Bonus 1200 zł z kartą kredytową Citibanku (24.07 – 30.09.2023)

Bonus pieniężny 900 zł i punkty o wartości 300 zł za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach w Polsce.

Takie profity czekają na ciebie po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak otrzymać premię.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank” skierowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 lipca 2023 r. Karencja jest więc bardzo krótka.

Jak założyć kartę w promocji?

W tej promocji możesz otrzymać: premię pieniężną 900 zł oraz 300 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

Aby otrzymać premię w pełnej wysokości, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • od 24 lipca 2023 r. do 30 września 2023 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną

W trakcie wypełniania wniosku (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i zjedź na sam dół i na stronie „Załącznik nr 1” sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

 • zawrzyj umowę o kartę (pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe) i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną lub serwis bankowości internetowej
 • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub serwisu bankowości internetowej. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę (taką datę znajdziesz na umowie, którą otrzymasz)
 • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Za co otrzymasz bonusy?

Gdy otrzymasz kartę, będziesz mógł zabrać się za spełnianie warunków aktywności, dzięki czemu otrzymasz wszystkie bonusy.

300 zł w punktach

Aby otrzymać 24 000 punktów programu Bezcenne Chwile (o wartości 300 zł), spełnij poniższy warunek:

 • płać kartą po 2000 zł miesięcznie przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w lipcu, wtedy płatności po 2000 zł miesięcznie rób w sierpniu, wrześniu i październiku. Uwaga: jeśli nie dasz rady wydać w miesiącu 2000 zł, wtedy wydanie co najmniej 500 zł spowoduje, że otrzymasz trochę mniejszą premię – 12 000 punktów o wartości 150 zł.

Nawet 900 zł premii pieniężnej

Aby otrzymać premię o łącznej wartości 800 zł, spełnij ten oto warunek:

 • płać kartą po 2000 zł miesięcznie od czwartego do jedenastego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w lipcu, wtedy spełniaj te warunki od listopada do czerwca. Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy otrzymasz bonus 100 zł. Uwaga: jeśli nie dasz rady wydać w miesiącu 2000 zł, wtedy wydanie co najmniej 500 zł spowoduje, że będziesz otrzymywać trochę mniejszą premię, bo 50 zł miesięcznie

Aby otrzymać dodatkową premię, 100 zł, spełnij ten warunek:

 • zapłać kartą na co najmniej 500 zł w dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykład: jeśli zawarłeś umowę o kartę w lipcu, wtedy spełnij ten warunek w lipcu

Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)


Dodatkowe 100 zł na zakupy

Jakby tego było mało, możesz otrzymać dodatkowe punkty o wartości 100 zł w programie Bezcenne Chwile!

Więcej w tym artykule: Masz kartę MasterCard w Citibanku? Możesz dostać 100 zł na zakupy


Odbiór nagród

Za spełnienie warunków aktywności w trzech pierwszych miesiącach otrzymasz 24 000 lub 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (jak pisałem powyżej, liczba punktów zależy od wartości transakcji kartą). Będą one warte 300 zł lub 150 zł, a wykorzystasz je w ciągu 9 miesięcy na stronie programu i wymienisz na nagrody spośród setek propozycji. Informację o przyznaniu tego bonusu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody (stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków). Następnie – w ciągu 30 dni – trafią do ciebie punkty.

Z kolei bonusy pieniężne będziesz otrzymywać za spełnianie warunków aktywności od czwartego do jedenastego miesiąca. Za każdy z tych miesięcy otrzymasz 100 zł (lub 50 zł – zależy to od wartości transakcji). Dodatkowy bonus, 100 zł, wpłynie za wykazanie się aktywnością w dwunastym miesiącu.

Bonusy pieniężne wpłyną na rachunek twojej karty zmniejszając zadłużenie bądź powodując nadpłatę. O tym, że otrzymałeś bonus za poprzedni miesiąc, będziesz informowany w serwisie Citibank Online.

Bonusy są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

 • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
 • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

Podpowiedź: po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej o okresie bezodsetkowym i zasadach działania kart kredytowych dowiesz się z tego artykułu >

Przydatne informacje:

Regulamin promocji „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.