Premia 400 zł z kartą kredytową Comfort w Santander Consumer Banku (12.12.2023 – 30.04.2024)

Premia pieniężna 400 zł czeka na przyszłych posiadaczy karty kredytowej Visa Comfort w Santander Consumer Banku. Wystarczy ją założyć i spełnić proste warunki aktywności. Zapraszam po szczegóły tej promocji!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnych promocji tego banku, przejdź tutaj: promocje Santander Bank >

Zasady promocji

Czy możesz skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które aktualnie nie są posiadaczami karty kredytowej Santander Consumer Banku.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które w 2022 r. i 2023 r. miały kartę kredytową w tym banku i zamknęły ją.

Za co otrzymasz premię?

Promocja trwa od 12 grudnia 2023 r. do 30 kwietnia 2024 r. Aby otrzymać premię:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy poprzez tę stronę promocyjną, a potem zawrzyj umowę o kartę kredytową Visa Comfort. Zrobisz z pomocą pracownika banku, który oddzwoni do ciebie i wyjaśni szczegóły. Zawarcie umowy jest możliwe bez wychodzenia z domu – przelewem weryfikacyjnym za 1 zł lub przez kuriera
  • rób płatności bezgotówkowe kartą na łączną sumę minimum 600 zł w czterech z pięciu pierwszych miesięcy od założenia karty. Za spełnienie warunków za dany miesiąc otrzymasz przelew 100 zł na kartę (łącznie możesz otrzymać 4 x 100 zł)
  • oprócz tego, w ciągu 30 dni od podpisania umowy, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej Santander Consumer Banku

Kiedy otrzymasz przelew?

Za spełnienie powyższych zadań dostaniesz cztery przelewy po 100 zł (łącznie 400 zł). Będziesz otrzymywać je na kartę do końca następnego miesiąca (przykład: w styczniu zapłaciłeś kartą za minimum 600 zł = premię za ten miesiąc dostaniesz w lutym)

Nagroda jest zwolniona z podatku. W trakcie jej przekazania, nie możesz mieć zaległości w spłacie karty powyżej 50 zł trwającej więcej niż 10 dni.

Co warto wiedzieć?

Robiąc płatności kartą warto wiedzieć, że do spełnienia warunków promocji bank nie weźmie następujących transakcji:

MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (przelew środków pieniężnych), 6010 (instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (instytucje niefinansowe – zakup /obciążenie karty). Bank nie uwzględni także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal

Karta Visa Comfort w Santander Consumer Banku – charakterystyka

Opłata miesięczna za obsługę karty to 15 zł. Możesz jej jednak uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą za min. 1000 złotych.

Warto wiedzieć, że karta oferuje do 54 dni okresu bezodsetkowego, co w praktyce oznacza, że możesz korzystać z pieniędzy banku za darmo. Więcej na ten temat przeczytasz w moim tekście: Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy >

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz