50 zł premii czeka na Ciebie za rejestrację w Twisto i jedną płatność kartą, którą otrzymasz. Link polecający znajdziesz w tym wpisie. Dzięki niemu zgarniesz aktualnie najwyższy bonus za założenie Twisto (zamiast standardowych 30 zł za rejestrację z prywatnych linków, które można znaleźć w sieci). Ta aplikacja, w którą zainwestował ING Bank Śląski, zachęca bardzo dobrymi kursami podczas zagranicznych płatności, ale też darmowym limitem kredytowym przez 45 dni przyznawanym na oświadczenie.

Promocja z bonusem 50 zł została zakończona. Aktualnie założysz konto z bonusem 10 zł – aby to zrobić, zarejestruj się przez TEN LINK polecający

O tym, jak prosto przebiega proces zakładania Twisto, piszę szczegółowo w dalszej części wpisu. Na początek streszczenie:

Aby dostać bonus 50 zł za rejestrację, wejdź przez ten link promocyjny i zarejestruj się. Pamiętaj o zaznaczeniu czterech pierwszych zgód i nie wycofywaniu ich do czasu otrzymania bonusu. Po otrzymaniu karty zapłać nią co najmniej raz na dowolną kwotę i bonus będzie Twój! Podczas pierwszej płatności włóż kartę to terminala i użyj PIN-u (przy kolejnych będzie można płacić zbliżeniowo).

Warto dodać, że nie trzeba tu się weryfikować dowodem osobistym, lecz wyłącznie przelewem na 1 zł ze swojego konta bankowego. Uwaga: jest tylko 5000 promocyjnych kont z bonusem 50 zł! Jeśli po wejściu w ten link wciąż widzisz bonus 30 zł, to oznacza że rozpocząłeś rejestrację z innego linka – aby się pojawiło 50 zł, należy edytować kod promocyjny (symbol ołówka) i wpisać AFFI4

Karta Twisto: jak działa i jakie są jej zalety

Twisto to czeski fintech, który od 6 lat świadczy usługi na tamtejszym rynku. Od 2018 r. działa w naszym kraju jako Twisto Polska. Partnerem fintechu jest ING Bank Śląski. Najważniejsze cechy karty Twisto, która właśnie została wprowadzona w Polsce, to:

  • 0 zł za wydanie, dostawę i użytkowanie (bez żadnych warunków)
  • darmowy limit kredytowy przez 45 dni. Jak ona działa? Płacisz kartą przez 31 dni w ramach przyznanego Ci limitu, a po zakończeniu miesiąca rozliczeniowego otrzymujesz zestawienie transakcji. Na spłatę karty masz 14 dni – możesz dokonać płatności BLIKIEM lub przelewem. W takim wypadku korzystanie z pieniędzy Twisto jest dla Ciebie darmowe. Jeśli jednak chcesz, możesz zwrócić tylko 10 proc. wydatków, a resztę zadłużenia przenieść (zrolować) na następny miesiąc rozliczeniowy. Koszt takiej usługi to 45 groszy za każde 10 zł (ale teraz jest promocja, że zrobisz to za darmo!)
  • bardzo korzystne kursy walut podczas płatności kartą za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych. Bez prowizji za przewalutowanie i zastosowaniem rzeczywistych kursów Mastercard!

Aby wykorzystać punkty, zapłać najpierw swoją kartą w dowolnym miejscu (pamiętaj, aby przy pierwszej płatności kartą, włożyć ją do czytnika i użyć PIN-u. Potem oczywiście możesz płacić bliżeniowo). Po zaksięgowaniu transakcji – zwykle dzieje się to w następnym dniu – wejdź w jej szczegóły i kliknij „Zapłać”. Następnie kliknij„Wykorzystaj punkty”. Oczywiście jeśli nie wystarczy Ci punktów, wtedy pozostałe zadłużenie spłacisz przelewem lub BLIKIEM.

  • polska wersja językowa i dostęp zarówno z poziomu aplikacji, jak i przeglądarki na telefonie czy komputerze
  • opcja „split”, czyli możliwość dzielenia rachunków z innymi osobami – nawet tymi, którzy nie mają Twisto (np. za wspólny obiad, przejazd czy cokolwiek innego)

W aplikacji dostępna jest również opcja cashbacku. Za płatności w sklepach online (m.in. Allegro, AliExpress, Booking, RTV Euro AGD, Pyszne, eobuwie i wiele więcej) można uzyskać zwroty do 10 proc. Szczegóły w zakładce „benefity” w Twojej apce lub serwisie Twisto. Tutaj przeczytasz więcej o cashbacku w Twisto

Użytkując kartę Twisto warto mieć na uwadze, że nie możesz wypłacać z niej pieniędzy za pomocą bankomatów, ani nie wykonasz z niej przelewu. Kartą możesz płacić wszędzie tam gdzie akceptowane są karty płatnicze.

Chcesz przeczytać więcej o procesie zakładania konta? Tutaj rozpisałem go na poszczególne kroki:

1. Wejdź na stronę promocyjną

Aby się zarejestrować, wejdź przez ten link do strony promocyjnej, podaj swój adres e-mail i ustaw hasło. Potem pojawi się ekran z informacją, że kod promocyjny o wartości 50 punktów (czyli złotych) został przyznany. Ważne: nie musisz już wpisywać żadnego kodu. Jeśli jednak wejściu w link wciąż widzisz bonus 30 zł, to oznacza że rozpocząłeś rejestrację z innego linka – aby się pojawiło 50 zł, należy edytować kod promocyjny (symbol ołówka) i wpisać AFFI4

2. Zaznacz zgody

W kolejnym kroku należy zaznaczyć cztery pierwsze zgody

3. Twoje dane i wybór limitu kredytowego

W następnych krokach należy podać takie informacje jak kraj stałego pobytu, adres zamieszkania, pesel, numer telefonu, a także swoje dochody i wydatki. Twisto to darmowy limit kredytowy do wykorzystania przez 45 dni – dlatego potrzebuje takich informacji, aby zbadać zdolność kredytową w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej (i tu ciekawostka: nie jest sprawdzana zdolność w Biurze Informacji Kredytowej!). Nie musisz też wysyłać żadnych dokumentów potwierdzających dochody – wszystko odbywa się na oświadczenie.

Chwilę później wybierasz limit kredytowy, jaki chcesz otrzymać. Możesz poprosić o limit od 1000 zł w górę . Nie przejmuj się, jeśli kwota będzie zbyt wysoka – wtedy Twisto zaproponuje Ci niższą.

4. Zamów kartę

W kolejnym kroku zamów kartę (możesz wybrać żółtą lub ciemną). Potwierdź również adres, na który ma być ona bezpłatnie wysłana.

5. Przelew weryfikacyjny

Aby zakończyć proces rejestracji, należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł (kwota ta jest później zwracana). Polecam tu wybranie opcji szybkiego przelewu z wykorzystaniem sprawdzonych płatności Blue Media (ale możesz użyć również przelewu tradycyjnego wpisując podane dane).

Ważne aby przelew weryfikacyjny wyszedł z konta, którego jesteś posiadaczem.

6. Informacja o założeniu konta i bonus

Po kilku dniach (promocja jest bardzo popularna, więc warto uzbroić się w cierpliwość – ale myślę, że warto) otrzymasz informację o przejściu weryfikacji i przyznanym Ci limicie kredytowym. Zostanie też wysłana do Ciebie karta (informacja od Twisto: „z uwagi na ogromne zainteresowanie, orientacyjny czas dostawy Twojej karty to około 2 tygodnie”). Po otrzymaniu karty zapłać nią co najmniej raz na dowolną kwotę i bonus 50 punktów (czyli złotych) będzie Twój! Podczas pierwszej płatności włóż kartę to terminala i użyj PIN-u (przy kolejnych będzie można płacić zbliżeniowo).

Otrzymane 50 punktów (czyli złotych) wykorzystasz na spłatę transakcji wykonanych kartą Twisto . Aby to zrobić, po zaksięgowaniu transakcji wejdź w jej szczegóły i kliknij „Zapłać”. Następnie klikasz „Wykorzystaj punkty”. Oczywiście jeśli nie wystarczy Ci punktów, wtedy pozostałe zadłużenie spłacisz przelewem lub BLIKIEM.

Informacje:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto” – edycja IV

Umowa Twisto Free

Formularz informacyjny Twisto Free

Regulamin Usług Płatniczych

Wpisz komentarz