600 zł na zakupy w Lidlu z kartą Citi Simplicity (15.09 – 30.11.2023)

600 zł na zakupy w sklepach Lidl czeka na osoby, które założą kredytową Citi Simplicity w Citibanku i spełnią warunki promocji. Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

Czy możesz skorzystać z promocji?

Promocja „Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank” skierowana jest do pełnoletnich osób, które aktualnie nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Korzystanie z innych usług banku – np. konta czy pożyczki – nie wyklucza z udziału w promocji.

Z promocji mogą skorzystać byli posiadacze karty kredytowej w Citibanku, ale pod warunkiem, że zamknęli ją przed 1 lipca 2023 r.

Jak otrzymać bony? Krok po kroku

Aby otrzymać bony do Lidla o łącznej wartości 600 zł, spełnij WSZYSTKIE opisane niżej warunki:

  • od 15.09 do 30.11.2023 r. na stronie promocyjnej złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną

Podczas wypełniania zgłoszenia (lub w ciągu 10 dni) należy dołączyć dokumenty dochodowe, aby bank mógł zbadać zdolność kredytową. Dlatego przygotuj sobie je wcześniej. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę czy umowę cywilno-prawną mogą to być wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące z wpływami z tytułu wynagrodzenia. Jeśli np. prowadzisz działalność gospodarczą, bądź osiągasz dochody z innych źródeł, kliknij tu (załącznik nr 1) i sprawdź, jakich potrzebujesz dokumentów. Dostarczenie dokumentu dochodowego jest wymogiem otrzymania bonusu, dlatego też nie wybieraj opcji bez dostarczenia takiego dokumentu

  • zawrzyj umowę o kartę i po jej otrzymaniu aktywuj ją poprzez aplikację mobilną (to istotne – kartę należy aktywować w aplikacji mobilnej, a nie w serwisie internetowym)
  • przez 6 kolejnych miesięcy (licząc o miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy) rób po minimum 5 bezgotówkowych transakcji kartą na dowolne kwoty w miesiącu. Przykład: jeśli zawrzesz umowę o kartę w październiku, wtedy zapłać kartą po co najmniej 5 razy w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym, marcu i kwietniu

Wymagane w promocji płatności możesz robić zarówno w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych jak i w internecie. Bank zastrzega, że do spełnienia warunków promocji nie będą liczyły się transakcje zwrócone, polecenia przelewu, a także tzw. transakcje szczególne (chodzi o wypłatę pieniędzy z karty, transakcje u podmiotów z branży gier losowych / hazardowych, a także transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie). Po dokonaniu transakcji warto spłacić kartę w terminie podanym na wyciągu, bo wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek

Nagrody

Za każdy z pierwszych pięciu miesięcy spełniania warunków (przypominam: 5 płatności kartą) otrzymasz bon do Lidla o wartości 100 zł (a więc 5 x 100 zł). Kolejny bon o wartości 50 zł otrzymasz za 5 płatności kartą w szóstym miesiącu. Dodatkowy bon o wartości 50 zł otrzymasz, jeśli będziesz mieć wyrażone zgody marketingowe.

Informację o przyznaniu bonu otrzymasz w serwisie Citibank Online (w wersji internetowej). Najpierw przyjdzie wiadomość, spełniłeś warunki do otrzymania tej nagrody (stanie się to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków). Następnie – w ciągu 30 dni – otrzymasz mailem bon.

Aby zrealizować bon, przed rozpoczęciem rozliczania transakcji poinformuj kasjera, że posiadasz kartę prezentową Lidl.

Termin ważności bonu to 4 miesiące od momentu jego otrzymania. Można go wykorzystać w częściach.

Nagroda jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych.


Karta Citi Simplicity – charakterystyka

  • uczestnicy tej promocji w pierwszym roku nie ponoszą opłat z tytułu posiadania karty. Po upływie roku opłata za obsługę karty wynosi 12 zł miesięcznie (ale można uniknąć tej opłaty robiąc miesięcznie transakcje na 1000 zł)
  • 56 dni okresu bezodsetkowego. Jeśli zmieścisz się w terminie spłaty podanym na wyciągu, wtedy nie zapłacisz żadnych odsetek!
  • obsługa Google Pay i Apple Pay
  • dostęp do rabatów do 50%, voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów (np. 10% rabatu na dostawy z restauracji), dzięki którym wydajesz mniej, kiedy płacisz kartą
  • program punktowy Mastercard® Bezcenne® Chwile, w którym zbierasz punkty za codzienne transakcje

CZYTAJ TEŻ: Jak działa karta kredytowa? Jak korzystać z pieniędzy banku za darmo? Szczegółowo opisuję to w tym poradniku

Przydatne informacje:

Tabela opłat i prowizji

Regulamin Kart Kredytowych Citibank

Decydujesz się na skorzystanie z tej promocji? Będę wdzięczny, jeśli założysz kartę korzystając z linków umieszczonych w tym artykule. Dzięki temu mogę otrzymać za to wynagrodzenie, co będzie miłą rekompensatą za czas poświęcony w wyszukiwanie i opisywanie okazji.

Dodaj komentarz