Na moim blogu nie znajdziesz konkursów, w których być może coś wygrasz. Opisuję tu promocje, w których na pewno otrzymasz premię – o ile oczywiście spełnisz warunki, które też szczegółowo prześwietlam. Dla tych, którzy wciąż nie wierzą, że można coś dostać np. od banku, pokazuję bonusy, które udało mi się zgarnąć tylko w lipcu.

Smartfon od Citibanku

Największym „trofeum” był warty 750 zł telefon Oppo AX7 z pamięcią 64 GB, który dotarł do mnie w lipcu za założenie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity. O tym, jak wyglądało spełnianie warunków, opisałem w tej notce.

Chcesz taki smarfon? Szczegółowy opis promocji znajdziesz w tym artykule

Wiadomość od Citibanku o przyznaniu nagrody

60 zł od Bookingu

Z posiadaniem karty Citi Simplicity wiążą się inne bonusy. Np. takie, że płacąc nią za różne towary/usługi, możesz otrzymać zwrot pieniędzy. Mi taki zwrot przyszedł od Bookingu. Dodatkowe 60 zł zawsze cieszy. Na moim blogu opisuję też, jak dostać zwrot z Bookingu nawet jeśli nie masz karty Simplicity. Jak zobaczysz, jest to bardzo łatwe.

Zwrot z Bookingu

Pierwsza stówka od BNP Paribas

100 zł wpadło mi za założenie konta w BNP Paribas. Czekam jeszcze na kolejne 100 zł, ponieważ promocja, w której brałem udział, dawała łączny bonus 200 zł. W aktualnej promocji dostaniesz jeszcze więcej, bo aż 350 zł. Warto się jednak spieszyć, bo bank przygotował małą pulę promocyjnych kont.

Bonus za promocję BNP Paribas

Początek nagród od Santandera

Zakładając konto w Santanderze wpisałem kod polecenia znajomego, za co wpłynęło mi 80 zł. Czekam jeszcze na kolejne bonusy: 100 zł w gotówce, 50 zł na zakupy i 80 zł za polecenie Santandera znajomej. Teraz bank ten ma jeszcze lepszą promocję: 80 zł za kod polecenia (jeśli nie masz, możesz wpisać mój), 150 zł w gotówce, 50 zł do Biedronki, 150 zł za wpływ wynagrodzenia (jeśli chcesz) i zwroty za opłacane rachunki. Oczywiście również możesz polecać ten bank, tym razem już swoim kodem, i zgarniać 80 zł za poleconego. Czytaj więcej na ten temat

Przelew od Santander

Śledź bloga i zgarniaj bonusy

Oczywiście, mógłbym założyć więcej kont i zgarnąć jeszcze więcej premii. Ale wychodzę z założenia, że korzystam tylko z tych produktów/usług, które są mi potrzebne. A skoro i tak bym ich używał, to wybieram te, które są nie tylko dobre, ale i dają premie. Takie też oferty prezentuję na moim blogu.

Zapraszam do obserwowania bloga i śledzenia mojego profilu na Facebooku i Twitterze.

Wpisz komentarz