Aż 600 zł zwrotu za zakupy + 50 zł za użycie kodu polecającego. Promocja konta w VeloBanku

600 zł w formie zwrotów za płatności kartą lub BLIKiem. To bonus, jakie oferuje ValoBank dla osób, które założą konto osobiste. Dodatkowe 50 zł zyskasz, jeśli przy jego otwieraniu wpiszesz kod polecający (znajdziesz go w tym wpisie). W poniższym artykule pokazuję, jak otworzyć VeloKonto w najnowszej promocji oraz opiszę jego cechy.

Kod polecający: MV4WR3

Promocja VeloBanku w skrócie:

Jak założyć konto w promocji?

Załóż konto w VeloBanku korzystając z tej strony promocyjnej zaznaczając wszystkie zgody marketingowe. Wpisz też kod polecający – jeśli nie masz, oto mój: MV4WR3

Za co otrzymasz 600 zł?

Zakładając konto w promocji, otrzymasz zwrot 10% wartości transakcji za płatności kartą lub BLIKiem (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK, przekazów pieniężnych i transakcji w instytucjach finansowych). Maksymalnie w miesiącu możesz otrzymać 100 zł, a przez pół roku nawet 600 zł.

Dodatkowe 50 zł za kod polecający

Dodatkowe 50 zł otrzymasz, jeśli na drugiej stronie wniosku wpiszesz kod polecający MV4WR3 , a także jeśli przez 3 kolejne miesiące od otwarcia konta będziesz je zasilać kwotą po co najmniej 2000 zł

Kiedy otrzymasz bonus?

Zwroty za płatności otrzymasz bardzo szybko, bo w dwa dni robocze od zaksięgowania transakcji. Pieniądze trafią na VeloSkarbonkę i będziesz mógł je przelać na rachunek bieżący. Z kolei bonus za kod polecający trafi na kontu w następnym miesiącu po spełnieniu warunków aktywności.


Szczegółowy opis promocji

Promocja VeloBank – kto może wziąć udział?

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat
  • od 31 grudnia 2022 r. nie miałeś konta osobistego w VeloBanku (jeśli zakładasz konto wspólne, to dotyczy to również współwłaściciela)

Jak widzisz, warunki nie są wygórowane. Przejdźmy więc do następnego etapu.

Jak założyć VeloKonto z bonusem?

KROK 1: wejdź na tę stronę promocyjną i złóż wniosek w VeloKonto wraz z bezpłatną VeloSkarbonką. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe i nie odwoływać ich przynajmniej do dnia przekazania nagrody. Na drugiej stronie wniosku wpisz też kod polecający VeloBank – jeśli nie masz takiego, oto mój: MV4WR3

KROK 2: otwórz konto do 30 kwietnia 2024 r. Zrobisz to na selfie (wideoweryfikacja) lub przez kuriera

Kod polecający: MV4WR3

Za co otrzymasz 600 zł?

Nagrodą jest zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych, które zrobisz kartą do konta lub BLIKiem (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK).

Maksymalnie możesz odebrać 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni (czas ten liczy się od dnia aktywacji konta ze zgodami marketingowymi). Przez czas trwania promocji (180 dni) możesz natomiast zgarnąć 600 zł. Oto przykład z regulaminu:

Promocja VeloBank - harmonogram
Promocja VeloBank – przykład

Jak już wspomniałem, do zwrotu kwalifikują się transakcje bezgotówkowe wykonane kartą wydaną do VeloKonta lub BLIKiem (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK). Mowa tu np. o transakcjach w sklepach stacjonarnych, internetowych czy punktach usługowych.

Wyłączone są jedynie przelewy na telefon BLIK, a także transakcje w następujących punktach posiadających kody MCC: 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi). Wynika z tego, że np. doładowania Revoluta i podobnych usług nie będą brane pod uwagę.

Zwrot zostanie naliczony bardzo szybko, bo w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji. Pieniądze trafią na VeloSkarbonkę i będziesz mógł je przelać na konto osobiste. Warto jednak wiedzieć, że tylko raz w miesiącu będziesz mógł wypłacić pieniądze ze skarbonki bez opłat (każda kolejna wypłata to 9 zł).

Dodatkowy bonus: środki znajdujące się na VeloSkarbonce są oprocentowane (aktualne oprocentowanie sprawdzisz w bankowości elektronicznej).

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

VeloBank wypłaca bonusy już po 2 dniach od zaksięgowania płatności

Program poleceń, czyli bonusy za kod polecający VeloBanku

Kolejne bonusy czekają na ciebie w związku z programem poleceń VeloBanku: „Doceniam Velo – polecam Velo”.

Pierwszy bonus to 50 zł. Otrzymasz go, jeśli podczas wnioskowania o konto (na drugiej stronie formularza) wpiszesz kod polecający klienta VeloBanku. Jeśli takiego nie posiadasz, oto mój MV4WR3 .

Aby dostać premię, przez trzy pełne miesiące następujące po otwarciu konta zasilaj je kwotą po co najmniej 2000 zł. Ważne, aby przelewy były w jednym „kawałku” i wynosiły co najmniej 2000 zł. Dużym ułatwieniem jest fakt, że pieniądze możesz przelać nawet z twojego konta w innym banku.

Przykład: jeśli otwierasz konto w marcu, wtedy zacznij je zasilać kwotą 2000 zł od kwietnia. Bonus trafi trafi na konto do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji.

Gdy będziesz klientem VeloBanku, ty również będziesz mógł wygenerować swój kod i otrzymać bonusy za skuteczne polecenie (100 zł za osobę, która otworzy konto z twojej rekomendacji i spełni warunki programu – sprawdź szczegóły). Aby wygenerować kod, w aplikacji bądź serwisie transakcyjnym przejdź do zakładki programu poleceń i zaakceptuj regulamin.Charakterystyka konta w VeloBanku

  • prowadzenie konta: 0 zł (bez warunków)
  • darmowe wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Uni Europejskiej
  • 0 zł za obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (warunek: zapłać w miesiącu co najmniej 5 razy BLIKiem lub kartą). W przypadku mniejszej liczby transakcji, opłata za kartę to 7 zł, a wypłata z obcego bankomatu (innego niż Planet Cash) to koszt 5 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – w tym przypadku obsługa karty i wypłaty z bankomatów są bezwarunkowo darmowe
  • program poleceń (50 zł dla osoby, która założy konto z twojego polecenia i 100 zł dla ciebie)

Kod polecający: MV4WR3

O VeloBanku

VeloBank został stworzony przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Bank ten przejął obsługę większości klientów Getin Banku, wobec którego wszczęto procedurę przymusowej restrukturyzacji. Pieniądze ulokowane w VeloBanku podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do równowartości 100 tys. euro w złotych.

Sprawdź też: Lokata VeloBanku bez otwierania konta osobistego. Aktualne oprocentowanie


DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2024”

Regulamin programu poleceń (edycja 1/2024)

Tabela opłat i prowizji


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta