Samsung Galaxy A15 i 300 zł na zakupy. Bonusy z kartą kredytową Citi Simplicity

Smartfon Samsung Galaxy A15 i 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach. To bonusy, jakie czekają na przyszłych posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. Zapraszam po szczegóły tej promocji!

Dla kogo ta promocja?

Promocja „Przywitaj wiosnę z kartą kredytową Citibank” skierowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, o ile zamknęli ją przed 1 kwietnia 2023 r. Okres karencji jest więc bardzo krótki.

Jak założyć kartę w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, spełnij wszystkie poniższe warunki:

  • na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Promocja trwa od 12 kwietnia do 18 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli 250 umów (jeśli promocja zakończy się przed czasem, wtedy na tej stronie promocyjnej znajdzie się informacja na ten temat)

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć online dokument dochodowy, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy na podstawie umowy cywilno-prawnej może to być np. wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 6 m-cy). Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź wymagane dokumenty

  • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (istotne, aby kartę aktywować w aplikacji, a nie w serwisie internetowym)
  • koniecznie zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data będzie widoczna na umowie)

Za co otrzymasz bonusy?

Aby otrzymać smartfon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128 GB, załóż kartę w opisany powyżej sposób (pamiętaj o aktywacji karty i rejestracji w programie Bezcenne Chwile), a także wykaż się następującą aktywnością:

  • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, rób po minimum 10 bezgotówkowych transakcji kartą na min. 1 000 zł. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w kwietniu, wtedy zapłać kartą co najmniej 10 razy na łączną sumę co najmniej 1 000 zł w maju, a potem potwórz to w czerwcu i lipcu. Umowa zawarta w maju = płać od czerwca; itp.

Wymagane płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)

Aby otrzymać łącznie 24 000 bonusowych punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile o wartości 300 zł, spełnij poniższe warunki:

  • w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym, jedenastym i dwunastym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, rób dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w kwietniu, wtedy transakcje te rób od sierpnia do kwietnia. Umowa zawarta w maju = płać od września do maja.

Za wykazanie się powyższą aktywnością od czwartego do szóstego miesiąca otrzymasz 8 000 punktów. Kolejnych 16 000 pkt otrzymasz za aktywność od siódmego do dwunastego miesiąca.Odbiór nagród

Informację o przyznaniu smartfona otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania nagrody – stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Na wysłanie telefonu bank daje sobie 45 dni od wysłania wiadomości (ale może stać się to szybciej).

Telefon, który otrzymasz, objęty jest gwarancją producenta do 31 marca 2026 r.

Bonusowe punkty do programu Bezcenne Chwile otrzymasz w dwóch częściach.

Najpierw dostaniesz 8 000 punktów (za spełnienie opisanych powyżej warunków aktywności od czwartego do szóstego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę). Informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody (stanie się to końca następnego miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty. Wykorzystasz je w ciągu 9 miesięcy na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji.

Kolejnych 16 000 punktów otrzymasz za spełnienie warunków aktywności od siódmego do dwunastego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę). Informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz również internetowej wersji serwisu Citibank Online. Je również wykorzystaj w ciągu 9 miesięcy na stronie programu Bezcenne Chwile.


Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

  • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

Dodaj komentarz