Słuchawki AirPods 3 i 300 zł na zakupy z kartą kredytową Citibanku

Słuchawki Apple AirPods 3. Taki bonus oferuje Citibank za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie prostych warunków aktywności. Oprócz tego można zgarnąć 300 zł w punktach programu Bezcenne Chwile, za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach online. Zapraszam po szczegóły!

ta promocja trwa od 17 czerwca do 31 lipca 2024 r.

Czy ta promocja jest dla ciebie?

Promocja „Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank” skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie mają aktualnie głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Ważne: z promocji mogą skorzystać osoby, które miały kartę kredytową w Citibanku, ale zamknęły ją przed 1 kwietnia 2023 r.


Jak założyć kartę w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Promocja trwa do 31 lipca 2024 r. lub do wyczerpania puli 365 umów (jeśli bank zdecyduje się zakończyć ją przed czasem, wtedy na tej stronie promocyjnej znajdzie się informacja na ten temat)

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć online dokument dochodowy, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy na podstawie umowy cywilno-prawnej może to być np. wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 6 m-cy). Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź wymagane dokumenty. Dostarczenie takiego dokumentu jest warunkiem promocji, dlatego podczas składania wniosku o kartę nie wybieraj opcji bez dostarczenia.

 • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (to istotne, aby kartę aktywować w aplikacji, a nie w serwisie internetowym)
 • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę

Za co otrzymasz słuchawki AirPods 3?

Aby otrzymać słuchawki AirPods 3, załóż kartę w opisany powyżej sposób (pamiętaj o aktywacji karty w aplikacji mobilnej), a także wykaż się następującą aktywnością:

 • w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, rób po minimum 10 bezgotówkowych transakcji kartą na łączną sumę co najmniej 1000 zł w miesiącu. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w lipcu, wtedy zapłać kartą co najmniej 10 razy na łączną sumę co najmniej 1000 zł w sierpniu, a potem potwórz to we wrześniu i październiku.

Wymagane płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)

Odbiór nagrody: informację o przyznaniu słuchawek otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłeś warunki do otrzymania nagrody (stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków). Na wysłanie słuchawek bank daje sobie 45 dni od tego momentu (ale może stać się to szybciej). Nagroda objęta jest jednoroczną ograniczoną gwarancją producenta.Za co otrzymasz 300 zł w punktach?

Oprócz słuchawek, możesz również otrzymać 300 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

Aby otrzymać łącznie 24 000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 300 zł, miej spełnione warunki do otrzymania słuchawek, a także wykaż się taką aktywnością:

 • w czwartym, piątym, szóstym, siódmym, ósmym, dziewiątym, dziesiątym i jedenastym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, rób po minimum 5 bezgotówkowych transakcji kartą na dowolne kwoty. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w lipcu, wtedy zapłać kartą co najmniej 5 razy w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu. Za każdy z tych miesięcy otrzymasz 2 000 punktów (łącznie 16 000 jeśli spełnisz warunki w każdym z miesięcy)
 • w dwunastym miesiącu posiadaj aktywną kartę. Otrzymasz dzięki temu dodatkowe 8 000 punktów

Odbiór nagrody: informację o przyznaniu punktów otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody za dany miesiąc (stanie się to najpóźniej do końca kolejnego miesiąca). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty. Wykorzystasz je w ciągu 6 miesięcy od ich przyznania na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji.


Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

 • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
 • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Wszystko gra z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Promocje Citibanku


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

Dodaj komentarz