Masz kartę Mastercard? Zarejestrują ją w programie Bezcenne Chwile i odbierz 100 zł w punktach (promocja zakończona)

8000 punktów, które wymienisz na zakupy o wartości 100 zł. Taki bonus czeka na ciebie po rejestracji karty w oficjalnym programie lojalnościowym Mastercard – Bezcenne Chwile.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób. Ponadto trzeba mieć kartę Mastercard, która nigdy nie była rejestrowana w programie.

Jeśli uczestniczysz już w tym programie z inną kartą, to – jak wynika z regulaminu – możesz zarejestrować nową i wziąć udział w promocji, o ile dodawana teraz karta jest wydana przez inny bank.

Jak zarejestrować kartę i otrzymać punkty?

  • wejdź na stronę programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj swoją kartę

Musisz mieć aktywną kartę Mastercard w jednym z tych banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, Citi Handlowy, VeloBank, Grupa BPS, mBank, PKO BP, Santander Bank Polska, SGB Banki Spółdzielcze, ZEN

  • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu zrób swoją kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 100 zł. Najprościej zapłacić w zwykłych sklepach internetowych lub stacjonarnych (listę wykluczeń – np. kasyna, apteki, bary – znajdziesz w 1 punkcie, podpunkt „g”, tego regulaminu)
  • promocyjne punkty otrzymasz na swoje konto w programie w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia warunków. Będziesz mógł je wymienić na nagrody z katalogu o wartości 100 zł. Zrób to w ciągu 3 miesięcy od przyznania punktów

Czas trwania promocji i pula nagród

Oferta obowiązuje od 15 lutego do 17 maja 2023 r lub do wyczerpania puli 103 333 nagród (po 8000 punktów każda).

UWAGA: MasterCard poinformował, że wg jego szacunków, do wyczerpania promocyjnej puli nagród dojdzie 2 maja 2023 i wtedy promocja zostanie zakończona

Program Bezcenne Chwile Mastercard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie. Spośród nich wybierasz cel, na który zbierasz punkty (oczywiście w każdej chwili możesz go zmienić).

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Punkty na start”


Sprawdź pozostałe promocje bankowe