Premia 300 zł dla zakładających konto osobiste PKO BP

300 zł w formie zwrotów za płatności kartą wydaną do konta. Taki bonus czeka osoby, które założą konto osobiste w PKO BP. Zapraszam po szczegółowy opis tej promocji!

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

Promocja konta PKO BP adresowana jest do osób, które między 1 stycznia 2022 r. a 14 kwietnia 2024 r. nie miały konta osobistego w PKO BP.

Posiadanie SKO Konta Ucznia czy konta Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji. Pamiętaj też, że PKO BP i Bank Pekao to różne banki – jeśli więc masz konto w Banku Pekao, wtedy jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji PKO BP.

Jak otworzyć konto w promocji?

  • podczas wypełniania wniosku koniecznie podaj kod promocyjny KASAWRACA2 a także wyraź zgodę na marketing elektroniczny

Za co otrzymasz bonus?

Po otwarciu konta, w każdym z kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych (zaczynając od następnego miesiąca) spełniaj poniższe warunki:

  • przynajmniej raz zaloguj się IKO lub aplikacji iPKO (w każdym z tych miesięcy).
  • wykonuj bezgotówkowe transakcje kartą wydaną do konta

Bank zwróci 5% wartości transakcji opłaconych kartą w danym miesiącu kalendarzowym (do 50 zł miesięcznie). Możesz więc w ciągu 6 miesięcy otrzymać łącznie 300 zł.

Przykład: otwierasz konto w kwietniu. W maju logujesz się do IKO lub iPKO i płacisz kartą na łączną sumę 1000 zł (np. robiąc zakupy w sklepach internetowych czy stacjonarnych). Do końca czerwca wpływa za to maksymalny zwrot – 50 zł. W czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku wykonuj takie same kroki. 50 zł za każdy miesiąc będą wpływać kolejno do końca lipca, sierpnia, września, października i listopada.

To warto wiedzieć

  • do transakcji bezgotówkowych kartą bank nie zaliczy transakcji w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.
  • zwrot towaru lub anulowanie transakcji zmniejsza wartość transakcji bezgotówkowych kartą w danym miesiącu, od której zostanie naliczony bonus

Konto za Zero w PKO BP – charakterystyka

  • darmowe prowadzenie
  • brak opłat za kartę debetową. Wystarczy, że w okresie rozliczeniowym karty, zrobisz nią lub BLIKiem co najmniej 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty (z wyjątkiem przelewów). W przypadku braku 5 transakcji, opłata wynosi 10 zł. Okres rozliczeniowy zaczyna się od dnia, w którym karta była wydana 
  • darmowe wypłaty kartą z bankomatów PKO BP. Z maszyn innych banków 10 zł za transakcję (ale w przypadku wypłacania z innych bankomatów, zamiast karty lepiej użyć BLIKA – wtedy prowizja nie jest pobierana)


DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Pieniądze wracają – edycja 2”

Dodaj komentarz