500 zł dla zakładających konto osobiste w Alior Banku (1.02 – 31.05.2024)

500 zł premii pieniężnej oferuje Alior Bank dla zakładających Konto Jakże Osobiste. Wystarczy otworzyć rachunek przez selfie i spełnić proste warunki aktywności.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czy możesz skorzystać z promocji?

Możesz wziąć udział w tej promocji, jeśli masz skończone 18 lat i jeśli w ciągu trzech lat przed złożeniem wniosku nie miałeś konta osobistego w Alior Banku.

Nie wyklucza z udziału w promocji posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, walutowego, karty kibica, rachunku technicznego i konta w kantorze walutowym banku.

Jak założyć konto w promocji z premią pieniężną?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku i złóż wniosek o konto z kartą. Masz na to czas od 1 lutego 2024 r. do 31 maja 2024 r. Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe (chodzi o wiadomości elektroniczne i połączenia głosowe) i nie odwołuj ich przynajmniej do czasu otrzymania nagród
 • zawrzyj umowę z bankiem o prowadzenie konta z kartą najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na selfie (wideoweryfikacja) lub przelewem weryfikacyjnym z twojego konta w innym banku. Pamiętaj, że jeśli założysz konto przez selfie, czeka na ciebie dodatkowy bonus (o tym w dalszej części tekstu)

Jak otrzymać premię 500 zł?

Pierwszą premię – 50 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto przez selfie. Pieniądze wpłyną na konto do końca następnego miesiąca.

Aby zgarnąć kolejne bonusy – łącznie 450 zł – spełniaj poniższe warunki w każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto.

Przykład: jeśli podpisałeś umowę o konto w lutym, wtedy spełnianie tych warunków zacznij od marca. Jeśli w marcu – od kwietnia, itp.

Warunki do spełnienia:

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej (w każdym z dziewięciu miesięcy)
 • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę (w każdym z dziewięciu miesięcy). Najlepiej zrobić to w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę takich transakcji: kasyna, bukmacher, itp; płatności zagraniczne; usługi transportowe; instytucje finansowe; brokerzy ubezpieczeniowi; przekazy w instytucjach finansowych; internetowe przekazy pieniężne; narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne
 • zasilaj swoje konto przelewami zewnętrznymi na łączną kwotę min. 1000 zł (w każdym z dziewięciu miesięcy). Przelew może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby/instytucji.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię 50 zł. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca. Łącznie możesz otrzymać 9 premii po 50 zł, których suma da 450 zł.

Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne oraz nie znajdować się w wypowiedzeniu. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego.


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Dużą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu możesz skonfigurować konto według swoich potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na koncie
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • punkty dla graczy (Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą)
 • assistance samochodowe, domowe, medyczne – pomoc w nagłych wypadkach
 • limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni w miesiącu (dla zadłużenia do 1000 zł)
 • płatności kartą w 152 walutach bez prowizji banku za przewalutowanie
 • ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia oraz zagubienia bagażu
 • wyższe oprocentowanie oszczędności

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł z innego banku (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł (lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku). Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

4 komentarze do “500 zł dla zakładających konto osobiste w Alior Banku (1.02 – 31.05.2024)”

  • Zgodnie z tabelą opłat, do której link podaję w tym artykule, wpłata gotówki we wpłatomacie w przypadku Konta Jakże Osobistego to:

   – 0,2% kwoty transakcji (min. 1 zł) – wpłatomat w oddziale banku
   – 0,35% kwoty transakcji (min. 1 zł) – wpłatomat sieci Planet Cash
   – 0,6% kwoty transakcji (min. 1 zł) – pozostałe wpłatomaty

   Z kolei wpłata gotówki w kasie oddziału to 0 zł.

   Odpowiedz
  • Tak. Podaję informację ze strony Alior Banku: „Nie pobierzemy opłaty 5 zł za obsługę karty do konta, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł lub nie masz ukończonych 18 lat”

   Odpowiedz

Dodaj komentarz