fbpx

Kod polecający Orange Flex: jak użyć aby dostać 30 zł

W tym wpisie znajdziesz kod polecający Orange Flex oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Jak użyć kod polecający Orange Flex?

Pobierz aplikację Orange Flex, zarejestruj się, wpisz kod polecający TOMASZJ8QM przed wyborem metody płatności i aktywuj plan.

Aktualny kod promocyjny Orange Flex

Co otrzymasz wpisując kod?

Jeśli wpiszesz kod TOMASZJ8QM i zostaniesz w Orange Flex co najmniej miesiąc, wtedy otrzymasz 30 zł.

Jak skorzystać z bonusu za kod polecający Orange Flex?

Po otrzymaniu 30 zł możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub wydać w Orange Flex (np. na opłacenie kolejnego miesiąca lub w sklepie Flex)

Jak polecać i zarabiać?

Gdy już będziesz w Orange Flex, będziesz mogł dzielić się swoim kodem polecającym. Jeśli zaproszona przez Ciebie osoba zostanie we Flex co najmniej miesiąc, wtedy Ty dostaniesz 70 zł, a ona – 30 zł. Co istotne, po piątym udanym poleceniu dostaniesz 500 GB, a po dziesiątym kolejne 500 GB (czyli razem 1000 GB).

Kod zadziała tylko wtedy, gdy osoba zaproszona jest nowym użytkownikiem Orange Flex. Oczywiście Ty możesz go przesłać wielu osobom i za każde skuteczne zaproszenie otrzymać 70 zł. Ważne jednak, by osoba zapraszana nie korzystała już z Flexa.

Dlaczego warto być we Flex?

Szczegółowy opis Orange Flex – w tym planów – znajdziesz tutaj. Najważniejszą zaletą Flexa jest brak zobowiązań oraz duża elastyczność. Wybrany pierwotnie plan komórkowy możesz więc później dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb. Plany zaczynają się od 25 zł miesięcznie i już w tej cenie masz m.in. nielimitowane rozmowy i smsy, 15 GB na internet, a także social media bez limitu (korzystasz z ich i nie zużywasz pakietu gigabajtów).

Warto też wspomnieć o Klubie Flex, gdzie możesz upolować zniżki – np. na Costa Coffee, Uber Eats czy Free Now. Do tego dochodzi Sklep Flex, w którym można znaleźć smartfony w promocyjnych cenach, a także możliwość ze skorzystania z pierwszego miesiąca w HBO GO za 0 zł.