Blikomania 2024: do zgarnięcia diamenty, pieniądze i nagroda gwarantowana. Sprawdź zasady loterii

Ruszyła loteria BLIKA – Blikomania 2024. W puli aktualnej edycji znajduje się 70 diamentów, a także czeki BLIK po 200 zł lub 400 zł. Otrzymasz je, jeśli uśmiechnie się do ciebie szczęście, ale warto też wiedzieć, że na każdego czeka nagroda gwarantowana. Zapraszam po szczegóły!

Jak wziąć udział w Blikomanii?

Wejdź na tę stronę organizatora, wypełnij formularz rejestracyjny i zrób transakcję weryfikacyjną 1 zł BLIKIEM na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci. Od tej pory każda transakcja BLIK da ci szansę na wygraną. Jeśli masz kilka kont i na każdym z nich korzystasz z BLIKA, wtedy możesz zrobić kilka zgłoszeń (jedno zgłoszenie = jeden bank).

Blikomania – jakie nagrody?

Każdego dnia organizator przewidział następujące nagrody: diament o wartości 15 tysięcy złotych, 100 czeków po 200 zł każdy i 20 czeków po 400 zł (400 zł mogą zgarnąć wyłącznie osoby, które płacą BLIKIEM zbliżeniowym). Oprócz tego, na każdego uczestnika czeka nagroda gwarantowana: dostęp do Polsat Box Go (pakiet Start na 30 dni) oraz pakiet 1000 GB w Plus na kartę lub Plush na 30 dni.

Co zrobić, aby wygrać?

Aby brać udział losowaniach (ich daty znajdziesz w poniższej tabelce), rób transakcje BLIKIEM. Płać więc w Internecie, w sklepach i punktach stacjonarnych (również zbliżeniowo), przelewaj BLIKIEM na telefon, wypłacaj i wpłacaj.

Jak dowiesz się o wygranej?

Jeśli wygrasz diament, wtedy – wg regulaminu – organizator skontaktuje się z tobą mailowo i telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od dnia losowania. Jeśli zaś zdobędziesz czek BLIK, wtedy dostaniesz go w ciągu 6 dni roboczych (otrzymasz go smsem, a mailem – pin wraz z instrukcją realizacji czeku). Z kolei gwarantowaną nagrodę otrzymasz mailowo w ciągu 72 godzin od rejestracji.

Aktualna edycja Blikomanii

Aktualna edycja Blikomanii wystartowała 15 kwietnia 2024 r. Zgłoszenia można przesyłać do 23 czerwca 2024 r. (aczkolwiek warto to zrobić jak najwcześniej, aby wziąć udział w większej liczbie losowań).

Blikomania 2024 – kalendarz losowań

Całkowita wartość puli wszystkich nagród w loterii Blikomania wynosi 3 126 690 zł. Z poniższego zestawienia dowiesz się o datach losowań oraz transakcje BLIK z jakiego okresu są objęte danym losowaniem.

Blikomania - kalendarz losowań


Jakie banki biorą udział w Blikomanii?

Blikomania jakie banki

Zgodnie z regulaminem, w akcji biorą udział następujące banki: „Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Handlowy w Warszawie S.A., Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, ING Bank Śląski S.A., Krakowski Bank Spółdzielczy, mBank S.A., PKO Bank Polski S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., VeloBank S.A, SGB – Bank S.A., Banki Spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej, Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. (które są uczestnikiem Systemu BLIK), Nest Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy w Brodnicy, oraz banki, które staną się Uczestnikami Systemu BLIK w trakcie trwania loterii”.

BLIK – informacje

Za funkcjonowanie BLIKA odpowiada spółka Polski Standard Płatności, której udziałowcami są: Alior Bank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski i Mastercard.

BLIK umożliwia:

  • dokonywanie płatności w punktach stacjonarnych (w tym zbliżeniowo) oraz internetowych
  • wypłatę i wpłatę pieniędzy w bankomatach / wpłatomatach
  • wysyłanie próśb o przelew
  • natychmiastowe przelewy na telefon BLIK pomiędzy klientami różnych banków
  • generowanie czeków BLIK (9-cyfrowy kod), służących do dokonywania płatności i wypłaty gotówki z bankomatów
  • płatności powtarzalne (opłaty np. za rachunki)

Regulamin Blikomanii

Regulamin Blikomanii

Nagroda gwarantowana – zasady przyznania


UWAGA: Zaakceptuj statystyki, marketing pliki cookies aby zobaczyć to wideo.

Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów

3 komentarze do “Blikomania 2024: do zgarnięcia diamenty, pieniądze i nagroda gwarantowana. Sprawdź zasady loterii”

  1. Wygrałem w poprzedniej edycji Blikomanii, mam nadzieję że dobra passa będzie trwać 🙂 Fajnie że można zarejestrować kilka banków!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz