1200 zł bonusu z kartą kredytową Citibanku

Bonus pieniężny 600 zł i kolejne 600 zł w punktach programu Bezcenne Chwile do wykorzystania na zakupach w najpopularniejszych sklepach w Polsce.

Takie profity czekają na osoby, które założą kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak otrzymać całość premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank” adresowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 kwietnia 2023 r.

Jak założyć kartę w promocji?

Aby otrzymać premię w pełnej wysokości, dopilnuj spełnienia wszystkich poniższych warunków:

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć online dokument dochodowy, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy na podstawie umowy cywilno-prawnej może to być np. wyciąg z rachunku bankowego z wpływami z tytułu wynagrodzenia (za ostatnie 6 m-cy). Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź wymagane dokumenty. Dostarczenie takiego dokumentu jest warunkiem promocji, dlatego podczas składania wniosku o kartę nie wybieraj opcji bez dostarczenia.

 • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną(istotne, aby kartę aktywować w aplikacji, a nie w serwisie internetowym)
 • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Za co otrzymasz bonusy?

Gdy otrzymasz kartę, będziesz mógł zabrać się za spełnianie warunków aktywności, dzięki czemu otrzymasz wszystkie bonusy.

W tej promocji możesz otrzymać: premię pieniężną 600 zł oraz 600 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

600 zł w punktach

Aby otrzymać 48 000 punktów programu Bezcenne Chwile o łącznej wartości 600 zł, spełniaj poniższe warunki:

 • w 1 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 100 zł
 • w 2 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 200 zł
 • w 3 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł
 • w 4 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 400 zł
 • w 5 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł
 • w 6 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy, zrób transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł

Przykład: podpisałeś umowę o kartę w maju, wtedy rób powyższe płatności od czerwca do listopada. Umowa popisana w czerwcu = zacznij płacić od lipca, umowa w lipcu = rób transakcje od sierpnia, itp.

Odbiór nagrody: Za każdy z powyższych miesięcy otrzymasz 8 000 punktów. Informację o ich przyznaniu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, że spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody za dany miesiąc (stanie się to najpóźniej do końca kolejnego miesiąca). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty. Wykorzystaj je w ciągu 6 miesięcy od ich przyznania na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji.

Nawet 600 zł premii pieniężnej

Z kolei aby otrzymać premię o łącznej wartości 600 zł, spełnij takie oto warunki:

 • w 7, 8, 9, 10, 11 i 12 miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym ze wskazanych miesięcy zrób przynajmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 500 zł.

Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w maju, wtedy spełniaj te warunki od grudnia do maja. Umowa zawarta w czerwcu – zacznij je spełniać od lipca, itp. Zwróć uwagę, aby w każdym z tych miesięcy zrobić co najmniej 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł.

Odbiór nagrody: za każdy z powyższych miesięcy otrzymasz 100 zł. Bonus wpłynie na rachunek twojej karty zmniejszając zadłużenie bądź powodując nadpłatę. O tym, że otrzymałeś bonus, będziesz informowany w serwisie Citibank Online (stanie to najpóźniej do końca kolejnego miesiąca następującego od spełnienia warunku aktywności za dany miesiąc).

Bonusy w tej promocji są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.


Wymagane w promocji płatności kartą możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

 • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
 • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

Podpowiedź: po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej o okresie bezodsetkowym i zasadach działania kart kredytowych dowiesz się z tego artykułu >

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

Dodaj komentarz