Rabat 50% do Walutomat. Sprawdź, jak działa platforma wymiany walut online

W tym artykule znajdziesz link promocyjny do serwisu Walutomat – platformy wymiany walut online. Dzięki niemu otrzymasz 50-procentowy rabat na prowizję przez miesiąc.

Walutomat: rabat 50% przez 1 miesiąc

Aby otrzymać obniżkę prowizji o 50% za wymianę walut, zarejestruj się w serwisie Walutomat przez ten link promocyjny.

Dzięki temu przez 30 dni od momentu rejestracji będziesz mógł cieszyć się 50-procentowym rabatem na prowizji.

Promocja „Wymieniaj taniej o 50% przez miesiąc” potrwa do 31 lipca 2024. Oferta dotyczy tylko nowych klientów. Jej regulamin znajdziesz tutaj.

O platformie

Walutomat to platforma wymiany walut online, która umożliwia użytkownikom wymianę walut w trybie peer-to-peer (P2P).

Przykład: chcesz wymienić PLN na USD, a inna osoba USD na PLN. System Walutomatu anonimowo przeprowadzi taką transakcję dopasowując oferty obu klientów.

Warto podkreślić, że masz możliwość ustalenia własnego kursu sprzedaży (wtedy transakcja dojdzie do skutku, gdy drugi klient zaakceptuje twoją propozycję). Jeśli natomiast zależy ci na szybkiej wymianie, możesz skorzystać z opcji „aktualnie najlepszy kurs”, co oznacza, że system dokona wymiany po aktualnie najlepszym kursie oferowanym na platformie.

Jak działa Walutomat?

KROK 1

Przelej na swoje konto w Walutomacie pieniądze, które chcesz wymienić. Dostępnych jest wiele metod płatności – szybki przelew, tradycyjny przelew, wpłata kartą, Google Pay, Apple Pay, BLIK, PayPal , limit odnawialny P24NOW, QR kod.

KROK 2

Wybierz na jaką walutę chcesz wymienić wpłacone środki: PLN, EUR, GBP, USD, CHF, CZK, DKK, NOK, SEK. Maksymalna prowizja to 0,2% wartości wymiany.

KROK 3

Odbierz wymienioną walutę na swoje konto lub na rachunek odbiorcy (mogą to być zarówno konta krajowe jak i zagraniczne).

Sprawdź aktualny kurs

Aktualne kursy najpopularniejszych walut sprawdzisz na tej stronie.


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów

Dodaj komentarz