Tańszy prąd dla Warszawy od Lumi PGE. Kod rabatowy 50 zł

Mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z oferty Lumi – sprzedawcy prądu należącego do PGE. Oprócz korzystnych warunków cenowych, warto również zwrócić uwagę program poleceń, na którym korzystasz ty i twoi znajomi. W tym tekście znajdziesz kod rabatowy, dzięki któremu otrzymasz 50 zł zniżki na rachunku.

Kod rabatowy do Lumi:

UK/EE/202203/901322

Warto wiedzieć, że proces zmiany sprzedawcy bierze na siebie Lumi i zdejmuje z klienta wszystkie formalności. Nie musisz więc zajmować się np. wypowiedzeniem umowy.

Kod rabatowy Lumi PGE – odbierz 50 zł zniżki

Aby otrzymać 50 zł zniżki na rachunku, podaj ten kod rabatowy Lumi: UK/EE/202203/901322

Powyższy kod polecający wpisz podczas wypełniania formularza na stronie w sekcji „Numer umowy polecającego”. Ponadto zaakceptuj regulamin programu polecającego.

Kod rabatowy Lumi

Polecaj Lumi innym i oszczędzaj

Gdy już będziesz klientem, ty również będziesz mógł polecać Lumi innym i za każde skuteczne polecenie otrzymywać 50 zł zniżki na rachunku. Kodem polecającym, który będziesz przekazywał znajomym, będzie numer twojej umowy. „Polecaj co miesiąc jednego znajomego, a w ciągu roku zaoszczędzisz aż 600 zł na rachunku za energię elektryczną!” – zachęca na swojej stronie Lumi. Sprawdź regulamin programu poleceń >

Oferta Lumi PGE

  • 5% rabatu na energię elektryczną od obowiązującego cennika sprzedawcy (od 1.01.2024 r.)
  • opłata handlowa za obsługę 4,99 zł miesięcznie z e-fakturą (do 31.12.2023 r. wynosi 0 zł),
  • gwarancja obniżonej ceny przez 12 miesięcy
  • umowa kompleksowa na sprzedaż energii i jej dystrybucję

Dodatkowo:

  • rabat 50 zł za skorzystanie z polecenia i 50 zł za każdego poleconego klienta
  • możliwość podpisania umowy online

Więcej informacji i dokumenty ->

Jak przejść do Lumi?

Umowę wraz z pozostałymi dokumentami podpiszesz elektronicznie, a wszystkie formalności z dotychczasowym sprzedawcą bierze na siebie Lumi. Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku przygotuj skan faktury rozliczeniowej (nie prognozy) z dotychczasowym sprzedawcą. Jeśli nie posiadasz faktury, kliknij „dalej”, a Lumi skontaktuje się z tobą.

Z oferty mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy z obszaru Stoen Operator Sp. Zoo. Na tej mapce sprawdzisz, czy twój adres jest w obszarze dostaw Lumi.

O czym warto pamiętać?

  • decydując się na przejście do Lumi upewnij się, że nie posiadasz umowy terminowej z dotychczasowym sprzedawcą prądu. W takim przypadku za jej zerwanie będzie grozić ci kara. W tym przypadku lepiej nie zmieniać sprzedawcy

SPRAWDŹ TEŻ: