300 zł do Biedronki z kartą kredytową BNP Paribas (promocja zakończona)

Trzy bony do Biedronki o łącznej wartości 300 zł czekają na osoby, które założą kartę kredytową BNP Paribas. Oprócz tego, bank oferuje roczne zwolnienie z opłat za użytkowanie karty. W tym wpisie opisuję, jakie są warunki otrzymania premii.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

300 zł do Biedronki – krok po kroku

Do wzięcia są trzy bony po 100 zł, które wykorzystasz na zakupy w Biedronkce. Aby je otrzymać:

  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie banku i do 29 lutego 2024 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard. Promocja jest adresowana do osób, które od 11.08.2022 r. do 1.01.2024 r. nie miały karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji
  • zaloguj się do bankowości elektronicznej, nadaj PIN oraz aktywuj kartę – masz na to czas do końca następnego miesiąca po po podpisaniu umowy o kartę
  • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy. Ważne, aby przynajmniej jedna w miesiącu transakcja była transakcją XPay (czyli wykonaną kartą za pomocą telefonu lub zegarka). Bank nie zaliczy transakcji zwróconych, zasileń portfeli elektronicznych (np. Revolut) oraz u sprzedawców, których terminale mają następujące kody MCC określające dominujących charakter działalności: 5300 (handel hurtowy), 4111 (usługi transportowe), 7995 (kasyna, zakłady bukmacherskie i im podobne), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna – country code inny niż Polska).

Przykład: podpisujesz umowę w styczniu, to warunek ten spełnij w lutym, marcu i kwietniu. Za każdy miesiąc otrzymasz bon o wartości 100 zł do Biedronki (w sumie 300 zł). Jeśli zaś podpiszesz umowę o kartę w lutym, wtedy wymagane w promocji transakcje rób w marcu, kwietniu i maju.

Kiedy otrzymasz bonus?

E-kod o wartości 100 zł otrzymasz smsem w ciągu 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki do otrzymania nagrody.


Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas: opłaty i zasady

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Udane zakupy z kartą kredytową Mastercard”


Dodaj komentarz