fbpx

Polecanie konta w mBanku może być dobrą okazją na dodatkowy dochód. Program poleceń oferuje bowiem od 75 zł do nawet 200 zł za każdą osobę, która założy konto z Twoim kodem. I to bez limitu liczby poleceń – im więcej zaprosisz osób, tym otrzymasz większą premię! Zapraszam po szczegóły.

Kto może polecać konto w mBanku?

Polecającym może być każda osoba, która ma dowolne konto osobiste w mBanku.

Jak polecać konto w mBanku?

Wygeneruj swój kod polecający w mBanku. Aby wygenerować kod polecenia, w serwisie transakcyjnym mBanku wejdź do ustawień (ikonka koła zębatego), a potem kliknij w zakładkę POLECAMBANK. Następnie wymyśl swój kod polecający, który będziesz podawać osobom polecanym. Zaakceptuj także zgodę na przetwarzanie danych osobowych i regulamin aktualnej edycji programu poleceń.

Podaj swój kod znajomemu. Podczas wypełniania wniosku o konto, polecony klient powinien wpisać Twój kod w odpowiednią rubrykę. Jeśli osoba polecona zakłada rachunek w oddziale lub przez mLinię, powinna podyktować kod pracownikowi. Status poleceń możesz śledzić w zakładce „Moje polecenia”

Za co otrzymasz premię

Abyś otrzymał/a nagrodę za polecenie, zakładający konto powinien być nowym klientem mBanku – czyli osobą która nie posiada, ani nie posiadała po 1 stycznia 2017 r., żadnego produktu mBanku.

Ponadto zarówno osoba polecająca oraz polecona muszą spełnić następujące warunki aktywności:

  • Ty jako osoba polecająca musisz zrobić co najmniej 5 bezgotówkowych płatności kartą w stacjonarnych placówkach handlowych lub usługowych. Masz na to czas do końca miesiąca po tym, w którym polecona przez Ciebie osoba otworzyła konto
  • ponadto polecona przez Ciebie osoba musi z robić co najmniej 5 bezgotówkowych płatności kartą w stacjonarnych placówkach handlowych lub usługowych, a także co najmniej 1 transakcję BLIKiem (można w internecie lub punkcie stacjonarnym). Ma na to czas do końca następnego miesiąca po otwarciu konta. Jeśli poleconym jest klient firmowy, to warunkiem jest zrealizowanie przynajmniej jednego przelewu do ZUS.

Ile można zarobić za polecanie konta mBanku

Premia dla Ciebie zależy od rodzaju konta, jakie założy osoba polecona:

  • 100 zł dla Ciebie, jeśli osoba polecona założy eKonto osobiste
  • 200 zł dla Ciebie, jeśli polecony założy mKonto Intensive
  • 75 zł dla Ciebie, jeśli osoba polecona założy eKonto możliwości
  • 200 zł dla Ciebie, jeśli polecony założy rachunek firmowy (lub rachunek firmowy mBiznes konto w procesie zakładania firmy z mBankiem)

Dobra wiadomość: możesz przekazać kod dowolnej liczbie osób i – po spełnieniu powyższych warunków – zgarnąć wielokrotność premii! Druga dobra informacja: są one zwolnione z opodatkowania. Pieniądze pojawią się na Twoim koncie w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.


Program „PolecamBank – edycja 2/2020” twa od 2 września do 2 marca 2021. Regulamin programu znajdziesz TUTAJ