100 zł premii czeka na Ciebie za założenie Twisto i zrobienie 3 płatności kartą na dowolne kwoty. Ten fintech, w który zainwestował ING Bank Śląski, zachęca m.in. bardzo dobrymi kursami podczas zagranicznych płatności, darmowym limitem kredytowym przez 45 dni przyznawanym na oświadczenie i zwrotami za zakupy. Nie warto jednak zwlekać, bo jest tylko 5000 kont z premią 100 zł! Założysz je w pełni online.

Promocja z bonusem 100 zł została zakończona. Aktualnie założysz konto z bonusem 10 zł – aby to zrobić, zarejestruj się przez TEN LINK polecający

O tym, jak prosto przebiega proces zakładania Twisto, piszę szczegółowo w dalszej części wpisu. Na początek streszczenie:

Aby dostać bonus 100 zł na start, wejdź przez link promocyjny i zarejestruj się. Pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód i nie wycofywaniu ich do czasu otrzymania bonusu. Po założeniu konta, zapłać kartą Twisto (wirtualną lub fizyczną) co najmniej trzy razy na dowolną kwotę (w sieci bądź stacjonarnie) i bonus będzie Twój! Podczas pierwszej płatności kartą fizyczną włóż ją do terminala i użyj PIN-u (przy kolejnych będzie można płacić zbliżeniowo).

Warto dodać, że w Twisto nie trzeba się weryfikować dowodem osobistym, lecz wyłącznie przelewem na 1 zł ze swojego konta bankowego. Jeśli po wejściu w ten link widzisz inną kwotę bonusu, to oznacza że rozpocząłeś rejestrację z innego linka – aby się pojawiło 100 zł, należy edytować kod promocyjny (symbol ołówka) i wpisać AFFI3


Karta Twisto: jak działa i jakie są jej zalety

Twisto to czeski fintech, który od kilku lat świadczy usługi na tamtejszym rynku. Od 2018 r. działa w naszym kraju jako Twisto Polska. Partnerem fintechu jest ING Bank Śląski. Najważniejsze cechy karty Twisto, która niedawno została wprowadzona w Polsce, to:

  • 0 zł za wydanie, dostawę i użytkowanie karty (bez żadnych warunków). Kartą Twisto (MasterCard) zapłacisz w każdym sklepie internetowym i stacjonarnym
  • darmowy limit kredytowy nawet przez 45 dni. Jak ona działa? Płacisz kartą w ramach przyznanego Ci limitu. Po zakończeniu miesiąca otrzymujesz zestawienie transakcji. Na spłatę karty masz 15 dni – możesz dokonać płatności BLIKIEM lub przelewem. W takim wypadku korzystanie z pieniędzy Twisto jest dla Ciebie darmowe. Jeśli jednak chcesz, możesz zwrócić tylko 10 proc. wydatków, a resztę zadłużenia przenieść (zrolować) na następny miesiąc rozliczeniowy. Koszt takiej usługi sprawdzisz w aplikacji
  • bardzo korzystne kursy walut podczas płatności kartą za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych. Bez opłat, prowizji za przewalutowanie i zastosowaniem rzeczywistych kursów Mastercard!

Aby wykorzystać przyznane punkty, zapłać najpierw swoją kartą w dowolnym miejscu (pamiętaj, aby przy pierwszej płatności kartą, włożyć ją do czytnika i użyć PIN-u. Potem oczywiście możesz płacić bliżeniowo). Po zaksięgowaniu transakcji – zwykle dzieje się to w następnym dniu – wejdź w jej szczegóły i kliknij „Zapłać”. Następnie kliknij„Wykorzystaj punkty”. Oczywiście jeśli nie wystarczy Ci punktów, wtedy pozostałe zadłużenie spłacisz przelewem lub BLIKIEM.

  • polska wersja językowa i dostęp zarówno z poziomu aplikacji, jak i przeglądarki na telefonie czy komputerze
  • dostępne Google Pay
  • opcja „split”, czyli możliwość dzielenia rachunków z innymi osobami – nawet tymi, którzy nie mają Twisto (np. za wspólny obiad, przejazd czy cokolwiek innego)
  • opcja cashbacku. Za płatności w sklepach online (m.in. Allegro, AliExpress, Booking, RTV Euro AGD, Pyszne, eobuwie i wiele więcej) można uzyskać zwroty do 10 proc. Szczegóły w zakładce „benefity” w Twojej apce lub serwisie Twisto. Tutaj przeczytasz więcej o cashbacku w Twisto

Użytkując kartę Twisto warto mieć na uwadze, że nie możesz wypłacać z niej pieniędzy za pomocą bankomatów, ani nie wykonasz z niej przelewu. Kartą możesz płacić wszędzie tam gdzie akceptowane są karty płatnicze.


Twisto: jak otworzyć konto – krok po kroku

Wolisz przeczytać więcej o procesie zakładania konta Twisto? Tutaj rozpisałem go na poszczególne kroki:

1. Wejdź na stronę promocyjną

Aby się zarejestrować, wejdź przez link do strony promocyjnej, podaj swój adres e-mail i ustaw hasło. Potem pojawi się ekran z informacją, że kod promocyjny o wartości 100 punktów (czyli złotych) został przyznany. Jeśli po wejściu w ten link widzisz inną kwotę bonusu, to oznacza że rozpocząłeś rejestrację z innego linka – aby się pojawiło 100 zł, należy edytować kod promocyjny (symbol ołówka) i wpisać AFFI3

2. Zaznacz zgody

W kolejnym kroku należy zaznaczyć wszystkie zgody i nie wycofywać ich aż to otrzymania bonusu.

3. Twoje dane i wybór limitu kredytowego

W następnych krokach należy podać takie informacje jak kraj stałego pobytu, adres zamieszkania, pesel, numer telefonu, a także swoje dochody i wydatki. Twisto to darmowy limit kredytowy do wykorzystania przez 45 dni – dlatego potrzebuje takich informacji, aby zbadać zdolność kredytową w Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej (i tu ciekawostka: nie jest sprawdzana zdolność w Biurze Informacji Kredytowej!). Nie musisz też wysyłać żadnych dokumentów potwierdzających dochody – wszystko odbywa się na oświadczenie.

Chwilę później wybierasz limit kredytowy, jaki chcesz otrzymać. Możesz poprosić o limit od 1000 zł w górę . Nie przejmuj się, jeśli kwota będzie zbyt wysoka – wtedy Twisto zaproponuje Ci niższą.

4. Zamów kartę

W kolejnym kroku zamów kartę (możesz wybrać żółtą lub ciemną). Potwierdź również adres, na który ma być ona bezpłatnie wysłana.

5. Przelew weryfikacyjny

Aby zakończyć proces rejestracji, należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł (kwota ta jest później zwracana). Polecam tu wybranie opcji szybkiego przelewu z wykorzystaniem sprawdzonych płatności Blue Media (ale możesz użyć również przelewu tradycyjnego wpisując podane dane).

Ważne aby przelew weryfikacyjny wyszedł z konta, którego jesteś posiadaczem.

6. Informacja o założeniu konta

Po kilku dniach otrzymasz informację o przejściu weryfikacji i przyznanym Ci limicie kredytowym. Zostanie też wysłana do Ciebie karta.

7. Bonus

Ostatni krok – warunek do otrzymania bonusu – to zrobienie 3 płatności kartą na dowolne kwoty. Możesz zapłacić nią zarówno w sieci, jak i stacjonarnie. Jeśli nie chcesz czekać, aż przyjdzie do Ciebie karta fizyczna, w aplikacji możesz założyć wirtualną i płacić od razu. Założysz ją w zakładce „Karta” klikając symbol „+”w prawym, górnym roku.

Bo zrobieniu 3 płatności, otrzymasz bonus 100 punktów (czyli złotych), które wykorzystasz na spłatę transakcji wykonanych kartą Twisto. Aby to zrobić, po zaksięgowaniu transakcji wejdź w jej szczegóły i kliknij „Zapłać”. Następnie klikasz „Wykorzystaj punkty”. Oczywiście jeśli nie wystarczy Ci punktów, wtedy pozostałe zadłużenie spłacisz przelewem lub BLIKIEM.

Informacje:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto” – V edycja

Umowa Twisto Free

Formularz informacyjny Twisto Free

Regulamin Usług Płatniczych

Wpisz komentarz