fbpx

W aplikacji Twisto, która szturmem zdobywa polski rynek, pojawiła się właśnie opcja cashback. Dzięki niej otrzymasz zwrot części pieniędzy za zakupy zrobione w sieci. Wybór jest naprawdę duży, m.in. Allegro, AliExpress, Booking, RTV Euro AGD, Pyszne, eobuwie, Orsay i wiele więcej. W tym artykule wyjaśniam, na czym polega ta usługa oraz jak założyć Twisto z bonusem. Zapraszam!

Twisto: na czym polega i jak założyć z bonusem

Twisto to fintech, którego partnerem jest ING Bank Śląski. Dzięki darmowemu limitowi na karcie Twisto , możesz zapłacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i online nawet do 45 dni od ich wykonania – bez opłat i odsetek.

Oprócz tego, zakładając Twisto ze specjalnego linku z zaproszeniem, otrzymasz 60 zł na start.

Cashback Twisto: jak działa

Dzięki cashback Twisto dostaniesz zwrot części pieniędzy za zakupy zrobione w popularnych sklepach internetowych, w których dostępna jest ta usługa. Jeśli masz już zainstalowaną aplikację Twisto, to zaktualizują ją do najnowszej wersji, aby zobaczyć opcję cashbacku.

Aby skorzystać z cashbacku:
  • wejdź do zakładki „Benefity” w Twisto
  • wybierz sklep (przy nim będzie informacja o wysokości cashbacku), a następnie przejdź do niego klikając w przycisk „Skorzystaj z benefitów”
  • opłać zamówienie w dowolny sposób (możesz zapłacić kartą Twisto, ale też każdą inną metodą)

Pamiętaj, że jeśli wejdziesz do sklepu bezpośrednio przez jego stronę lub aplikację – cashback nie naliczy się. Koniecznie trzeba przejść przez przycisk w Twisto

Kiedy otrzymasz zwrot i jak go wykorzystać?

Zwrot wpłynie w czasie od 12 do 70 dni (zależy to od sklepu). Otrzymasz go w formie punktów (1 punkt = 1 złoty), a pojawi się on w zakładce „Benefity” w Twisto. Tymi punktami możesz spłacić dowolny zakup, jaki zrobiłeś/aś kartą Twisto (czyli np. idziesz do sklepu, płacisz kartą, a potem ze swoich punktów spłacasz tę transakcję)

Twisto uruchomiło funkcję cashbacku we spółpracy z firmą Tipli. Jeśli chcesz poznać regulamin usługi, kliknij tutaj >

Cashback w Twisto: jak działa

Twisto to tylko jeden ze sposobów na łatwe zgarnianie bonusów pieniężnych. Na rynku jest wiele innych aplikacji/serwisów, które oferują premie na start za spełnienie bardzo prostych warunków. Dodatkowa praca online jest dla każdego!