Wyjeżdżasz i szukasz noclegu? Jeśli tak, to jest dobry sposób, aby obniżyć jego cenę. Jeśli zarejestrujesz się na Airbnb z linka polecającego, który znajdziesz w tym wpisie, od Twojego zamówienia zostanie odjęta kwota 100 zł!

Airbnb to serwis pozwalający na krótkoterminowy wynajem mieszkań bezpośrednio od ich właścicieli. Wynająć je możesz zarówno na dzień, jak i na kilka dni, tydzień, miesiąc, a nawet dłużej. W większości przypadków – choć to nie reguła – możesz upolować tańszy i bardziej komfortowy nocleg niż w hotelu. Mam na myśli większą przestrzeń, dostępność kuchni, łazienki, pralki oraz lepszą lokalizację.

Przed każdą podróżą zwykle robię sobie „rundkę” po Bookingu oraz Airbnb, porównuję oferowane noclegi i wybieram ten, który mi pasuje.

Zniżka na Airbnb: jak dostać

Jeśli chcesz dostać zniżkę na pierwszy nocleg rezerwowany przez Airbnb, to zapraszam do skorzystania z mojego linka polecającego. Po zarejestrowaniu się w serwisie i robieniu pierwszej rezerwacji, otrzymasz 100 zł zniżki (pod warunkiem, że zamówienie będzie na minimum 300 zł). Dodatkowo serwis oferuje 38 zł zniżki na atrakcje rezerwowane przez Airbnb.

Co więcej, od tej pory Ty też możesz polecać Airbnb znajomym i po każdym ich zakończonym wyjeździe otrzymywać za każdą osobę 50 zł do wykorzystania na kolejne rezerwacje oraz 25 zł jeśli wezmą udział w rezerwowanej przez Aribnb atrakcji . Zapraszam do korzystania!

Wpisz komentarz