fbpx

Trzy bony do Allegro o łącznej wartości 300 zł otrzymasz po założeniu karty kredytowej BNP Paribas. Oprócz tego, bank zapewnia m.in. roczne zwolnienie z opłat za użytkowanie karty. W tym wpisie opisuję, jakie są warunki otrzymania premii i jak założyć kartę w promocji.

300 zł Allegro – krok po kroku

Możesz otrzymać trzy bony po 100 zł każdy, które wykorzystasz na zakupy w Allegro. Aby je dostać:

 • wypełnij formularz na tej stronie banku i do 14 stycznia 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (pomoże w tym konsultant, który oddzwoni do Ciebie). Bank kieruje tę promocję do osób, które od 1 stycznia 2020 r. nie miały karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w promocji. Zaznaczenie zgód marketingowych nie jest wymagane
 • zrób transakcje kartą na łączną kwotę 1000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowę o kartę. Przykład: jeśli podpisujesz umowę np. w październiku, to warunek ten spełniaj w listopadzie, grudniu i styczniu. Za każdy miesiąc otrzymasz bon o wartości 100 zł do Allegro (w sumie 300 zł). Nie będą liczyły się transakcje zwrócone/sporne, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, polegające na zasileniu produktów płatniczych (np. elektronicznych portfeli) czy u podmiotów będących pośrednikami płatności na rzecz właściwych dostawców towarów/usług (tutaj chodzi np. o płatności kartą za rachunki)
 • zarejestruj się w programie www.mamBONUS.pl i odbierz kartę podarunkową do Allegro. Pojawi się ona w ciągu 60 dni kalendarzowych po zakończeniu miesiąca, za który nagroda przysługuje. Pamiętaj, aby zarejestrować się w tym programie w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia pierwszej nagrody (ale najlepiej zrobić to od razu – piszę o tym poniżej)

Warto wiedzieć: Termin ważności każdego vouchera mija 31 grudnia 2022 r. Do tego czasu zapłać nim na Allegro. Voucherów niestety nie można łączyć – jeśli masz ich trzy, to trzeba je wykorzystywać pojedynczo

Dodatkowe punkty w programie mamBonus

Przed wykonaniem wymaganych w promocji transakcji, warto zarejestrować swoją kartę w programie lojalnościowym mamBonus. Za każdą transakcję wykonaną kartą będziesz otrzymywać punkty (1 zł = 2 pkt), które potem wymienisz na nagrody. Uwaga: od 14 grudnia 2 zł = 1 pkt.

Ponadto na start możesz otrzymać dodatkowe punkty:

 • 200 punktów za zarejestrowanie karty w programie
 • 5000 punktów, jeśli w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o kartę zrobisz cztery transakcje tą kartą na kwotę minimum 50 zł każda

Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas: opłaty i zasady

 • 0 zł za użytkowanie przez pierwszy rok. Po tym okresie koszt karty Mastercard Standard to 9 zł miesięcznie (opłaty można uniknąć robiąc transakcje na min. 1000 zł)
 • okres bezodsetkowy do 56 dni
 • płatności mobilne ApplePay i Google Pay
 • RRSO 13,05% – naliczane tylko wtedy, gdy nie spłacisz zadłużenia go w okresie bezodsetkowym (a więc w ciągu 56 dni). Czytaj więcej: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku
 • program lojalnościowy mamBONUS z nagrodami
 • warto wiedzieć: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Zyskuj potrójnie z kartą kredytową”

Regulamin promocji „200 punktów za rejestrację”

Program lojalnościowy mamBONUS – regulamin do 13.12.2021 | regulamin od 14.12.2021

Regulamin promocji „5000 pkt na start” – regulamin do 13.12.2021 | regulamin od 14.12.2021

Karty podarunkowe Allegro – regulamin

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.