Wyjeżdżasz i szukasz noclegu? Jeśli tak, to jest dobry sposób, aby obniżyć jego cenę. Jeśli zarejestrujesz się na Airbnb z linka polecającego, który znajdziesz w tym wpisie, od Twojego zamówienia zostanie odjęta kwota 75 zł! Warunek: wartość rezerwacji musi wynosić minimum 750 zł.

Airbnb to serwis pozwalający na krótkoterminowy wynajem mieszkań bezpośrednio od ich właścicieli. Wynająć je możesz zarówno na dzień, jak i na kilka dni, tydzień, miesiąc, a nawet dłużej. W większości przypadków – choć to nie reguła – możesz upolować tańszy i bardziej komfortowy nocleg niż w hotelu. Mam na myśli większą przestrzeń, dostępność kuchni, łazienki, pralki oraz lepszą lokalizację.

Przed każdą podróżą zwykle robię sobie „rundkę” po Bookingu oraz Airbnb, porównuję oferowane noclegi i wybieram ten, który mi pasuje.

Zniżka na Airbnb: jak dostać

Jeśli chcesz dostać zniżkę na pierwszy nocleg rezerwowany przez Airbnb, to zapraszam do skorzystania z mojego linka polecającego. Po zarejestrowaniu się w serwisie i robieniu pierwszej rezerwacji, otrzymasz 75 zł zniżki (pod warunkiem, że zamówienie będzie na minimum 750 zł). Dodatkowo serwis oferuje 50 zł zniżki na pierwszą atrakcję zarezerwowaną poprzez Airbnb, której minimalna cena wynosi 200 zł.

Co więcej, od tej pory Ty też możesz polecać Airbnb znajomym i po każdym ich zakończonym wyjeździe otrzymywać za każdą osobę pieniądze.