600 zł do Biedronki dla zakładających kartę kredytową Citibanku

600 zł do wydania w Biedronce. Taki bonus czeka na przyszłych posiadaczy karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku za wykazanie się prostą aktywnością. Zapraszam po szczegóły tej promocji!

Czy możesz skorzystać z tej promocji?

Promocja „Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank” adresowana jest do pełnoletnich osób, które nie mają aktualnie głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Uwaga: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, o ile zamknęli ją przed 1 kwietnia 2023 r. Okres karencji jest więc bardzo krótki.

Jak założyć kartę w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy spełnić wszystkie poniższe warunki:

  • na tej stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Promocja trwa od 7 maja do 8 lipca 2024 r. lub do wyczerpania puli 1000 umów (jeśli bank zdecyduje się zakończyć ją przed czasem, wtedy na tej stronie promocyjnej znajdzie się informacja na ten temat)

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć online dokument dochodowy, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy na podstawie umowy cywilno-prawnej może to być np. wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 6 m-cy). Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź wymagane dokumenty. Dostarczenie takiego dokumentu jest warunkiem promocji, dlatego podczas składania wniosku o kartę nie wybieraj opcji bez dostarczenia.

  • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (istotne, aby kartę aktywować w aplikacji, a nie w serwisie internetowym)

Za co otrzymasz 600 zł do Biedronki?

Aby otrzymać 6 bonów do Biedronki o łącznej wartości 600 zł (po 100 zł każdy) załóż kartę w opisany powyżej sposób (pamiętaj o aktywacji karty w aplikacji mobilnej), a także wykaż się następującą aktywnością:

  • w pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, rób po minimum 5 bezgotówkowych transakcji kartą na łączną sumę co najmniej 100 zł w miesiącu. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w maju, wtedy zapłać kartą co najmniej 5 razy na łączną sumę co najmniej 100 zł w czerwcu, a potem potwórz to w lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie. Umowa zawarta w czerwcu = płać od lipca; itp.

Wymagane płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)Odbiór bonów

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki aktywności, otrzymasz bon do Biedronki warty 100 zł. Tak jak już wspomniałem, przez 6 miesięcy możesz otrzymać bony o łącznej wartości 600 zł.

Informację o przyznaniu każdego z bonów otrzymasz w wiadomości w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłeś warunki do otrzymania nagrody – stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku (przykład: o tym, że dostaniesz bon za aktywność w czerwcu, zostaniesz poinformowany do końca lipca). Na wysłanie bonu bank daje sobie natomiast 30 dni od powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Termin ważności każdego z bonów to 6 miesięcy. Aby go zrealizować, podaj jego kod kasjerowi. Bon może być wykorzystany wielokrotnie aż do sumy 100 zł.


Karta Citi Simplicity – opłaty i warunki

  • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Regulamin promocji

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

Dodaj komentarz