BNP Paribas: 350 zł na zakupy w Biedronce za założenie konta. Proste warunki! (19.08 – 15.09)

Trzeba przyznać, że BNP Paribas umie robić promocje. Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie (nota bene bardzo dobrego) i spełnienie prostych warunków, bank daje 350 zł na zakupy w Biedronce. Ale warto się spieszyć – ze względu na duże zainteresowanie, promocja ta zakończy się najprawdopodobniej w środę 4 września.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Jeśli szukasz aktualnej promocji tego banku, kliknij tu: promocja BNP Paribas

Kto może wziąć udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który na dzień składania wniosku nie jest stroną umowy ramowej z bankiem, a także nie jest (i w okresie ostatnich 9 miesięcy nie był) posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w BNP Paribas.

Jak przystąpić do promocji

Organizator zastrzega, że gdy liczba zgłoszeń do promocji przekroczy 2500, wtedy ją zakończy. Aby przystąpić do promocji:

  • wejdź na stronę promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „Zarejestruj się”
  • w kolejnym kroku, na tej samej stronie, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą. Moja sugestia: wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj, bo jest najkorzystniejsza (o parametrach piszę w dalszej części wpisu). Dane we wniosku muszą zgadzać się z podanymi przez Ciebie w poprzednim kroku
  • podpisz umowę z bankiem do 20 września. Zawierana jest ona zdalnie za pomocą sms-a z kodem weryfikacyjnym, po czym przyjedzie do Ciebie kurier z kartą debetową i zweryfikuje tożsamość

Promocja zakończona. Kliknij tu i przejdź do aktualnej: 320 zł gotówce za konto w BNP Paribas

Jak spełnić warunki i dostać 350 zł na zakupy

Gdy już otrzymasz kartę, czas na spełnianie warunków promocji. A te są bardzo proste:

  • pierwszy bon – 150 zł na zakupy w Biedronce – otrzymasz jeśli we wrześniu zrobisz co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę (np. w sklepach czy punktach usługowych). Nieco niżej wyjaśniam, jakich transakcji bank nie bierze pod uwagę
  • drugi bon, 200 zł na zakupy, otrzymasz jeśli spełnisz warunki do otrzymania pierwszego bonu, a także jeśli w październiku zapewnisz wpływ na konto na min. 1000 zł; zrobisz płatności bezgotówkowe kartą łącznie na minimum 300 zł; oraz wykonasz minimum 2 przelewy na dowolne kwoty z Twojego konta w BNP wykorzystując bankowość elektroniczną (Pl@net lub GOonline lub aplikację mobilną GOmobile)

Wpływ minimum 1000 złotych może pochodzić z dowolnego źródła, również z Twojego konta w innym banku (poza BGŻ Optima, BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank oraz wpłatami gotówkowymi). Po otrzymaniu przelewu oczywiście możesz dowolnie dysponować tymi pieniędzmi, nie ma wymogu trzymania ich na koncie. Nie musi też być to przelew w jednym „kawałku”.

Jeżeli chodzi o płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł, to bank zastrzega, że nie weźmie pod uwagę tych dokonanych przy zastosowaniu systemu płatności internetowych. Chodzi tu np. o BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media. Możesz natomiast korzystać z Google Pay i Apple Pay.

Wyłączone są również transakcje w kasynach, zakładach bukmacherskich, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne w instytucjach finansowych czy internetowe przekazy pieniężne. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty do czasu wydania bonusów. Po ich otrzymaniu możesz zdecydować: albo zachowujesz konto i kartę albo je zamykasz bez żadnych konsekwencji

Odbiór nagród

O tym, że masz nagrodę, organizator poinformuje Cię mailowo na adres podany podczas rejestracji do promocji. Pierwszy mail przyjdzie najpóźniej do 21 października, a drugi do 20 listopada. Następnie – odpowiednio do końca października i końca listopada – otrzymasz smsem e-kody do Biedronki.

Otrzymane e-kody do Biedronki będą ważne do 31 maja 2020 r. Są one wielorazowe. Aby zapłacić voucherem, należy po zeskanowaniu ostatniego produktu podać e-kod kasjerowi. Nie trzeba wydawać od razu całej kwoty, możesz zrobić kilka drobniejszych zakupów. W kasie – po podaniu kodu – możesz też sprawdzić, ile aktualnie masz na koncie. W przypadku, gdyby wartość zakupów przewyższała kwotę na e-kodzie, wtedy jedynie dopłacasz różnicę.

Konto Otwarte na Ciebie – najważniejsze parametry

  • darmowe otwarcie i prowadzenie (bezwarunkowo)
  • brak opłat za zwykłe przelewy internetowe oraz mobilne (przelewy natychmiastowe 5 zł)
  • 0 zł za Kartę Otwartą na Dzisiaj jeśli w poprzednim miesiącu wykonałaś/wykonałeś nią co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną sumę (w przeciwnym razie zapłacisz 3 zł). Jeżeli masz natomiast mniej niż 26 lat, wtedy nie musisz spełniać nawet tego warunku
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash w Polsce (5 zł z pozostałych bankomatów)
  • dostępne: BLIK, Google Pay, Apple Pay

WARTO WIEDZIEĆ:

Regulamin promocji „Powrót do szkoły”

Tabela opłat i prowizji

Inne promocje bankowe

2 komentarze do “BNP Paribas: 350 zł na zakupy w Biedronce za założenie konta. Proste warunki! (19.08 – 15.09)”

Możliwość komentowania została wyłączona.