Polecanie konta w mBanku może być dobrą okazją na dodatkowy dochód. Program poleceń, którego pierwsza edycja w 2020 r. właśnie wystartowała, oferuje od 75 zł do nawet 200 zł za każdą osobę, która założy konto z Twoim kodem. I to bez limitu liczby poleceń – im więcej zaprosisz osób, tym otrzymasz większą premię! Zapraszam po szczegóły.

Kto może polecać konto w mBanku?

Polecającym może być każda osoba, która ma dowolne konto osobiste w mBanku. Nie masz konta? Załóż je w promocji z premią 140 zł i 2,5 proc. na oszczędności

Jak polecać konto w mBanku?

Wygeneruj swój kod polecający w mBanku. Aby wygenerować kod polecenia, w serwisie transakcyjnym mBanku wejdź do ustawień (ikonka koła zębatego), a potem kliknij w zakładkę POLECAMBANK. Następnie wymyśl swój kod polecający, który będziesz podawać osobom polecanym. Zaakceptuj także zgodę na przetwarzanie danych osobowych i regulamin programu poleceń.

Podaj swój kod znajomemu. Podczas wypełniania wniosku o konto, polecony klient powinien wpisać Twój kod w odpowiednią rubrykę. Jeśli osoba polecona zakłada rachunek w oddziale lub przez mLinię, powinna podyktować kod pracownikowi. Status poleceń możesz śledzić w zakładce „Moje polecenia”

Abyś otrzymał/a nagrodę za polecenie, zakładający konto powinien być nowym klientem mBanku – czyli osobą która nie posiada, ani nie posiadała po 1 stycznia 2017 r., żadnego produktu mBanku.

Ważne: nagrodę otrzymasz, jeśli zarówno Ty i osoba polecona, zrobicie co najmniej 5 bezgotówkowych płatności kartą w placówkach handlowych lub usługowych. Macie na to czas do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Przykład: jeżeli nowy klient otworzy konto w marcu, to ma czas do końca kwietnia, by dokonać 5 transakcji kartą (Ty również).

Ile można zarobić za polecanie konta mBanku

Premia dla Ciebie zależy od rodzaju konta, jakie założy osoba polecona:

  • 100 zł dla Ciebie, jeśli osoba polecona założy eKonto osobiste
  • 200 zł dla Ciebie, jeśli polecony założy mKonto Intensive
  • 75 zł dla Ciebie, jeśli osoba polecona założy eKonto możliwości
  • 200 zł dla Ciebie, jeśli polecony założy rachunek firmowy (lub rachunek firmowy mBiznes konto w procesie zakładania firmy z mBankiem)

Dobra wiadomość: możesz przekazać kod dowolnej liczbie osób i – po spełnieniu powyższych warunków – zgarnąć wielokrotność premii! Druga dobra informacja: są one zwolnione z opodatkowania. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Osoba polecona co prawda nie otrzymuje premii za wpisanie kodu polecającego, ale aktualnie trwa atrakcyjna promocja, w której zakładający konto można otrzymać: 150 zł z eKontem osobistym i 2,6 proc. na oszczędności


Program „PolecamBank – edycja 1/2020” twa od 2 marca do 1 września 2020.

Nie masz konta w mBanku? Załóż je w promocji z premią 140 zł

Wpisz komentarz