fbpx

Kod promocyjny Uber Eats. Zniżka 40 zł. Odbierz kupon rabatowy

Wpisz kod promocyjny do Uber Eats o treści lowca22 i otrzymaj zniżkę na dwa pierwsze zamówienia (2 x 20 zł)! W tym wpisie pokażę, jak działa ten kupon oraz jak dostać rabat na sumę 40 zł.

Kod promocyjny Uber Eats – Maj 2022

lowca22

Promocja Uber Eats: jak skorzystać i gdzie wpisać kod?

Aby otrzymać zniżkę, wykonaj te proste kroki:

  • gdy to zrobisz, otrzymasz dwie zniżki po 20 zł na dwa pierwsze zamówienia (łącznie 40 zł). Minimalna wartość każdego zamówienia powinna wynosić 40 zł.

Warto wiedzieć, że oferta skierowana jest do nowych użytkowników Uber Eats. Opłata za dostawę oraz pozostałe opłaty nadal obowiązują. Oferta nie łączy się z innymi kodami. Promocja jest ważna do 31 grudnia 2022 r.

Tu wpisz kod promocyjny do Uber Eats

Uber Eats – na czym polega?

Uber Eats to popularna usługa poprzez którą możesz zamówić jedzenie z lokalnych restauracji z dostawą pod same drzwi. Przed złożeniem zamówienia możesz sprawdzić w aplikacji, jaki jest szacowany czas dostawy, a także całkowitą cenę zawierającą m.in. opłatę za dowóz. Po złożeniu zamówienia pieniądze będą pobrane z podpiętej karty płatniczej, a ty w będziesz mógł śledzić aktualny status zamówienia i obserwować drogę, jaką pokonuje dostawca.


Jak robić tańsze zakupy? Sprawdź kody rabatowe pozostałych firm >


Jeśli skorzystasz z kodu w tym artykule, ja również mogę dostać wynagrodzenie za polecenie. Będzie to miła rekompensata za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji na tym blogu.