Premia pieniężna 500 zł z kontem osobistym Citibanku (1.09 – 04.10.2023)

Premię w wysokości 500 zł wypłaci Citibank osobom, które założą konto osobiste i będą spełniać proste warunki aktywności. Można również otrzymać dodatkowe 100 zł na zakupy. Zapraszam po szczegółowy opis tej promocji.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czy możesz wziąć udział w promocji?

Promocja „CitiKonto – Zyskuj więcej” adresowana jest do pełnoletnich osób, które po 31 grudnia 2020 r. nie posiadały / współposiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku

Możesz wziąć udział w promocji, jeśli korzystasz z innych produktów banku – np. pożyczki czy karty kredytowej.

Jak otworzyć CitiKonto z premią?

  • złóż wniosek o konto z kartą na tej stronie promocyjnej banku akceptując regulamin promocji + zgody marketingowe (telefoniczne i tekstowe). Rachunek założysz zdalnie za pomocą wideoweryfikacji. Oferta obowiązuje do wyczerpania puli 3000 nagród.

Premia 500 zł krok po kroku

Gwarantowaną premię 500 zł otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków aktywności, które wymieniam poniżej. Nagrody będziesz otrzymywać w częściach.


Pierwszą premię pieniężną – 25 zł – otrzymasz już za samo założenie konta w podany powyżej sposób (czyli ze strony promocyjnej i z zaznaczonymi zgodami na marketing elektroniczny i telefoniczny). Pieniądze otrzymasz na konto do końca następnego miesiąca.

Przykład: otwierasz konto we wrześniu, wtedy pieniądze dostaniesz do końca października.


Kolejne bonusy pieniężne- 450 zł – dostaniesz, jeśli przez 5 miesięcy (zaczynając od następnego miesiąca po otwarciu konta) będziesz spełniał następujący warunek:

  • w każdym z 5 miesięcy rób co najmniej 9 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 200 PLN (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz 90 zł. Łącznie możesz więc otrzymać 5 x 90 zł. Pieniądze za dany miesiąc będą wpływać do końca kolejnego miesiąca.

Przykład: jeśli otworzyłeś konto we wrześniu, to zacznij spełniać powyższe warunki od października.


Czwarty bonus – 25 zł – otrzymasz, jeśli nie odwołasz udzielonych zgód marketingowych przynajmniej do końca piątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta. Bonus ten otrzymasz na konto w następnym miesiącu po spełnieniu powyższego warunku.


Wartość każdej z powyższych nagród jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.


Dodatkowe 100 zł na zakupy

Jeśli będziesz klientem Citibanku, wtedy będziesz mógł zarejestrować swoją kartę w oficjalnym programie lojalnościowym MasterCard – Bezcenne Chwile. A to otworzy drogę do kolejnego bonusu: 100 zł w punktach, które wymienisz na zakupy.

Więcej w tym artykule: Masz kartę MasterCard w Citibanku? Możesz dostać 100 zł na zakupy


CitiKonto – charakterystyka

Dużym plusem CitiKonta jest to, że jest ono bezwarunkowo darmowe. Poniżej znajdziesz zestawienie podstawowych opłat:

  • darmowe prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową
  • bezpłatne wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu
  • darmowe przelewy krajowe w Citibank Online lub Citi Mobile
  • 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu

Z kontem Citi uzyskujesz ponadto dostęp do rabatów i zniżek u kilkuset partnerów banku.

Dodatkowe informacje:

Regulamin tej promocji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz konto korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas, jaki poświęcam na wyszukiwanie i opisywanie promocji, w których możesz otrzymać np. pieniądze za założenie konta

Dodaj komentarz