Moment odbioru nagród to święto każdego łowcy bonusów. Satysfakcja jest większa, gdy zdobycie bonusu nie wymaga wiele wysiłku. Tak było z promocją Citibanku. Za założenie i korzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity (wg mnie najlepszej na rynku i bezproblemowej), otrzymałem smartfona Oppo AX7 64GB, który jest warty ponad 700 złotych.

Chcesz taki telefon? Tutaj znajdziesz linka do promocji i szczegółowy opis krok po kroku, co trzeba zrobić

Przed wzięciem udziału w jakiejkolwiek promocji, zawsze odpowiadam na pytanie: czy jestem w stanie spełnić warunki niezbędne do otrzymania nagrody? A jeśli tak, to czy będzie mnie to kosztowało wiele wysiłku? Gdy zobaczyłem promocję Citibanku: telefon Oppo AX7 za założenie karty kredytowej, nie zastanawiałem się długo.

Karta kredytowa Citibanku: jak ją dostać?

Proces założenia karty przebiegł bardzo prosto. Wypełniłem wniosek na stronie, dołączyłem wymagane przez bank dokumenty (takie jak potwierdzenie wpływu wynagrodzenia z ostatnich trzech miesięcy) i czekałem na decyzję o przyznaniu karty. Po kilku dniach otrzymałem telefon z banku z decyzją, a na maila komplet dokumentów – m.in. umowę o kartę kredytową. Przeczytałem ją na spokojnie i zawarłem umowę podczas kolejnej rozmowy telefonicznej.

Promocja Citibanku na kartę: jak dostałem telefon?

Po kilku dniach przyszła do mnie karta. Od razu ruszyłem do spełniania najważniejszego warunku promocji: w ciągu trzech miesięcy musiałem dokonać bezgotówkowych płatności kartą na minimum 4000 złotych.

Info: bank oferuje również promocje, gdzie jest niższy limit płatności do zgarnięcia bonusu – np. w przypadku bonu 400 zł do Biedronki jest to 2000 zł, a bonu 400 zł do Allegro 1500 zł. Linki do tych promocji znajdziesz nieco niżej

W moim przypadku wydanie wymaganej kwoty poszło szybko, bo akurat miałem trochę wydatków: ubezpieczenie samochodu, przegląd gwarancyjny czy rezerwacja wyjazdu wakacyjnego. 4000 złotych udało mi się wydać w kilkanaście dni. Pozostało więc tylko czekać na mój zasłużony telefon. Kartę spłaciłem mieszcząc się w okresie bezodsetkowym, dzięki czemu za dysponowanie pieniędzmi banku nie poniosłem żadnych kosztów (w tym wpisie szczegółowo wyjaśniam, na czym polega okres bezodsetkowy).

Smartfon, który widzicie na zdjęciu poniżej, otrzymałem miesiąc po tym, gdy bank powiadomił mnie w serwisie transakcyjnym o przyznaniu nagrody. Dostarczył mi go kurier – oczywiście na koszt banku.

Karta kredytowa Citibank Citi Simplicity: czy warto?

Karta kredytowa Citi Simplicity, którą zamówiłem w promocji, według mnie jest jednym z najlepszych tego typu produktów na rynku. Przede wszystkim dlatego, że za jej posiadanie nie ponosisz żadnych kosztów. Nie trzeba więc, tak jak w innych bankach, spełniać określonych warunków, aby być zwolnionym z opłaty rocznej. Tutaj karta jest bezwarunkowo bezpłatna.

Jeżeli zmieścisz się w okresie bezodsetkowym, który wynosi tu 56 dni i spłacisz kartę, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Do tego można tu korzystać z atrakcyjnego programu zniżek Citi Specials (m.in. Link4 -15%, Hotels.com – 10%, Booking.com – 4%, Frisco do 30 zł), programu punktowego Mastercard Priceless Specials, zniżek na restauracje czy bezpłatnych powiadomień sms o transakcjach.

Jedyny minus, który ma ta karta, jest taki, że nie można ją bezpłatnie doładowywać Revoluta.

Promocje bankowe: telefon od Citibanku

Dla kogo karta Citibanku?

Jak informuje bank, aby otrzymać kartę, musisz mieć minimum 18 lat, być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące i osiągać dochód netto minimum 1200 zł. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, wtedy musisz ją mieć minimum 2 lata i mieć min. 2500 zł dochodu netto miesięcznie.

Bank akceptuje również umowy cywilno-prawne, dochody z najmu nieruchomości, udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych, a także renty i emerytury.

Wolisz inny bonus za mniejszą kwotę transakcji?

400 zł na zakupy w Biedronce z kartą Citibanku (za transakcje na kwotę 2000 zł)

400 zł na zakupy w Allegro (za transakcje na kwotę 1500 zł)


1 komentarz

Wpisz komentarz