Aż 1000 zł na zakupy. Bonusy z kartą kredytową BNP Paribas

  • 400 zł w bonach na zakupy w Allegro
  • dodatkowe 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach online

Takie bonusy czekają na przyszłych posiadaczy karty kredytowej Mastercard w BNP Paribas. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak otrzymać całość premii w tej kumulacji promocji.

Jak założyć kartę w tej promocji?

  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie banku zaznaczając wszystkie zgody (w tym marketingowe) i zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold (zrobisz to przy pomocy pracownika banku, który oddzwoni do ciebie na numer telefonu podany w formularzu)
  • zaloguj się do bankowości elektronicznej BNP Paribas, nadaj PIN oraz aktywuj kartę. Masz na to czas do końca

Promocja z bonami Allegro o wartości 400 zł jest adresowana do osób, które od 1 stycznia 2023 r. nie miały karty kredytowej w BNP Paribas (w tym przypadku posiadanie np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji). Z kolei promocja z punktami o wartości 600 zł skierowana jest do osób, które po 1 maja 2023 r. nie miały karty kredytowej BNP oraz nie były stroną umowy dotyczącej konta osobistego w BNP (tak więc tutaj jest inaczej niż w przypadku promocji z bonami do Allegro).

Za co dostaniesz 400 zł do Allegro?

Pierwszy bonus do vouchery na zakupy w Allegro. Do wzięcia są cztery bony po 100 zł każdy. Aby je otrzymać:

  • zrób transakcje kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł w każdym z 4 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy. Bank nie zaliczy transakcji zwróconych, zasileń portfeli elektronicznych (np. Revolut) oraz u sprzedawców, których terminale mają następujące kody MCC określające dominujących charakter działalności: 5300 (handel hurtowy), 4111 (usługi transportowe), 7995 (kasyna, zakłady bukmacherskie i im podobne), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna – country code inny niż Polska).

Przykład: jeśli podpisałeś umowę o kartę w czerwcu, to spełnij powyższy warunek w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku (w każdym z tych miesięcy). Za każdy miesiąc otrzymasz bon o wartości 100 zł do Allegro (w sumie 400 zł). Jeśli zaś podpiszesz umowę o kartę w lipcu, wtedy rób transakcje od sierpnia do listopada. Karta założona w sierpniu = robimy transakcje od września, itp.

Bon do Allegro otrzymasz w bankowości elektronicznej (sekcja „Wiadomości”) w ciągu 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki do otrzymania nagrody (przykład: bon za aktywność w sierpniu otrzymasz do końca września). Każdy voucher będzie ważny do 31 lipca 2025 r.


Dodatkowe 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile

Dodatkowym bonusem są punkty programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody – np. vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online). Uwaga – promocja z punktami trwa tylko do 31 lipca.

Do wzięcia jest łącznie 48 000 punktów o wartości 600 zł (po 8 000 za każdy z 6 miesięcy).

Aby otrzymać punkty, spełnij wszystkie poniże warunki:

  • w ciągu 7 dni od zawarcia umowy zarejestruj swoją kartą w programie Bezcenne Chwile (zrobisz to z bankowości elektronicznej BNP lub ze strony programu)
  • w każdym z 6 miesięcy (zaczynając od kolejnego miesiąca po zawarciu umowy) rób co najmniej 4 płatności kartą na łączną sumę min. 1000 zł w miesiącu

Za każdy z powyższych miesięcy otrzymasz 8 000 punktów (o wartości 100 zł). Znajdziesz je na swoim koncie w programie Bezcenne Chwile. Bonusowe punkty zostaną przekazane w ciągu 30 dni od zakończenia każdego miesiąca, w którym spełnisz warunki do otrzymania nagrody.

Otrzymane punkty wykorzystaj je w ciągu 12 miesięcy i wymień na nagrody spośród setek propozycji (zrobisz to na stronie programu Bezcenne Chwile).Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas: opłaty i zasady

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Do 400 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard”

Regulamin promocji „Bankujesz – zyskujesz z Bezcennymi Chwilami”

Promocje BNP Paribas

Dodaj komentarz