fbpx

Kod promocyjny Orange Flex Sierpień 2022: 30 zł na start i 70 zł za każdą poleconą osobę

Aktualny kod promocyjny do Orange Flex. Aby otrzymać 30 zł, wpisz kod TOMASZJ8QM przed wyborem metody płatności i aktywuj plan. Oprócz bonusu, Flex oferuje nielimitowane rozmowy i smsy, atrakcyjne pakiety internetu, brak zobowiązań i 70 zł za każdą poleconą osobę. Pieniądze możesz np. przelać na konto bankowe.

Kod promocyjny Orange Flex – Sierpień 2022:

TOMASZJ8QM

Promocja Orange Flex: jak skorzystać i gdzie wpisać kod?

Wpisz kod promocyjny TOMASZJ8QM a otrzymasz 30 zł, które wykorzystasz na Orange Flex lub zwrócisz sobie na konto bankowe.

Aby otrzymać bonus:

 • jeśli nie masz jeszcze aplikacji Orange Flex, pobierz ją z tej strony i zarejestruj się. Możesz zarejestrować nowy numer, przenieść go z innej sieci lub przejść do Flex z innej oferty Orange (abonament / karta)
 • rejestrując się do Orange Flex wpisz kod promocyjny o treści TOMASZJ8QM przed wyborem metody płatności i aktywuj plan. Bonus 30 zł otrzymasz, jeśli zostaniesz w sieci miesiąc
Aktualny kod promocyjny Orange Flex
Tu wpisz kod promocyjny Orange Flex

Warto wiedzieć, że kod zadziała tylko w przypadku nowych użytkowników Orange Flex.

70 zł za polecenie Orange Flex + gigabajty

30 zł, które dostaniesz za wpisanie kodu podczas rejestracji, to dopiero początek bonusów. Gdy już będziesz w Orange Flex, otrzymasz możliwość wysyłania swojego kodu innym osobom. Jeśli polecona przez Ciebie osoba wpisze Twój kod po rejestracji (i zostanie w Orange Flex co najmniej miesiąc), wtedy ona otrzyma 30 zł, a Ty dostaniesz 70 zł. Otrzymane środki możesz zwrócić sobie na konto bankowe lub wykorzystać w Orange Flex (np. opłacając swój plan). Oprócz tego, po piątym skutecznym poleceniu otrzymasz gratisowe 500 GB w pakiecie internetowym. Za kolejnych pięć skutecznych poleceń znów dostaniesz 500 GB, co daje astronomiczną sumę 1000 GB!

Jak wypłacić bonus?

O tym, że otrzymałeś bonus, dowiesz się z powiadomienia w aplikacji. Tak jak już wspomniałem, premię możesz zwrócić na konto bankowe. Aby to zrobić, wejdź w ustawienia (górna ikonka koła zębatego), wybierz „Płatności”, a potem przesuń kafelek z numerem karty w bok. Pojawi się wtedy nowy kafelek z sumą bonusów, które już posiadasz. Potem już wystarczy kliknąć „Wypłać środki” i podać numer swojego konta. Alternatywnie możesz kliknąć „Ustaw jako domyślną płatność”. Dzięki tej opcji opłacisz swój plan w Orange Flex.

Plany w Orange Flex

Orange Flex to zbierający dobre opinie plan komórkowy w subskrypcji (bez zobowiązań typu długoterminowe umowy czy okres wypowiedzenia). Swoim planem zarządzasz w aplikacji. Używam tej usługi od kilkunastu miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Oto niektóre zalety Flex:

 • każdy z planów Orange Flex to nielimitowane minuty, SMSy i MMSy w Polsce i w roamingu UE. Dostajesz również Social Pass, czyli nielimitowany internet na social media
 • plany różnią się liczbą gigabajtów, które masz do wykorzystania w miesiącu. W każdej chwili w aplikacji możesz zmienić plan na wyższy lub niższy, a nawet – jeśli chcesz – zrezygnować
 • w aplikacji znajdziesz m.in. Klub Flex ze zniżkami do wielu partnerów Orange
 • możesz dzielić się swoimi gigabajtami ze znajomymi, którzy korzystają z Orange Flex
 • Orange Flex oferuje ponadto możliwość zamówienia tradycyjnej karty SIM lub eSIM, a także dodatkowej karty za 0 zł
 • 5G, czyli sieć piątej generacji, dostępna w planach już od 35 złotych
 • warto również zwrócić uwagę na Sklep Flex, w którym często można trafić na promocje smartfonów czy gadżetów. Znajdziesz w nim następujące kategorie: smartfony, zegarki, lifestyle, odnowione, słuchawki, tablety i laptopy. Za zamówienie możesz zapłacić od razu lub skorzystać z rat 0%
 • jeśli aktywujesz HBO Max przez Orange Flex, to pierwszy miesiąc otrzymasz za darmo
 • możesz skorzystać z oferty rodzinnej (Flex Rodzina) i dodać nawet pięć dodatkowych numerów już od 15 zł miesięcznie
 • wygodne płatności za subskrypcję. Do wyboru: BLIK lub karty płatnicze (VISA, MasterCard, Maestro)
 • brak zobowiązań. W każdej chwili możesz wejść do aplikacji i bezpłatnie zrezygnować z subskrypcji (wyłączenie nastąpi w ostatnim dniu jej ważności). Jeśli będziesz chciał wrócić, można to zrobić w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia planu

Przeniesienie numeru do Orange Flex

Jeśli chcesz przejść do Orange Flex, podczas rejestracji zaznacz „Chcę przenieść numer do Flex”. Oprócz tego, podaj datę transferu Twojego numeru. Masz tutaj dwie opcje:

 • możesz wpisać datę transferu samodzielnie (jeśli aktualnie masz numer na kartę lub wiesz, kiedy kończy się umowa abonamentowa z aktualnym operatorem)
 • możesz wybrać opcję „jak najszybciej” . Zrób to w przypadku, gdy nie wiesz, kiedy kończy się umowa u aktualnego operatora. Wtedy sprawdzi to za Ciebie Orange Flex i zajmie się wszystkimi formalnościami

Podsumowanie

Kod promocyjny Orange Flex – jak skorzystać?

Wpisz kod promocyjny TOMASZJ8QM przed wyborem metody płatności w Orange Flex i aktywuj plan.

Kiedy otrzymasz 30 zł?

Bonus 30 zł otrzymasz, jeśli zostaniesz w Orange Flex co najmniej miesiąc. O przyznaniu premii dowiesz się z powiadomienia w aplikacji.

Jak wykorzystać bonus?

Otrzymane 30 zł wykorzystasz na opłacenie planu lub zwrócisz sobie na konto bankowe. Obie te operacje wykonasz w sekcji „Płatności”.

Jak polecać Orange Flex?

Wejdź do aplikacji, kliknij „Polecaj i zarabiaj”, a następnie skopiuj swój kod polecający. Jeśli znajomy zostanie w Orange Flex miesiąc, wtedy otrzyma on 30 zł, a ty 70 zł. Oprócz tego, po piątym skutecznym poleceniu dostaniesz 500 GB, a po dziesiątym – kolejne 500 GB.


Wolisz inną sieć? Sprawdź oferty innych operatorów