fbpx

W tym wpisie znajdziesz kod promocyjny Orange Flex, dzięki któremu otrzymasz 30 zł na start. Oprócz bonusu, Flex oferuje nielimitowane rozmowy i smsy, atrakcyjne pakiety internetu, brak zobowiązań i 70 zł za każdą poleconą osobę. Pieniądze możesz np. przelać na konto bankowe.

Kod promocyjny Orange Flex:

TOMASZ9AEL

Promocja Orange Flex: jak skorzystać i gdzie wpisać kod?

Jeśli wpiszesz kod TOMASZ9AEL, otrzymasz 30 zł, które wykorzystasz na Orange Flex lub zwrócisz sobie na konto bankowe. Aby otrzymać bonus:

  • wpisz kod TOMASZ9AEL przed wyborem metody płatności i aktywuj wybrany plan. Bonus 30 zł otrzymasz, jeśli zostaniesz w Orange Flex co najmniej miesiąc

70 zł za polecenie Orange Flex + gigabajty

30 zł, które dostaniesz za wpisanie kodu podczas rejestracji, to dopiero początek bonusów. Gdy już będziesz w Orange Flex, otrzymasz możliwość wysyłania swojego kodu innym osobom. Jeśli polecona przez Ciebie osoba wpisze Twój kod po rejestracji (i zostanie w Orange Flex co najmniej miesiąc), wtedy ona otrzyma 30 zł, a Ty dostaniesz 70 zł. Otrzymane środki możesz zwrócić sobie na konto bankowe lub wykorzystać w Orange Flex (np. opłacając swój plan). Oprócz tego, po piątym skutecznym poleceniu otrzymasz gratisowe 500 GB w pakiecie internetowym. Za kolejnych pięć skutecznych poleceń znów dostaniesz 500 GB, co daje astronomiczną sumę 1000 GB!

Jak wypłacić bonus?

O tym, że otrzymałeś bonus, dowiesz się z powiadomienia w aplikacji. Tak jak już wspomniałem, premię możesz zwrócić na konto bankowe. Aby to zrobić, wejdź w ustawienia (górna ikonka koła zębatego), wybierz „Płatności”, a potem przesuń kafelek z numerem karty w bok. Pojawi się wtedy nowy kafelek z sumą bonusów, które już posiadasz. Potem już wystarczy kliknąć „Wypłać środki” i podać numer swojego konta. Alternatywnie możesz kliknąć „Ustaw jako domyślną płatność”. Dzięki tej opcji opłacisz swój plan w Orange Flex.

Plany w Orange Flex

Orange Flex to zbierający dobre opinie plan komórkowy w subskrypcji (bez zobowiązań typu długoterminowe umowy czy okres wypowiedzenia). Swoim planem zarządzasz w aplikacji. Używam tej usługi od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Oto niektóre zalety Flex:

  • każdy z planów Orange Flex to nielimitowane minuty, SMSy i MMSy w Polsce i w roamingu UE. Dostajesz również Social Pass, czyli nielimitowany internet na social media
  • plany różnią się liczbą gigabajtów, które masz do wykorzystania w miesiącu. W każdej chwili w aplikacji możesz zmienić plan na większy/mniejszy
  • w aplikacji znajdziesz m.in. Klub Flex ze zniżkami do wielu partnerów Orange (np. Frisco, Tidal, Answear, Flix Bus)
  • możesz dzielić się swoimi gigabajtami ze znajomymi, którzy korzystają z Orange Flex
  • Orange Flex oferuje ponadto możliwość zamówienia tradycyjnej karty SIM lub eSIM, a także dodatkowej karty za 0 zł

Wolisz inną sieć? Sprawdź oferty innych operatorów