300 zł do Allegro z kartą kredytową Mastercard w Banku Millennium (9.01 – 31.03.2023)

300 zł do wydania na Allegro oraz zwroty za zakupy – taki bonus czeka na osoby, które założą kartę kredytową Mastercard Impresja w Banku Millennium. W tym wpisie znajdziesz szczegółowy opis warunków promocji.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Co trzeba wiedzieć?

  • aby założyć kartę kredytową w promocji „Odbierz 300 zł do Allegro z kartą Kredytową Mastercard”, należy mieć już konto osobiste w Banku Millennium i dostęp do bankowości elektronicznej (to tam składasz wniosek)
  • ponadto w promocji karty kredytowej może wziąć osoba, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (ani nie była w trakcie rezygnacji z takiej karty)

Jak założyć kartę kredytową w promocji?

  • jeśli masz konto osobiste w Banku Millennium, od 9 stycznia 2023 r. do 31 marca 2023 r. w bankowości internetowej (Millenet) lub aplikacji mobilnej złóż wniosek o kartę kredytową z limitem co najmniej 3000 zł. Promocją objęte są następujące karty: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard Gold, Millennium Mastercard WWF (aczkolwiek Impresja posiada dodatkowo korzystny moneyback)
  • w trakcie składania wniosku wyraź wszystkie zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych i nie odwołuj ich przynajmniej do czasu otrzymania bonusu

Pamiętaj, aby złożyć wniosek o kartę Mastercard (karty Visa nie biorą udziału w tej promocji). promocją objętych jest pierwszych 20 000 wniosków. O wyczerpaniu tej dość sporej puli bank poinformuje na podstronie karty.

Za co otrzymasz 300 zł do Allegro?

Kartę podarunkową do Allegro o wartości 300 zł otrzymasz, jeśli w każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych następujących po złożeniu wniosku wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na minimum 500 zł. 300 zł w formie kodu otrzymasz smsem w czwartym miesiącu. Będzie on ważny przez 12 miesięcy.

Harmonogram promocji

Jakie opłaty za kartę kredytową w Banku Millennium?

Jeśli złożysz wniosek o kartę w tej promocji, przez 12 miesięcy otrzymasz preferencyjne warunki prowadzenia. Wystarczy, że w miesiącu zapłacisz kartą co najmniej raz (na dowolną kwotę), a za jej obsługę bank nie pobierze opłaty. Po okresie promocyjnym trzeba będzie zrobić 5 transakcji w miesiącu, aby nie zapłacić za kartę.

Wg aktualnego cennika, opłata za obsługę karty MasterCard Impresja w przypadku niespełnienia warunków płatności, wynosi 7,99 zł.

Sprawdź cennik wszystkich opłat

Zalety karty Millennium MasterCard Impresja

Oprócz bonów do Allegro, zaletą karty Mastercard Impresja jest moneyback wynoszący 5% – czyli zwroty za zakupy robione kartą u partnerów banku (maksymalnie 50 zł miesięcznie). Zwroty będziesz otrzymywać automatycznie na kartę na początku kolejnego miesiąca.

Lista sklepów, w których otrzymasz zwrot 5% za zakupy:

Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Venezia, Zara, Zara Home

Zwrot 5% dotyczy transakcji dokonanych w salonach stacjonarnych Empik, Sony Centre, Smyk oraz kasach kin Cinema City, w przypadku Inter Cars wyłącznie zakupów online na stronie www.intercars.pl. Nie obowiązuje dla Weekend Max Mara. Więcej w regulaminie moneybacku


Przydatne dokumenty:

Promocja „Odbierz 300 zł do Allegro z kartą Kredytową Mastercard” – regulamin

Regulamin moneyback – karta Millennium MasterCard Impresja (zwroty za zakupy)


Konto w Banku Millennium – charakterystyka

Tak jak już wspomniałem, aby ubiegać się o kartę, należy mieć konto w Banku Millennium.

  • darmowe prowadzenie konta bez warunków
  • 0 zł za obsługę karty do konta lub płatności zbliżeniowych BLIK, a także darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą. Wystarczy, że zapłacisz kartą lub BLIKIEM przynajmniej 5 razy w miesiącu (1 raz jeżeli masz 18- 26 lat).
  • wygodna aplikacja, która obsługuje m.in. BLIK i płatności zbliżeniowe telefonem, a także umożliwia zakup biletów komunikacji miejskiej i parkingowych oraz opłacanie przejazdów za autostrady bez zatrzymywania się na bramkach
  • 8% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit (do 300 tys. zł)
  • jeśli zamówisz kartę do konta, możesz nią płacić w każdej walucie do 1000 zł/mies. bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie (jeśli potrzebujesz więcej, możesz włączyć płatny pakiet walutowy)