200 zł do Allegro i do 360 zł w zwrotach. TurboKARTA w Santander Consumer Banku z bonusami (10.08-31.12.2022)

200 zł w bonach do wydania na Allegro i nawet 360 zł rocznie zwrotów za płatności kartą.

Takie bonusy czekają na ciebie po założeniu karty kredytowej Visa TurboKARTA w Santander Consumer Banku.

Zapraszam po szczegóły!

Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje bankowe >

200 zł do Allegro – zasady promocji

Kto może wziąć udział w promocji?

Zgodnie z regulaminem, z udziału w promocji wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2021 r. zawarły z Santander Consumer Bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie TurboKARTY.

Za co otrzymasz bonusy?

Promocja trwa od 10 sierpnia do 31 grudnia 2022 r. Aby otrzymać bony do Allegro:

  • wypełnij formularz zgłoszeniowy poprzez tę stronę promocyjną, a potem zawrzyj umowę o kartę kredytową Visa TurboKARTA. Zrobisz z pomocą pracownika banku, który oddzwoni do ciebie i wyjaśni szczegóły. Zawarcie umowy jest możliwe bez wychodzenia z domu – przelewem weryfikacyjnym za 1 zł lub przez kuriera
  • w każdym z czterech miesięcy kalendarzowych trwania promocji zrób płatności bezgotówkowe kartą na łączną sumę minumum 300 zł

Kiedy otrzymasz vouchery?

Za każdy z miesięcy otrzymasz smsem bon do Allegro o wartości 50 zł. Maksymalnie możesz zdobyć 4 takie vouchery (o ile podpiszesz umowę w sierpniu lub wrześniu i zapłacisz kartą na wymaganą sumę w czterech miesiącach trwania promocji).

Voucher otrzymasz w następnym miesiącu po spełnieniu warunku za dany miesiąc (przykład: we wrześniu zapłaciłeś kartą za minimum 300 zł = voucher za ten miesiąc dostaniesz w październiku).

Nagroda jest zwolniona z podatku. W trakcie jej przekazania, nie możesz mieć zaległości w spłacie karty powyżej 50 zł trwającej więcej niż 10 dni.

Co warto wiedzieć?

Zgodnie z regulaminem, nagrody otrzyma pierwszych 2000 klientów, którzy spełnią warunki.

Robiąc płatności kartą warto wiedzieć, że do spełnienia warunków promocji bank nie weźmie następujących transakcji:

MCC 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (przelew środków pieniężnych), 6010 (instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (instytucje finansowe – towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (instytucje niefinansowe – zakup /obciążenie karty). Bank nie uwzględni także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal

Zwroty za płatności kartą

Oprócz bonów do Allegro, TurboKARTA oferuje również zwroty za płatności w niektórych punktach. Rocznie możesz w ten sposób otrzymać nawet 360 zł. Cashback będzie przyznawany wg poniższych zasad:

  • 5% wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, tzn. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw
  • 3% wartości transakcji w restauracjach
  • 1% wartości transakcji na stacjach paliw

Kwota miesięcznego zwrotu może wynieść maksymalnie 30 zł, co daje nam 360 zł rocznie. Więcej w regulaminie cashbacku

TurboKARTA w Santander Consumer Banku – carakterystyka

Opłata miesięczna za obsługę karty to 6,9 zł. Możesz jej jednak uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą za min. 1000 złotych.

Warto wiedzieć, że karta oferuje do 54 dni okresu bezodsetkowego, co w praktyce oznacza, że możesz korzystać z pieniędzy banku za darmo. Więcej na ten temat przeczytasz w moim tekście: Karta kredytowa: jak działa, na co uważać i co to okres bezodsetkowy >

Dużym plusem jest fakt, że właściciele karty karty kredytowej Visa TurboKARTA mogą skorzystać z bezpłatnego pakietu car assistance. Ubezpieczenie to zapewni pomoc w przypadku awarii czy kradzieży samochodu lub jeśli np. zabraknie ci paliwa.

Regulaminy

Regulamin promocji „TurboKARTA z voucherem do Allegro”

Regulamin promocji „Zakupy z premią” (cashback)

Tabela opłat i prowizji