KurJerzy: kod promocyjny -10%. Rabat na pierwsze zamówienie w serwisie do zamawiania kurierów

W tym artykule znajdziesz aktualny kod promocyjny do serwisu KurJerzy.pl poprzez który możesz nadać przesyłkę w atrakcyjnych cenach w firmach takich jak DHL, DPD, UPS, INPOST, GLS czy ORLEN Paczka.

Kod promocyjny: -10% na pierwsze zamówienie w KurJerzy

Jak wykorzystać kod rabatowy?

Aby wykorzystać kod promocyjny, przejdź do serwisu przez ten link i podczas składania zamówienia wpisz kod kjatad10s

Powyższy kod jest ważny od 15 lutego 2024 do 30 kwietnia 2024 r. Zniżka 10% zadziała tylko w przypadku nowych klientów.

KurJerzy: informacje o serwisie i cennik

KurJerzy to serwis pośredniczący między klientami a firmami kurierskimi. Firma współpracuje z przewoźnikami takimi jak DPD, DHL, UPS, GLS, INPOST, ORLEN Paczka oraz AMBRO. Serwis podaje, że przez 8 lat funkcjonowania obsłużył 230 tys. klientów indywidualnych oraz firm.

Serwis umożliwia nadanie przesyłki zarówno do Polski, jak i do ponad 200 krajów na całym świecie (m.in. USA, Niemcy, Wielka Brytania, Chiny).

Firma zapewnia, że za jej pośrednictwem można zamówić kuriera w atrakcyjnych, hurtowych cenach. Do dyspozycji są również konsultanci, którzy pomagają w obsłudze ewentualnych problemów. Aby sprawdzić cennik przesyłek krajowych lub zagranicznych, przejdź na tę stronę.


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów

Dodaj komentarz