Premia 200 zł z kontem osobistym Pekao i 7% na oszczędności

200 zł premii otrzymasz za założenie konta osobistego w Banku Pekao i spełnienie prostych warunków aktywności. Jeśli zaś chciałbyś ulokować oszczędności, będziesz mógł to zrobić z oprocentowaniem 7%. Zapraszam po szczegóły!

Warto wiedzieć: Konto Przekorzystne w Pekao otworzysz na tej stronie promocyjnej bez wizyty w banku w całości online

Promocja konta Banku Pekao – skrót
  • przez trzy miesiące rób po minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty w miesiącu. Spełnianie tego warunku zacznij od kolejnego miesiąca po założeniu konta. Za spełnienie tych warunków otrzymasz kolejny bonus: 150 zł

Czy możesz wziąć udział w tej promocji?

  • możesz skorzystać z tej promocji Banku Pekao, jeśli ukończyłeś 18 lat, masz obywatelstwo polskie i mieszkasz w Polsce
  • z promocji nie mogą skorzystać osoby, które między 1 stycznia 2022 r. a 13 czerwca 2024 r. miały konto osobiste w Banku Pekao (również jako współposiadacz) czy rachunek oszczędnościowy lokaty terminowej. Wykluczone są również osoby posiadające produkt kredytowy w Banku Pekao

Jak założyć konto w promocji?

Od 14 czerwca 2024 r. do 30 września 2024 r. wejdź na tę stronę banku, zaakceptuj regulamin promocji i otwórz Konto Przekorzystne z kartą debetową.

Umowę koniecznie zawrzyj drogą online (na selfie lub przez logowanie się do aktualnego banku). Jeśli jednak z jakiegoś powodu proces zdalny się nie powiedzie, wtedy możesz podpisać umowę w oddziale i również będziesz się kwalifikować do bonusu.

Pamiętaj, że jeśli masz zastrzeżony PESEL, wtedy nie otworzysz konta w Banku Pekao. Jeśli chcesz odwołać zastrzeżenie, skorzystaj z rządowej strony gov.pl/mobywatel, aplikacji mObywatel lub udaj się do dowolnego urzędu gminy.

Za co otrzymasz 200 zł?

Pierwszy bonus to 50 zł. Otrzymasz go za samo założenie konta z kartą przez selfie.

Kolejne 150 zł otrzymasz, jeżeli w każdym z trzech miesięcy kalendarzowych (zaczynając od kolejnego miesiąca po otwarciu konta) zrobisz po minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Wymagane w promocji transakcje możesz wykonać kartą do konta lub wykorzystując płatności zbliżeniowe w aplikacji PeoPay. Do spełnienia warunku nie zaliczą się transakcje zwrócone, odrzucone, nieautoryzowane, płatności BLIK, internetowe przekazy pieniężne, a także przekazy pieniężne w instytucjach finansowych oraz niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne).

Przykłady i terminy

Przykład 1: zakładasz konto z kartą w czerwcu. Do 15 sierpnia otrzymujesz za to bonus 50 zł. W lipcu, sierpniu, wrześniu robisz po 5 transakcji kartą (w każdym z tych miesięcy). Do 15 listopada otrzymujesz na konto kolejny bonus: 150 zł.

Przykład 2: zakładasz konto z kartą w lipcu. Do 15 września otrzymujesz za to bonus 50 zł. W sierpniu, wrześniu i październiku robisz po 5 transakcji kartą (w każdym z tych miesięcy). Do 15 grudnia otrzymujesz na konto kolejny bonus: 150 zł.

Przykład 3: zakładasz konto z kartą w sierpniu. Do 15 października otrzymujesz za to bonus 50 zł. We wrześniu, październiku i listopadzie robisz po 5 transakcji kartą (w każdym z tych miesięcy). Do 15 stycznia otrzymujesz na konto kolejny bonus: 150 zł.

Przykład 4: zakładasz konto z kartą we wrześniu. Do 15 listopada otrzymujesz za to bonus 50 zł. W październiku, listopadzie i grudniu robisz po 5 transakcji kartą (w każdym z tych miesięcy). Do 15 lutego otrzymujesz na konto kolejny bonus: 150 zł.

Regulamin promocjiPromocja Banku Pekao – omówienie wideo


7% na oszczędności do 100 tys. zł

Oszczędzający mogą zaś ulokować na koncie oszczędnościowym nawet 100 tys. zł. Oprocentowanie 7% w skali roku będzie obowiązywać przez 152 dni od dnia zawarcia umowy o konto oszczędnościowe.

Bieżąca edycja tej promocji jest dostępna do 30 września 2024 r. dla nowych klientów banku, a także dla obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald na rachunkach w każdym badanym miesiącu w okresie od 1.07.2023 r. do 13.06.2024 r. nie była wyższa niż 2 000 zł. 

Więcej o warunkach przeczytasz w regulaminie >>>


Konto Przekorzystne w Banku Pekao ze standardową kartą Mastercard Debit FX / Visa Debit FX – charakterystyka

  • 0 zł za prowadzenie konta bez warunków
  • darmowe użytkowanie karty Mastercard Debit FX oraz Visa Debit FX. Warunek: w miesiącu zapłać ją co najmniej raz i otrzymaj na konto jednorazowy wpływ min. 500 zł (w przypadku niespełnienia tych warunków, opłata wynosi 4 zł). Jeśli masz mniej niż 26 lat, wtedy karta jest darmowa bezwarunkowo. Uwaga – nie dotyczy złotej karty, która również jest oferowana podczas zakładania konta
  • 0 zł za przelewy zwykłe w internecie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao
  • darmowe 2 pierwsze wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych banku (pod warunkiem, że będziesz mieć spełniony warunek wpływu 500 zł i 1 płatności kartą)
  • BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

Warto wiedzieć: po założeniu konta, zmień sposób autoryzacji transakcji w bankowości internetowej. Aby uniknąć 0,20 zł za każdy sms potwierdzający, wybierz autoryzację transakcji za pomocą aplikacji

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – edycja XIII”

Regulamin promocji 7% na Koncie Oszczędnościowym

Promocje Banku Pekao


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz