Masz kartę MasterCard w Citibanku? Możesz dostać 100 zł na zakupy (15.09 – 31.10.2023)

Posiadacze karty MasterCard w Citibanku (kredytowej lub debetowej) mają szansę na bonus. Do wzięcia są punkty, które można wymienić na zakupy o wartości 100 zł. Wystarczy zapisać się do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile (lub być już zapisanym) i zrobić zakupy w jednym z tych sklepów: Empik, Carrefour, RTV EURO AGD, Homla lub Decathlon.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czas trwania promocji

Oferta jest ważna od 15 września do 31 października lub do wyczerpania puli 19 000 nagród (w tym drugim przypadku o wcześniejszym zakończeniu promocji dowiesz się z tej strony Citibanku).

Jak dostać bonus?

Do wzięcia są dwie nagrody po 4000 punktów (czyli 2 x 50 zł). Aby je zgarnąć, w czasie trwania promocji wykonaj poniższe kroki.

1). Zarejestruj swoją kartę MasterCard w programie Bezcenne Chwile (zrobisz to w bankowości elektronicznej Citibanku). Pomiń ten krok, jeśli wcześniej zarejestrowałeś już swoją kartę Citibanku w Bezcennych Chwilach

2). Zapłać kartą po co najmniej 100 zł w 2 różnych sklepach z poniższej listy:

  • w sklepie stacjonarnym Empik / sklepie internetowym www.empik.com lub
  • w sklepie stacjonarnym Carrefour / sklepie internetowym www.carrefour.pl lub
  • w sklepie stacjonarnym RTV EURO AGD / sklepie internetowym www.euro. com.pl lub
  • w sklepie stacjonarnym Homla / sklepie internetowym www.homla.com.pl lub
  • w sklepie stacjonarnym Decathlon / sklepie internetowym www.decathlon.pl

Przykład: robisz zakupy za minimum 100 zł w Empiku i kolejne za 100 zł w Decathlonie (wykonanie 2 płatności w jednym sklepie nie da dwóch nagród).

Kiedy dostaniesz bonus?

Jeśli zrobisz zakupy w dwóch sklepach, wtedy za każdy z nich dostaniesz 4000 punktów (a więc 8000 pkt o wartości 100 zł). Zostaną one przyznane w ciągu 14 dni od spełnienia warunków, o których pisałem powyżej.

WAŻNE: punkty będą ważne tylko przez 1 miesiąc. W tym czasie zaloguj się do programu Bezcenne Chwile i wymień je na nagrody z katalogu.

Program Bezcenne Chwile MasterCard

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest adresowany do właścicieli kart Mastercard. Po rejestracji w programie będziesz otrzymywać punkty za płatności swoją kartą. Zgromadzone punkty wymienisz następnie na nagrody. A ich katalog jest bardzo bogaty – mogą to być vouchery na zakupy, doładowania telefonu, bilety czy nagrody rzeczowe.

Nagrody zgrupowano w dziewięć kategorii: film i kultura, podróże, muzyka, sport, gaming, zakupy, rozrywka, kulinaria, pomaganie.

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Zapunktuj z kartą Citibank MasterCard”

Dodaj komentarz