To prawdziwa uczta dla łowców bonusów. Zakładając konto w Santander i spełniając proste warunki otrzymasz 150 zł w gotówce i bon 50 zł na zakupy w Biedronce. Do tego 80 zł za skorzystanie z kodu polecenia (znajdziesz go w tym artykule). A jeśli chcesz, możesz też zlecić przelewy pensji i zgarnąć kolejne 150 zł. Do tego dochodzą profity za opłacanie rachunków. W tym wpisie krok po kroku wyjaśniam, jak skorzystać z tej kumulacji bonusów.

Te wszystkie bonusy zgarniesz, jeśli zdecydujesz się założyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą. O parametrach rachunku, który wg mnie jest całkiem przyzwoity, przeczytasz w dalszej części wpisu.

A tymczasem skupmy się na warunkach otrzymania nagród. Tak naprawdę jest to kumulacja różnych promocji. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też np. tylko z pierwszej.

I. 150 zł w gotówce na konto i 50 zł do Biedronki – krok po kroku

Kto może wziąć udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w PLN prowadzonego przez bank. W promocji mogą wziąć udział byli klienci, pod warunkiem, że zamknęli konto do 26 sierpnia 2018 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Aby dostać 150 zł w gotówce na konto oraz 50 zł na zakupy w Biedronce, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • zarejestruj się na stronie promocji oraz zaakceptuj zgody (tylko ta strona upoważnia do wzięcia udziału w promocji). Na maila otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Kliknij w link aktywacyjny i przejdź na Twoją indywidualną stronę promocyjną
 • po przejściu na Twoją stronę promocyjną, w zakładce „Konto Bonus” złóż wniosek o otwarcie Konta Jakiego Chcę wraz z kartą. Masz na to czas do 21 października. W trakcie składania wniosku zaznacz wszystkie zgody oraz wpisz kod polecający (możesz użyć mojego: 1015793280). Dzięki kodowi polecającemu otrzymasz dodatkowe 80 zł, ale więcej o tym piszę w punkcie nr II. Podczas składania wniosku podaj taki sam adres mailowy, jaki podałaś/eś rejestrując się na stronie promocyjnej
 • w terminie 30 dni od złożenia wniosku, jednak nie później niż do dnia 31 października 2019 r., zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy)
 • gdy już otrzymasz kartę, w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach (tzn. we wrześniu i październiku lub październiku i listopadzie albo listopadzie i grudniu) zrób co najmniej pięć bezgotówkowych płatności kartą lub BLIKIEM (np. w sklepach lub punktach usługowych)

Odbiór nagród. Gdy spełnisz te warunki, w terminie do 10 stycznia otrzymasz maila od organizatora promocji – eBrokerPartner. W mailu znajdziesz linka do strony, na której trzeba podać numer swojego konta w Santander oraz PESEL. Trzeba to zrobić w terminie 7 dni. Gdy prześlesz formularz, 150 zł trafi na Twoje konto do 20 stycznia.

Niezależnie od powyższego e-maila, otrzymasz od organizatora drugą wiadomość (mailem lub sms-em) o przyznaniu drugiej części bonusu – elektronicznego bonu 50 zł na zakupy w Biedronce. Aby go zrealizować, podaj go kasjerowi – najlepiej na początku skanowania przez niego produktów.

Regulamin promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”

II. 80 złotych z polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałaś/eś mój kod polecenia 1015793280? Tak jak już wspomniałem, otrzymasz dzięki temu 80 zł zwrotu na konto (i ja również). Musisz tylko:

 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (w trakcie wypełniania wniosku oraz przez czas ubiegania się o bonus)
 • dokonać bezgotówkowych transakcji kartą lub Blikiem na łączną kwotę co najmniej 300 złotych (np. w sklepach lub punktach usługowych). Masz na to czas do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto (przykładowo: podpisujesz umowę 10 października, wtedy masz czas na spełnienie warunków do końca listopada). Dobra wiadomość: do tej sumy wlicza się 5 transakcji potrzebnych do uzyskania premii z pierwszego punktu (150 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki)
 • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 października 2018 roku nie posiada konta osobistego w Santander Banku.

Do kiedy możesz wziąć udział w promocji? Przystąpić do tej promocji można do 31 stycznia 2020 r.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 80 zł! W tej edycji programu poleceń, który trwa do 31 stycznia, maksymalnie możesz otrzymać 800 zł z nagród za polecenia.

Regulamin programu poleceń (V edycja)

III. 150 złotych za wpływy wynagrodzenia

Kolejny bonus – 150 złotych w gotówce – możesz zdobyć, jeżeli zdecydujesz się złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santanderze.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadał konta osobistego w Santander Banku.

Jak dostać 150 złotych za wpływy wynagrodzenia?

 • najpóźniej do 30 października 2019 r. złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje konto w Santanderze. Możesz to zrobić po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego ( Twoje Sprawy → Konta → Przenieś do nas wynagrodzenie) lub na infolinii pod numerem: 1 9999.
 • w ciągu 3 kolejnych miesięcy zapewnij wpływy wynagrodzenia na minimum 1000 złotych i wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę (wykluczone są transakcje w kasynach i biurach bukmacherskich). Spełnianie warunków można rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu promocji (czyli wpływy na konto i transakcje kartą można rozpocząć w sierpniu lub wrześniu)

Gdy spełnisz warunki, najpóźniej do końca następnego miesiąca premia 150 zł wpłynie na Twoje konto.

Co bank rozumie jako wynagrodzenie?

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Santander Bank

Regulamin promocji

IV. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Banku. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.

Regulamin

Konto Jakie Chcę – najważniejsze parametry

 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł)

Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej. Po kliknięciu w „Twoje produkty”, przy koncie wybierz „Usługi”, a następnie w sekcji „Bankomaty i opłaty” wybierz wariant „Brak opłat za kartę pod warunkiem min. 5 płatności kartą w miesiącu”.

 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z dowolnego bankomatu
 • 0 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Santandera
 • 5 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 80 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia

Tabela opłat i prowizji

4 komentarze

 1. Założyłem trochę na próbę (nie ukrywam że bonusy zrobiły swoje) i jestem zadowolony. Szczególnie dobra jest tu opcja darmowych przelewów błyskawicznych na konta w innych bankach i zwroty za rachunki

 2. Jeśli dostałem kartę do bankomatu dzisiaj to muszę zrobić te pięć płatności płatności do końca września czyli tylko dzisiaj czy liczy się od października?

  • W pierwszym miesiącu kalendarzowym, a więc w Twoim przypadku we wrześniu, karta jest za free i nie trzeba robić nią 5 płatności. W październiku już będziesz musiał zrobić pięć transakcji, aby nie było opłaty. Przy okazji przypominam o wyłączeniu (jeśli oczywiście chcesz) opcji o której piszę artykule:

   „0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł). Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię”

Wpisz komentarz