500 zł dla zakładających konto osobiste w Alior Banku

500 zł premii pieniężnej oferuje Alior Bank dla zakładających Konto Jakże Osobiste. Wystarczy otworzyć rachunek przez selfie na tej stronie promocyjnej i spełnić proste warunki aktywności.

Czy możesz skorzystać z promocji?

Możesz wziąć udział w tej promocji, jeśli masz skończone 18 lat i jeśli w ciągu trzech lat przed złożeniem wniosku nie miałeś konta osobistego w Alior Banku.

Nie wyklucza z udziału w promocji posiadanie konta oszczędnościowego, firmowego, oszczędnościowego walutowego, walutowego, karty kibica, rachunku technicznego i konta w kantorze walutowym banku.

Jak założyć konto w promocji z premią pieniężną?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku i złóż wniosek o konto z kartą. Masz na to czas od 1 lutego 2024 r. do 31 maja 2024 r. Przy składaniu wniosku wyraź zgody marketingowe (chodzi o wiadomości elektroniczne i połączenia głosowe) i nie odwołuj ich przynajmniej do czasu otrzymania nagród
 • zawrzyj umowę z bankiem o prowadzenie konta z kartą najpóźniej 30 dni od złożenia wniosku. Umowę możesz zawrzeć na selfie (wideoweryfikacja), przelewem weryfikacyjnym z twojego konta w innym banku lub przez kuriera. Jeśli założysz konto przez selfie, czeka na ciebie dodatkowy bonus (o tym w dalszej części tekstu)

Jak otrzymać premię 500 zł?

Pierwszą premię – 50 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto przez selfie. Pieniądze wpłyną na konto do końca następnego miesiąca.

Aby zgarnąć kolejne bonusy – łącznie 450 zł – spełniaj poniższe warunki w każdym z dziewięciu kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto.

Przykład: jeśli podpisałeś umowę o konto w lutym, wtedy spełnianie tych warunków zacznij od marca. Jeśli w marcu – od kwietnia, itp.

Warunki do spełnienia:

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej (w każdym z dziewięciu miesięcy)
 • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę (w każdym z dziewięciu miesięcy). Najlepiej zrobić to w sklepach (stacjonarnych lub internetowych) czy punktach usługowych. Bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę takich transakcji: kasyna, bukmacher, itp; płatności zagraniczne; usługi transportowe; instytucje finansowe; brokerzy ubezpieczeniowi; przekazy w instytucjach finansowych; internetowe przekazy pieniężne; narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne
 • zasilaj swoje konto przelewami zewnętrznymi na łączną kwotę min. 1000 zł (w każdym z dziewięciu miesięcy). Przelew może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby/instytucji.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię 50 zł. Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca. Łącznie możesz otrzymać 9 premii po 50 zł, których suma da 450 zł.

Aby otrzymać bonusy, konto i karta muszą być aktywne oraz nie znajdować się w wypowiedzeniu. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego.


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku – charakterystyka

Dużą zaletą konta w Alior Banku są dwie darmowe korzyści do wyboru (każda kolejna to 3,5 zł miesięcznie). Dzięki temu możesz skonfigurować konto według swoich potrzeb. Korzyści możesz włączać/wyłączać wg własnego uznania, a zaczną one działać już następnego dnia.

Korzyści do wyboru (przypominam, że dwie są zawsze bezpłatne):

 • zwrot 1% za płatności telefonem (BLIK, Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych – do 20 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na koncie
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • punkty dla graczy (Riot Points za płatności bezgotówkowe kartą)
 • assistance samochodowe, domowe, medyczne – pomoc w nagłych wypadkach
 • limit na rachunku bez odsetek przez 10 dni w miesiącu (dla zadłużenia do 1000 zł)
 • płatności kartą w 152 walutach bez prowizji banku za przewalutowanie
 • ubezpieczenie w podróży za granicą pokrywające m.in. koszty leczenia oraz zagubienia bagażu
 • wyższe oprocentowanie oszczędności

Warunki Konta Jakże Osobistego:

 • 0 zł przez 3 miesiące za konto, kartę i wszystkie korzyści 
 • po okresie promocyjnym darmowe prowadzenie konta jeśli w miesiącu zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł z innego banku (10 zł jeśli nie spełnisz tego warunku). Ale jeśli nie masz 26 lat, wtedy warunek wpływu Ciebie nie dotyczy
 • po okresie promocyjnym 0 zł za kartę debetową, jeśli wykonasz co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 300 zł (lub 5 zł, jeśli nie spełnisz tego warunku). Liczą się tu bezgotówkowe transakcje zarówno fizyczną kartą, jak i tą w telefonie (np. podłączoną do Google Pay czy Apple Pay)
 • darmowe wypłaty z bankomatów Alior Banku / 2,5 zł w pozostałych bankomatach. Jeśli zależy Ci na darmowych wypłatach z maszyn wszystkich banków, możesz wybrać taką korzyść
 • darmowe wypłaty gotówki BLIK-iem
 • dostępne BLIK, Apple Pay, Google Pay, HCE, Garmin Pay, Fitbit Pay

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Bankuj mobilnie – edycja XI”

Wyciąg z Tabeli Opłat i Prowizji

Regulamin Korzyści do Konta Jakże Osobistego

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

2 komentarze do “500 zł dla zakładających konto osobiste w Alior Banku”

  • Zgodnie z tabelą opłat, do której link podaję w tym artykule, wpłata gotówki we wpłatomacie w przypadku Konta Jakże Osobistego to:

   – 0,2% kwoty transakcji (min. 1 zł) – wpłatomat w oddziale banku
   – 0,35% kwoty transakcji (min. 1 zł) – wpłatomat sieci Planet Cash
   – 0,6% kwoty transakcji (min. 1 zł) – pozostałe wpłatomaty

   Z kolei wpłata gotówki w kasie oddziału to 0 zł.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz