BNP Paribas: 200 zł w punktach dla rejestrujących kartę w programie Bezcenne Chwile (promocja zakończona)

16 000 punktów, które wymienisz na nagrody o wartości 200 zł. Taki jest bonus dla klientów BNP Paribas, którzy zarejestrują swoją kartę MasterCard (debetową lub kredytową) w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i wykażą się prostą aktywnością.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 15 stycznia do 31 marca 2024 lub do wyczerpania puli 10 000 nagród (w tym drugim przypadku o wcześniejszym zakończeniu promocji dowiesz się z tej strony BNP Paribas na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania puli).

Dla kogo ta promocja?

Oferta adresowana jest do klientów BNP Paribas, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową MasterCard. Z promocji wyłączone są osoby, które przed 15 stycznia miały zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile jakąkolwiek kartę BNP Paribas.

Jak otrzymać bonus?

Aby otrzymać 16 000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 200 zł, w czasie trwania promocji wykonaj poniższe kroki.

1). Zarejestruj swoją kartę MasterCard w programie Bezcenne Chwile. Zrobisz to w bankowości elektronicznej BNP Paribas wchodząc w Moje Finanse > Karty > baner Bezcenne® Chwile (jeśli nie widzisz tej sekcji, wtedy sprawdź, czy masz zaznaczone zgody marketingowe). Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach (bo np. dodawałeś kartę innego banku), zaloguj się na swój profil i dodaj kartę BNP Paribas.

Jeśli nie miałeś konta w programie Bezcenne Chwile, to proces jego założenia i rejestracji w nim karty może potrwać do 14 dni roboczych. Jeśli zaś jesteś już zarejestrowany w programie, wtedy rejestracja nowej karty przebiega o wiele szybciej.

2). Zrób co najmniej 4 transakcje kartą na łączną sumę co najmniej 1000 zł. Masz na to 30 dni kalendarzowych począwszy od daty uruchomienia rachunku w programie Bezcenne Chwile (nowi użytkownicy programu) lub dopisania karty (jeśli masz już konto w Bezcennych Chwilach)

Poniżej znajdziesz wyciąg z regulaminu, w którym bank wyjaśnia, które transakcje weźmie pod uwagę, a których nie:

Kiedy dostaniesz bonus?

Bonusowe 16 000 punktów o wartości 200 zł otrzymasz w ciągu 30 dni od spełnienia warunków, o których pisałem powyżej. Przyznane punkty będą ważne przez 6 miesięcy. W tym czasie zaloguj się do programu Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody z katalogu.

Możliwe dwa bonusy

Zgodnie z regulaminem promocji, jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 nagrody (a więc 2 x 16 000 punktów). Aby tak się stało, musisz mieć dwie karty MasterCard w BNP Paribas (np. fizyczną i kredytową) i każdą z nich zrobić po 4 transakcje na sumę co najmniej 1000 zł (a więc w praktyce wydać min. 2000 zł dwiema kartami)

Program Bezcenne Chwile MasterCard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas”

Dodaj komentarz