Karta kredytowa z 400-złotowym bonusem pieniężnym

Bonus pieniężny 400 zł czeka na przyszłych posiadaczy karty kredytowej w BNP Paribas. Oprócz tego, możesz liczyć m.in. na roczne zwolnienie z opłat za użytkowanie karty. Sprawdź szczegóły promocji!

Jak założyć kartę w promocji?

  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie banku i do 31 maja 2024 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard wyrażając zgody marketingowe (pomoże w tym konsultant, który oddzwoni do ciebie). Promocja jest adresowana do osób, które od 01.09.2022 r. do 29.02.2024 r. nie miały jakiejkolwiek karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji
  • zaloguj się do bankowości elektronicznej, nadaj PIN oraz aktywuj kartę – masz na to czas do końca następnego miesiąca po po podpisaniu umowy o kartę

Za co otrzymasz 400 zł?

Bonusem jest 10-procentowy zwrot wartości bezgotówkowych transakcji kartą wykonywanych w pierwszych 4 miesiącach rozliczeniowych.

Maksymalnie w ciągu jednego miesiąca rozliczeniowego możesz otrzymać do 100 zł zwrotu, a w ciągu czterech miesięcy promocji – 400 zł.

O wysokości zwrotu bank poinformuje cię w wysyłanym po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego zestawieniu transakcji.

Ważne: miesięczny okres rozliczeniowy rozpoczyna się w dniu zawarcia umowy o kartę. Jeśli więc podpiszesz umowę np. 25 marca, wtedy początek miesięcznego okresu rozliczeniowego będzie przypadać na 25. dzień m-ca. Oto pełna definicja z regulaminu promocji:

Definicja okresu rozliczeniowego

Które transakcje zostaną a które nie zostaną uwzględnione?

Bank przyzna zwrot za płatności kartą za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub sklepach internetowych.

Bank nie przyzna zwrotu za transakcje gotówkowe, za transakcje zwrócone lub sporne, zasilenia kartą instrumentów płatniczych (np. Revoluta), a także za zakupy u sprzedawców, których terminale mają następujące kody MCC określające dominujących charakter działalności: MCC 5300 (handel hurtowy), MCC 4111 (usługi transportowe).

Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas: opłaty i zasady

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard”

Dodaj komentarz