień 2023
Cennik planów / źródło: Revolut / 14.12.2023

Plan Revolut Pro dla samozatrudnionych

We wrześniu 2022 r. pojawił się bezpłatny plan Revolut Pro, z którego mogą skorzystać osoby samozatrudnione. Oferuje on m.in. nielimitowany cashback za płatności kartą czy wygodne metody przyjmowania opłat za usługi.

Więcej: Revolut Pro, czyli darmowy plan dla freelancerów. Cashback bez limitu. Pokazuję, jak założyć


Aplikacja Revolut – ciekawe funkcje

Korzystam z Revoluta od 2018 roku i od tego czasu z zaciekawieniem obserwuję kolejne funkcje, które pojawiają się w aplikacji. O ile na początku był to produkt przede wszystkim do korzystnych płatności zagranicznych, to teraz stał się narzędziem do wieloaspektowego zarządzania finansami osobistymi.

Przyjrzyjmy się więc – moim zdaniem – najciekawszym i najbardziej przydatnym funkcjom Revoluta (listę będę rozbudowywał).

Bezpieczne jednorazowe karty wirtualne

Wirtualna karta jednorazowa Revoluta jest dostępna również w darmowym planie. To doskonałe rozwiązanie, gdy płacisz kartą w sieci – zwłaszcza w sklepach, których nie znasz. Po wykonaniu transakcji kartą wirtualną, jej dane są automatycznie zmieniane. Oznacza to, że nawet jeśli oszust wejdzie w posiadanie danych karty takich jak jej numer, kod CVV czy data ważności, to nic z nimi nie zrobi, gdyż będą już nieważne.

Jednorazowa wirtualna karta Revolut
Jednorazową kartę wirtualną wygenerujesz w aplikacji Revoluta

Tego typu rozwiązanie zostało stworzone z myślą o jednorazowych płatnościach online. „Karty jednorazowe nie zadziałają do płatności cyklicznych i opłat za subskrypcje” – podkreśla Revolut. Jednocześnie zapewnia, że gdyby zaszła konieczność zwrotu pieniędzy za trakcję zrobioną taką kartą, to odbędzie się on bez problemu.

Aby skorzystać z tej funkcji kart jednorazowych, wejdź do aplikacji Revolut, a następnie do zakładki „Karty”

Rewards, czyli rabaty i zwroty za zakupy

Program Rewards spodoba się z pewnością tym, którzy lubią polować na okazje. Znajdziesz w nim kody rabatowe, a także cashback, czyli zwroty pieniędzy za zakupy w sklepach online najbardziej znanych marek. Oferty pogrupowane są w następujących kategoriach: Zakupy, Moda, Podróże, Wellness.

Promocje Revolut - rabaty i cashbacki
Rabaty i cashbacki w Revolucie

Gdy już znajdziesz odpowiednią ofertę, kliknij w nią i koniecznie zapoznaj się z zasadami przyznania rabatu lub cashbacku.

Aby skorzystać z tej funkcji, kliknij w swój profil i przejdź do zakładki „Rewards”

Bonusy za zapraszanie znajomych

Revolut posiada również program poleceń. Jeśli otrzymasz możliwość zapraszania, wtedy w aplikacji będziesz mógł wygenerować swój link polecający i podawać go dalej.

Wiadomość z linkiem, którą można wygenerować w aplikacji

Jeśli zaproszona przez ciebie osoba spełni wszystkie wymogi, wtedy otrzymasz premię za skuteczne polecenie. Jej wysokość, a także warunki, które będzie musiał spełnić twój znajomy, poznasz w aplikacji (to się zmienia).

Zakładkę „Zaproś znajomych” znajdziesz po kliknięciu w swój profil

Darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir

W lipcu 2023 r. Revolut poinformował polskich użytkowników, że mogą robić natychmiastowe przelewy Express Elixir na konta w polskich bankach. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla posiadaczy wszystkich planów (w tym darmowego planu Standard).

Natychmiastowe przelewy w Revolut

Aby zrobić przelew natychmiastowy w Revolut, przejdź do zakładki „Przelewy”. Nie musisz zaznaczać żadnej opcji – proces odbywa się automatycznie.

Łatwe zarządzanie subskrypcjami

Wygodną funkcją jest możliwość łatwego zarządzania swoimi subskrypcjami w zewnętrznych usługach (np. w serwisach streamingowych). Po przejściu do zakładki „Zaplanowane”, możesz m.in. sprawdzić nadchodzące płatności czy blokować je. Możesz również otrzymywać powiadomienia o kończącym się okresie próbnym czy też wiadomości o nadchodzących płatnościach z użyciem karty Revolut.Wolisz założyć konto przez internet w innym banku? Sprawdź listę banków, w których jest to możliwe: https://kontoodzaraz.pl


Nie tylko Revolut oferuje promocje. Sprawdź, gdzie otrzymasz pieniądze za założenie konta

Zobacz też: Rabat 50% do Walutomat. Sprawdź, jak działa platforma wymiany walut online