Premia pieniężna 400 zł z kontem w Banku Millennium (01.06 – 31.07.2023)

400 zł premii pieniężnej oferuje Bank Millennium osobom, które założą konto osobiste i spełnią proste warunki aktywności. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Dla kogo ta promocja?

Możesz skorzystać z oferty „400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°”, o ile:

 • masz ukończone 18 lat i jesteś obywatelem RP
 • aktualnie nie masz konta osobistego w Banku Millennium i nie posiadałeś go od 1 stycznia 2020 r. do teraz

Jak założyć konto w promocji?

 • wejdź na tę stronę promocyjną banku, złóż wniosek o rachunek wraz z kartą i od 1 czerwca do 31 lipca 2023 r. zawrzyj umowę z bankiem (można zrobić to również zdalnie)

Podczas składania wniosku podaj polski numer telefonu, a także zaznacz wszystkie zgody (w tym zgody marketingowe oraz zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy”). Udzielone zgody utrzymuj przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Za co otrzymasz premię?

Pierwszą premię pieniężną – 100 zł – otrzymasz, jeśli założysz konto z kartą w podany powyżej sposób ze wszystkimi zgodami, a także wykażesz się następującą aktywnością:

 • w ciągu 14 dni od otwarcia konta zasil je kwotą co najmniej 1000 zł (przelew może pochodzić np. z twojego konta w innym banku lub od innej osoby).
 • do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta zapłać minimum 5 razy kartą debetową lub BLIKIEM na łączną sumę min. 360 zł (wyjaśnienie: chodzi o to, aby tych 5 transakcji dało sumę co najmniej 360 zł). Bank nie uwzględni tu wypłat gotówki, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. przelew BLIK na telefon), a także transakcji zwróconych. Najprościej więc zapłacić w zwykłym sklepie
 • oprócz tego, do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Drugą premię pieniężną – 300 zł – otrzymasz, jeśli w trzech kolejnych miesiącach (począwszy od drugiego pełnego miesiąca od otwarcia konta) będziesz spełniać następujące warunki:

 • zasilaj konto kwotą co najmniej 1000 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • płać co najmniej 5 razy kartą debetową lub BLIKiem na łączną sumę 360 zł (w każdym z trzech miesięcy)
 • zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku (w każdym z trzech miesięcy)
 • jeśli podpisałeś umowę o konto na selfie lub przez zalogowanie się do innego banku, podejdź do dowolnej placówki Banku Millennium, aby złożyć wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Masz na to czas do końca października (jeśli założyłeś konto w czerwcu) lub do końca listopada (jeśli otworzysz konto w lipcu).

Wypłata premii i przykłady

Przykład 1: konto założone w czerwcu. W ciągu 14 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca lipca zrób co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca sierpnia otrzymasz za to pierwszą premię: 100 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile w sierpniu, wrześniu i październiku (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus 300 zł trafi na twoje konto do końca listopada. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca października przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Przykład 2: konto założone w lipcu. W ciągu 14 dni od jego otwarcia zasil konto kwotą min. 1000 zł, a do końca sierpnia zrób co najmniej pięć płatności kartą / BLIKiem (np. w sklepie) na łączną sumę co najmniej 360 zł i zaloguj się do aplikacji. Do końca września otrzymasz za to pierwszą premię: 100 zł. Drugą premię (300 zł) dostaniesz, o ile we wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy) będziesz zasilać konto kwotą min. 1000 zł, robić po co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKiem na sumę co najmniej 360 zł, a także co najmniej raz logować się do aplikacji. Bonus 300 zł trafi na twoje konto do końca grudnia. Dodatkowy warunek do wypłaty drugiej premii: jeśli założyłeś konto przez selfie lub zalogowanie się do innego banku, do końca listopada przyjdź do dowolnej placówki banku z dowodem, aby złożyć wzór podpisu.

Harmonogram spełniania warunków i wypłaty bonusów w zależności od miesiąca założenia konta


300 zł do Allegro z kartą kredytową

Gdy już będziesz mieć konto w Banku Millennium, możesz zalogować się do bankowości elektronicznej i złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z bonusem: 300 zł do wydania na Allegro. Czytaj więcej na temat promocji karty kredytowej Banku Millennium >


Konto Millennium 360° – charakterystyka

 • darmowe prowadzenie konta bez warunków
 • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
 • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
 • 7,5% w skali roku przez 91 dni dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 200 tys. zł)
 • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)

WARTO WIEDZIEĆ:

„400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°” – regulamin promocji

Prowizje i opłaty

Cennik usług – karty debetowe


Czytaj również: Aż 600 zł zwrotu za zakupy + 50 zł za użycie kodu polecającego. Konto VeloBanku w promocji


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta