fbpx

Tańszy prąd dla Warszawy od Lumi. 2 lata gwarancji ceny i 50 zł zniżki. Kod rabatowy

Mieszkańcy Warszawy mogą skorzystać z ciekawej opcji na tańszy prąd. Gwarancja ceny przez dwa lata i program poleceń, na którym korzystasz ty i twoi znajomi. Takie warunki oferuje Lumi – sprzedawca prądu należący do PGE. Ja skorzystałem, a w tym tekście opisuję aktualną ofertę i podaję kod rabatowy, dzięki któremu otrzymasz 50 zł zniżki na rachunku.

Kod rabatowy do Lumi:

UK/EE/201906/20210

Warto wiedzieć, że proces zmiany sprzedawcy bierze na siebie Lumi i zdejmuje z klienta wszystkie formalności. Nie musisz więc zajmować się np. wypowiedzeniem umowy.

Kod rabatowy Lumi – odbierz 50 zł zniżki

Aby otrzymać 50 zł zniżki na rachunku, podaj ten kod rabatowy Lumi: UK/EE/201906/20210

Kod rabatowy Lumi wpisz podczas wypełniania formularza

Powyższy kod polecający wpisz podczas wypełniania formularza na stronie w sekcji „Numer umowy polecającego”. Ponadto zaakceptuj regulamin programu polecającego.

Polecaj Lumi innym i oszczędzaj

Gdy już będziesz klientem, ty również będziesz mógł polecać Lumi innym i za każde skuteczne polecenie otrzymywać 50 zł zniżki na rachunku. Kodem polecającym, który będziesz przekazywał znajomym, będzie numer twojej umowy. „Polecaj co miesiąc jednego znajomego, a w ciągu roku zaoszczędzisz aż 600 zł na rachunku za energię elektryczną!” – zachęca na swojej stronie Lumi.

Oferta Lumi

Aktualnie (maj 2021 r.) oferta Lumi wygląda następująco.

  • cena energii: 0,48 zł brutto za kWh energii
  • opłata handlowa: 1,31 zł m-c

Dodatkowo:

  • brak podwyżek cen prądu przez 2 lata. Uwaga: gwarancja dotyczy ceny za kWh energii i opłaty handlowej. Nie obowiązuje ona, gdy wzrosną opłaty za dystrybucję, czyli koszty jej dostarczenia od Lumi do klienta (Lumi jest sprzedawcą, natomiast dystrybutorem innogy Stoen Operator)
  • rabat 50 zł za skorzystanie z polecenia i 50 zł za każdego poleconego klienta
  • możliwość podpisania umowy online

Ceny uwzględniają Rządową Tarczę Antyinflacyjną obniżającą akcyzę, podatek VAT i obowiązują do 31.07.2022r. Dodatkowo stawka opłaty handlowej uwzględnia rabat za wyrażenie zgód marketingowych (-1,50 zł/mies.). Stawki obowiązujące od 01.08.2022 r.: cena energii: 0,57 zł/kWh, a opłata handlowa: 1,80 zł/mies. z uwzględnieniem rabatu (-1,50 zł/mies.) za wyrażenie zgód marketingowych.

Jak przejść do Lumi?

Umowę wraz z pozostałymi dokumentami podpiszesz elektronicznie, a wszystkie formalności z dotychczasowym sprzedawcą bierze na siebie Lumi. Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku przygotuj skan faktury rozliczeniowej (nie prognozy) z dotychczasowym sprzedawcą. Jeśli nie posiadasz faktury, kliknij „dalej”, a Lumi skontaktuje się z tobą.

Z oferty mogą skorzystać mieszkańcy Warszawy z obszaru innogy Stoen Operator. Na tej mapce sprawdzisz, czy twój adres jest w obszarze dostaw Lumi.

O czym warto pamiętać?

  • decydując się na przejście do Lumi upewnij się, że nie posiadasz umowy terminowej z dotychczasowym sprzedawcą prądu. W takim przypadku za jej zerwanie będzie grozić ci kara. W tym przypadku lepiej nie zmieniać sprzedawcy
  • po upływie promocyjnych 24 miesięcy, umowa staje się umową na czas nieokreślony i będzie obowiązywał standardowy cennik
  • po 24 miesiącach oczywiście możesz przejść do innego dostawcy, który zaproponuje ci lepsze warunki. Jeżeli jednak zerwiesz umowę przed tym okresem, koniecznie będzie zapłacenie Lumi opłaty przewidzianej w umową

Przydatne dokumenty

Promocja „Energia dla Warszawy” – regulamin

Regulamin programu „Polecam Lumi”

Umowa kompleksowa

Więcej na stronie Lumi

2 komentarze do “Tańszy prąd dla Warszawy od Lumi. 2 lata gwarancji ceny i 50 zł zniżki. Kod rabatowy”

  1. a jak wygląda kwestia zmiany dostawcy, czy to powoduje jakieś problemy typu przerwa w dostawie prądu?

Możliwość komentowania została wyłączona.