Karta kredytowa BNP Paribas z bonusem 400 zł do Allegro (1.06 – 31.07.2022 r.)

Cztery bony do Allegro o łącznej wartości 400 zł otrzymasz po założeniu karty kredytowej BNP Paribas. Oprócz tego, bank zapewnia m.in. roczne zwolnienie z opłat za użytkowanie karty. W tym wpisie opisuję, jakie są warunki otrzymania premii i jak założyć kartę w promocji.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnej promocji tego banku, kliknij tu: promocja BNP Paribas

400 zł Allegro – krok po kroku

Możesz otrzymać cztery bony po 100 zł każdy, które wykorzystasz na zakupy w Allegro. Aby je dostać:

  • wypełnij formularz na tej stronie banku i od 1 czerwca do 31 lipca 2022 r. zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold (pomoże w tym konsultant, który oddzwoni do Ciebie). Bank kieruje tę promocję do pełnoletnich osób, które od 1 lutego 2021 r. do 1 czerwca 2022 r. nie miały karty kredytowej w BNP Paribas (posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji). Przynajmniej do czasu odbioru bonusów, miej wyrażoną zgodę na przetwarzanie twoich danych w celach marketingowych
  • zrób transakcje kartą na łączną kwotę 1000 zł w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych po zawarciu umowę o kartę. Przykład: jeśli podpisujesz umowę w czerwcu, to warunek ten spełniaj w lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku. Za każdy miesiąc otrzymasz bon o wartości 100 zł do Allegro (w sumie 400 zł). Nie będą liczyły się transakcje zwrócone/sporne, przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku, polegające na zasileniu produktów płatniczych (np. elektronicznych portfeli) czy u podmiotów będących pośrednikami płatności na rzecz właściwych dostawców towarów/usług (tutaj chodzi np. o płatności kartą za rachunki)
  • zarejestruj się w programie www.mamBONUS.pl i odbierz kartę podarunkową do Allegro. Pojawi się ona w ciągu 60 dni kalendarzowych po zakończeniu miesiąca, za który nagroda przysługuje. Pamiętaj, aby zarejestrować się w tym programie w ciągu 2 miesięcy od udostępnienia pierwszej nagrody (ale najlepiej zrobić to od razu – piszę o tym poniżej)

Punkty w programie mamBonus

Przed wykonaniem wymaganych w promocji transakcji, warto zarejestrować swoją kartę w programie lojalnościowym mamBonus. Za każdą transakcję wykonaną kartą będziesz otrzymywać punkty (2 zł = 1 pkt), które potem wymienisz na nagrody.

Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas: opłaty i zasady

  • 0 zł za użytkowanie przez pierwszy rok. Po tym okresie koszt karty Mastercard Standard to 9 zł miesięcznie (opłaty można uniknąć robiąc transakcje na min. 1000 zł)
  • okres bezodsetkowy do 56 dni
  • płatności mobilne ApplePay i Google Pay
  • RRSO 26,97% – naliczane tylko wtedy, gdy nie spłacisz zadłużenia go w okresie bezodsetkowym (a więc w ciągu 56 dni). Czytaj więcej: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku
  • program lojalnościowy mamBONUS z nagrodami
  • warto wiedzieć: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł

Dodatkowe informacje:

Regulamin promocji „Zyskaj do 400 zł z kartą kredytową”

Program lojalnościowy mamBONUS – regulamin

Karty podarunkowe Allegro – regulamin

Tabela opłat i prowizji

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.