Aż 600 zł zwrotu za zakupy. Konto VeloBanku w promocji

600 zł w formie zwrotów za płatności kartą lub BLIKiem. To bonus, jakie oferuje ValoBank dla osób, które założą konto osobiste. W tym pokażę, jak otworzyć VeloKonto w promocji oraz opiszę jego cechy.


UWAGA: Zaakceptuj statistics, marketing pliki cookies aby zobaczyć to wideo.

Promocja VeloBanku w skrócie:

Jak założyć konto w promocji?

Załóż konto w VeloBanku korzystając z tej strony promocyjnej. Zgodnie z regulaminem promocji, należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.

Za co otrzymasz 600 zł?

Zakładając konto w promocji, otrzymasz zwrot 10% wartości transakcji za płatności kartą lub BLIKiem. Maksymalnie w miesiącu możesz otrzymać 100 zł, a przez pół roku nawet 600 zł.

Kiedy otrzymasz bonus?

Premię otrzymasz bardzo szybko, bo w dwa dni robocze od zaksięgowania transakcji. Pieniądze trafią na VeloSkarbonkę i będziesz mógł je przelać na rachunek bieżący.


Szczegółowy opis promocji

Promocja VeloBank – kto może wziąć udział?

Możesz wziąć udział w promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”, jeśli:

  • masz ukończone 18 lat
  • od 31 października 2022 r. nie miałeś konta osobistego w VeloBanku

Jak widzisz, warunki nie są wygórowane. Przejdźmy więc do następnego etapu.

Jak założyć VeloKonto z bonusem?

KROK 1: do 31 marca 2023 r. wejdź na tę stronę promocyjną i złóż wniosek w VeloKonto wraz z bezpłatną VeloSkarbonką. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe i nie odwoływać ich przynajmniej do dnia przekazania nagrody

KROK 2: po złożeniu wniosku o konto, zadzwoni do ciebie pracownik banku, aby potwierdzić dane. Konsultanci VeloBanku dzwonią z numeru +48 571 101 610 lub +48 519 217 970

KROK 3: umowę o konto i kartę bank wyśle do ciebie kurierem. Po podpisaniu dokumentów, VeloBank aktywuje twoje konto (zwykle trwa to do 2 dni roboczych). Pamiętaj, aby z otwarciem konta zmieścić się do 31 marca 2023 r.

Za co otrzymasz 600 zł?

Nagrodą jest zwrot 10% wartości transakcji bezgotówkowych, które zrobisz kartą do konta lub BLIKiem. 

Maksymalnie możesz odebrać 100 zł w ciągu każdych kolejnych 30 dni (czas ten liczy się od dnia aktywacji konta ze zgodami marketingowymi). Przez czas trwania promocji (180 dni) możesz natomiast zgarnąć 600 zł. Oto przykład z regulaminu:

Promocja VeloKonta – przykład

Jak informuje bank, do zwrotu kwalifikuje się „każda transakcja bezgotówkowa wykonana kartą do konta, wydaną do VeloKonta lub BLIK”.

Zwrot zostanie naliczony bardzo szybko, bo w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji. Pieniądze trafią na VeloSkarbonkę i będziesz mógł je przelać na konto osobiste. Warto jednak wiedzieć, że tylko raz w miesiącu będziesz mógł wypłacić pieniądze ze skarbonki bez opłat (każda kolejna wypłata to 9 zł).

Dodatkowy bonus: środki znajdujące się na VeloSkarbonce mają oprocentowanie 8%).

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

VeloBank wypłaca bonusy już po 2 dniach od zaksięgowania płatności

Charakterystyka konta w VeloBanku

  • prowadzenie konta: 0 zł (bez warunków)
  • darmowe wpłaty i wypłaty z bankomatów BLIKIEM
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i w całej Uni Europejskiej
  • 0 zł za obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (warunek: zapłać w miesiącu co najmniej 5 razy BLIKiem lub kartą). W przypadku mniejszej liczby transakcji, opłata za kartę to 7 zł, a wypłata z obcego bankomatu (innego niż Planet Cash) to koszt 5 zł. Warunek ten nie dotyczy osób poniżej 26. roku życia – w tym przypadku obsługa karty i wypłaty z bankomatów są bezwarunkowo darmowe
  • Elastyczne Konto Oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem na nowe środki (aktualnie 8% w skali roku do 400 tys. zł przez 3 miesiące)

O VeloBanku

VeloBank został stworzony przez 8 największych polskich banków komercyjnych oraz Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Bank ten przejął obsługę większości klientów Getin Banku, wobec którego wszczęto procedurę przymusowej restrukturyzacji. Pieniądze ulokowane w VeloBanku podlegają ochronie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do równowartości 100 tys. euro w złotych.

DODATKOWE INFORMACJE:

Regulamin promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony na wyszukiwanie i opisywanie promocji oferujących m.in. pieniądze za założenie konta.