990 zł za założenie i używanie karty kredytowej Citibanku (20.11 – 30.11.2023)

Bonus pieniężny na sumę 693 zł i punkty o wartości 297 zł za które zrobisz zakupy w najpopularniejszych sklepach w Polsce. Takie profity, o łącznej wartości 990 zł, czekają na ciebie po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity w Citibanku. W tym artykule opisuję krok po kroku, jak otrzymać premię.

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja „Jesień z Kartą Kredytową Citibank” adresowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku.

Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Dobra wiadomość: z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 marca 2023 r. Karencja jest więc bardzo krótka.

Jak założyć kartę w promocji?

W tej promocji możesz otrzymać: premię pieniężną 693 zł oraz 297 zł w punktach programu MasterCard Bezcenne Chwile, które wymienisz na nagrody (np. vouchery do Allegro, bony na paliwo czy zakupy w najpopularniejszych sklepach online).

Aby otrzymać premię w pełnej wysokości, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • od 20 października 2023 r. do 30 listopada 2023 r. na tej stronie promocyjnej banku złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną

W trakcie wypełniania wniosku (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu i sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

 • zawrzyj umowę o kartę (pamiętaj, aby wyrazić zgody marketingowe) i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (to istotne – kartę należy aktywować w aplikacji mobilnej, a nie w serwisie internetowym)
 • zarejestruj swoją kartę w programie lojalnościowym MasterCard Bezcenne Chwile. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Zrobisz to przez bankowość internetową. W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją karty, sugeruję od razu napisać do banku korzystając ze skrzynki kontaktowej w serwisie transakcyjnym

Za co otrzymasz bonusy?

Gdy otrzymasz kartę, będziesz mógł zabrać się za spełnianie warunków aktywności, dzięki czemu otrzymasz wszystkie bonusy.

297 zł w punktach

Aby otrzymać 3 x 7 920 punktów programu Bezcenne Chwile (o wartości 297 zł), wykaż się następującą aktywnością:

 • płać kartą po 99 zł miesięcznie przez trzy kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w listopadzie, wtedy płatności po 99 zł miesięcznie rób w grudniu, styczniu i lutym

Za spełnienie warunków w każdym trzech z miesięcy (od 1 do 3) otrzymasz po 7 920 punktów. Łącznie możesz więc otrzymać 23 760 punktów o wartości 297 zł. Informację o przyznaniu bonusu za każdy miesiąc otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej) do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków. Następnie – w ciągu 30 dni – na twoje konto trafią punkty. Są ważne przez 9 miesięcy, a wykorzystasz je na stronie programu wymieniając na nagrody spośród setek propozycji.

693 zł premii pieniężnej

Aby otrzymać premię pieniężną o łącznej wartości 693 zł, spełnij ten oto warunek:

 • płać kartą po 99 zł miesięcznie od czwartego do dziesiątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w listopadzie, wtedy spełniaj te warunki od marca do września.

Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy (od 4 do 10) otrzymasz bonus 99 zł. Łącznie możesz więc zgarnąć 693 zł. Bonusy pieniężne wpłyną na rachunek twojej karty zmniejszając zadłużenie bądź powodując nadpłatę. O tym, że otrzymałeś bonus za poprzedni miesiąc, będziesz informowany w serwisie Citibank Online.

Bonusy są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych.


Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie)


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

 • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
 • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
 • obsługa Google Pay i Apple Pay
 • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
 • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

Podpowiedź: po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek. Więcej o okresie bezodsetkowym i zasadach działania kart kredytowych dowiesz się z tego artykułu >

Przydatne informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank


Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

2 komentarze do “990 zł za założenie i używanie karty kredytowej Citibanku (20.11 – 30.11.2023)”

 1. „Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)”

  A zamykając kartę po jej spłacie mieszcząc się w rok to jak to będzie wyglądać?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz