Promocje BNP Paribas

Promocje BNP Paribas 2024

W tym miejscu sprawdzisz aktualne promocje w BNP Paribas i dowiesz się, jakie bonusy otrzymasz za założenie konta czy karty kredytowej. W dalszej części strony znajdziesz również opisy zakończonych promocji – tak, abyś mógł do nich wrócić i jeszcze raz zapoznać się z warunkami. Zapraszam!

Aktualne promocje BNP Paribas

Premia 580 zł dla zakładających konto w BNP Paribas

Załóż konto w BNP i obierz premię pieniężną 500 zł i 80 zł do Biedronki.

Dowiedz się więcej

Promocja konta BNP Paribas

Aż 1000 zł na zakupy. Bonusy z kartą kredytową BNP Paribas

Załóż kartę kredytową BNP Paribas w promocji i odbierz bonusy: 400 zł do Allegro i 600 zł na zakupy w wielu sklepach online.

Dowiedz się więcej

Promocja karty kredytowej MasterCard w BNP Paribas


Warto wiedzieć

Promocje w BNP Paribas organizowane są regularnie. Charakteryzują się one dość prostymi warunkami i atrakcyjnymi bonusami. Zakładając Konto Otwarte na Ciebie (zrobisz to przez internet) czy też kartę kredytową możesz więc w prosty sposób otrzymać gwarantowaną premię.

Pamiętaj jednak, że nagrody są gwarantowane, o ile spełnisz warunki promocji. Zwykle jest to konieczność wykazania się określoną aktywnością w danym miesiącu. Chodzi np. zrobienie kilku płatności kartą czy wykonanie przelewu z poziomu bankowości internetowej. Warunki określonej promocji poznasz w moich artykułach, a także znajdziesz je w regulaminie, który zawsze jest podlinkowany na dole tekstu.

O BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 63 krajach. Bank kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm z segmentów mikro, MŚP i korporacji.

Dane kontaktowe banku:

ul. Kasprzaka 2, 01-211 Warszawa

Infolinia: + 48 500 990 500 lub +48 22 134 00 00

SWIFT: PPABPLPKXXX


Sprawdź też promocje w pozostałych bankach:

Wszystkie promocje bankowe

Promocje kont osobistych

Promocje kart kredytowych

Promocje kont firmowych

Promocje lokat

Dodaj komentarz