Cashback z Refunder: 12 zł na start i zwroty pieniędzy za zakupy w sieci. Mnóstwo sklepów

Robisz zakupy online tak jak zwykle, ale dodatkowo otrzymujesz zwrot pieniędzy. Umożliwia to Refunder – serwis oparty na idei cashback. Teraz możesz dodatkowo dostać bonus 12 zł na start. Szczegóły i link polecający znajdziesz w tym wpisie. Zapraszam po szczegóły!

Jak dostać bonus za rejestrację w Refunder

Na dobry początek mam dla ciebie zaproszenie z bonusem 12 zł. Aby je otrzymać:

  • kiedy zrobisz swój pierwszy zakup, otrzymasz 12 zł na swoje konto Refunder. Bonus zostanie zaakceptowany, jeśli uzbierasz co najmniej 15 zł zwrotów w zakładce „Gotowe do wypłaty”

I dobra wiadomość: po rejestracji możesz zapraszać znajomych i otrzymywać za każdą osobę premię

Jak działa Refunder?

Po rejestracji wyszukaj w Refunderze sklep i przejdź do niego klikając w link w swoim panelu. Obecnie z Refunderem współpracuje ponad 1 300 sklepów – w tym te największe i najpopularniejsze. W zależności od sklepu, zwroty sięgają od kilku do kilkunastu procent.

Oprócz tego, znajdziesz tam kody promocyjne, które pozwolą na jeszcze większe korzyści.

Zebrane pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Środki będą gotowe do wypłaty, gdy zbierzesz co najmniej 25 zł.

Co warto wiedzieć

  • jeżeli korzystasz z adblocka, wyłącz go na moment zakupów (w przeciwnym razie zwrot może się nie zaliczyć)
  • twoje zakupy online rejestrowane są przez Refunder do 48 godzin (zwykle szybciej), a zwrot następuje po potwierdzeniu zakupu przez sklep. Jeśli zauważysz, że zakup nie został zarejestrowany w ciągu 48 godzin, wtedy zgłoś to Refunderowi
  • jeśli nie chcesz za każdym razem wchodzić do Refundera, aby potem przechodzić do sklepu, dobrym rozwiązaniem jest wtyczka Refunder. Dodaj ją do przeglądarki na swoim komputerze, a dzięki niej nie przegapisz żadnego zwrotu robiąc zakupy w internecie

Czy warto? Moje doświadczenia

Z Refundera korzystam już od około trzech lat. Serwis ten cenię przede wszystkim za bogaty wybór sklepów i kategorii, przejrzyste zasady (przy każdym sklepie znajduje się informacja o poziomie zwrotu i zasadach jego naliczenia) i dobry interfejs.

Refunder - strona typu cashback - kategorie
Kategorie, które znajdziesz na stronie Refunder


SPRAWDŹ TEŻ:

Temu: kod rabatowy ze zniżką 30% w aplikacji

LetyShops, czyli cashback za zakupy online. Pokazuję, jak działa i jak oszczędzać pieniądze

Monety Allegro – promocje


Decydujesz się na skorzystanie z oferty? Będę wdzięczny, jeśli skorzystasz z linków / kodów umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie różnego rodzaju promocji i produktów