200 zł na zakupy dla posiadaczy karty MasterCard w BNP Paribas (promocja zakończona)

Masz kartę debetową lub kredytową MasterCard w BNP Paribas? Możesz otrzymać punkty, które wymienisz na zakupy o wartości 200 zł. Wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile i zrobić kilka transakcji kartą podpiętą do portfela cyfrowego. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 9 października do 31 grudnia 2023 lub do wyczerpania puli 15 000 nagród (w tym drugim przypadku o wcześniejszym zakończeniu promocji dowiesz się z tej strony BNP Paribas na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli).

Jak dostać bonus?

Aby otrzymać 16 000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł, w czasie trwania promocji wykonaj poniższe kroki.

1). Zarejestruj swoją kartę MasterCard w programie Bezcenne Chwile. Zrobisz to w bankowości elektronicznej BNP Paribas wchodząc w Moje Finanse > Karty > baner Bezcenne® Chwile (jeśli nie widzisz tej sekcji, wtedy sprawdź, czy masz zaznaczone zgody marketingowe). Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach (bo np. dodawałeś kartę innego banku), zaloguj się na swój profil i dodaj kartę BNP Paribas. Uwaga – karta BNP Paribas, którą zgłaszasz, nie może być wcześniej zarejestrowana w programie.

Jeśli nie miałeś konta w programie Bezcenne Chwile, to proces jego założenia i rejestracji w nim karty może potrwać do 14 dni roboczych. Jeśli zaś jesteś już zarejestrowany w programie, wtedy rejestracja nowej karty przebiega o wiele szybciej.

2). Dodaj swoją kartę do portfela cyfrowego (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit
Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay), dzięki czemu będziesz mógł robić transakcje wymagane w promocji

3). Zrób co najmniej 5 transakcji portfelem cyfrowym na łączną sumę co najmniej 500 zł. Masz na to 30 dni kalendarzowych począwszy od daty uruchomienia rachunku w programie Bezcenne Chwile (nowi użytkownicy programu) lub dopisania karty (jeśli masz już konto w Bezcennych Chwilach)

Poniżej znajdziesz fragment regulaminu promocji, który mówi, czym jest transakcja XPay w BNP Paribas i które płatności nie będą liczyły się do spełnienia warunków promocji:

Kiedy dostaniesz bonus?

Bonusowe 16 000 punktów o wartości 200 zł otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunków, o których pisałem powyżej. Przyznane punkty będą ważne przez 6 miesięcy. W tym czasie zaloguj się do programu Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody z katalogu.

Możliwe trzy bonusy

Zgodnie z regulaminem promocji, jedna osoba może otrzymać maksymalnie 3 nagrody (a więc 3 x 16 000 punktów). Aby tak się stało, musisz mieć trzy karty MasterCard w BNP Paribas (np. debetową fizyczną, debetową mobilną i kredytową) i każdą z nich zrobić po 5 transakcji na sumę co najmniej 500 zł (a więc w praktyce wydać min. 1500 zł trzema kartami)

Program Bezcenne Chwile MasterCard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas”

2 komentarze do “200 zł na zakupy dla posiadaczy karty MasterCard w BNP Paribas (promocja zakończona)”

    • W takim przypadku powinno ją widać tam, gdzie była dodawana (czyli albo w bankowości elektronicznej BNP w sekcji „Bezcenne Chwile” albo na koncie w Bezcennych Chwilach)

      Odpowiedz

Dodaj komentarz