To prawdziwa uczta dla łowców bonusów. Zakładając konto w Santander i spełniając proste warunki otrzymasz 150 zł w gotówce i bon 50 zł na zakupy w Biedronce. Ta promocja trwa już tylko do poniedziałku 21 października. Ale to nie wszystko – dodatkowo otrzymasz 80 zł za skorzystanie z kodu polecenia (znajdziesz go w tym artykule), a jeśli chcesz, możesz też zlecić przelewy pensji i zgarnąć kolejne 150 zł. Do tego dochodzą profity za opłacanie rachunków. W tym wpisie krok po kroku wyjaśniam, jak skorzystać z tej kumulacji bonusów.

Promocja opisana w punkcie nr I (150 zł w gotówce i 50 zł bonu do Biedronki) została zakończona, ale KLIKNIJ TU i sprawdź aktualne równie ciekawe promocje kont osobistych

Te wszystkie bonusy zgarniesz, jeśli zdecydujesz się założyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą. O parametrach rachunku, który wg mnie jest całkiem przyzwoity, przeczytasz w dalszej części wpisu.

A tymczasem skupmy się na warunkach otrzymania nagród. Tak naprawdę jest to kumulacja różnych promocji. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz ze wszystkich, czy też np. tylko z pierwszej i drugiej.

I. 150 zł w gotówce na konto i 50 zł do Biedronki – krok po kroku

Kto może wziąć udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w PLN prowadzonego przez bank. W promocji mogą wziąć udział byli klienci, pod warunkiem, że zamknęli konto do 26 sierpnia 2018 r. Uczestnikami mogą być też osoby, które posiadają lub posiadały rachunek związany z działalnością gospodarczą, a także kartę kredytową czy pożyczkę.

Aby dostać 150 zł w gotówce na konto oraz 50 zł na zakupy w Biedronce, spełnij wszystkie poniższe warunki:

 • zarejestruj się na stronie promocji oraz zaakceptuj zgody (tylko ta strona upoważnia do wzięcia udziału w promocji). Na maila otrzymasz potwierdzenie rejestracji. Kliknij w link aktywacyjny i przejdź na Twoją indywidualną stronę promocyjną
 • po przejściu na Twoją stronę promocyjną, w zakładce „Konto Bonus” złóż wniosek o otwarcie Konta Jakiego Chcę wraz z kartą. Masz na to czas do 21 października do godz. 23:59. W trakcie składania wniosku zaznacz wszystkie zgody oraz wpisz kod polecający (możesz użyć mojego: 1015793280). Dzięki kodowi polecającemu otrzymasz dodatkowe 80 zł, ale więcej o tym piszę w punkcie nr II. Podczas składania wniosku podaj taki sam adres mailowy, jaki podałaś/eś rejestrując się na stronie promocyjnej
 • w terminie 30 dni od złożenia wniosku, jednak nie później niż do 31 października 2019 r., zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. W celu podpisania umowy, bank wyśle do Ciebie bezpłatnie kuriera (można podać dowolny adres dostarczenia, np. do pracy)
 • gdy już otrzymasz kartę, w każdym z dwóch następujących po sobie miesiącach (tzn. we wrześniu i październiku lub październiku i listopadzie albo listopadzie i grudniu) zrób co najmniej pięć bezgotówkowych płatności kartą lub BLIKIEM (np. w sklepach lub punktach usługowych)
 • zaloguj się do bankowości internetowej, wejdź w USTAWIENIA i w zakładce „Forma otrzymywania korespondencji” aktywuj zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (chodzi o to, abyś mógł/mogła otrzymywać informacje z banku drogą elektroniczną).

Odbiór nagród. Gdy spełnisz te warunki, w terminie do 10 stycznia otrzymasz maila od organizatora promocji – eBrokerPartner. W mailu znajdziesz linka do strony, na której trzeba podać numer swojego konta w Santander oraz PESEL. Trzeba to zrobić w terminie 7 dni. Gdy prześlesz formularz, 150 zł trafi na Twoje konto do 20 stycznia.

Niezależnie od powyższego e-maila, otrzymasz od organizatora drugą wiadomość (mailem lub sms-em) o przyznaniu drugiej części bonusu – elektronicznego bonu 50 zł na zakupy w Biedronce. Aby go zrealizować, podaj go kasjerowi – najlepiej na początku skanowania przez niego produktów.

Regulamin promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – edycja II”

II. 80 złotych z polecenia

Pamiętasz jak podczas wypełniania wniosku wpisałaś/eś mój kod polecenia 1015793280? Tak jak już wspomniałem, otrzymasz dzięki temu 80 zł zwrotu na konto (i ja również). Musisz tylko:

 • nie zgłaszać sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (w trakcie wypełniania wniosku oraz przez czas ubiegania się o bonus). Ponadto należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną, wyrazić zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (czyli skrzynkę w bankowości elektronicznej, na którą bank wysyła informacje)
 • dokonać bezgotówkowych transakcji kartą lub Blikiem na łączną kwotę co najmniej 300 złotych (np. w sklepach lub punktach usługowych). Masz na to czas do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto (przykładowo: podpisujesz umowę 10 października, wtedy masz czas na spełnienie warunków do końca listopada). Dobra wiadomość: do tej sumy wlicza się 5 transakcji potrzebnych do uzyskania premii z pierwszego punktu (150 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki)
 • co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej

Pieniądze otrzymasz na swoje konto w następnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 października 2018 roku nie posiada konta osobistego w Santander Banku.

Do kiedy możesz wziąć udział w promocji? Przystąpić do tej promocji można do 31 stycznia 2020 r.

Po założeniu konta Ty również będziesz mógł/mogła polecać bank innym i zgarniać za każdą osobę 80 zł! W tej edycji programu poleceń, który trwa do 31 stycznia, maksymalnie możesz otrzymać 800 zł z nagród za polecenia.

Regulamin programu poleceń (V edycja)

III. 150 złotych za wpływy wynagrodzenia

Kolejny bonus – 150 złotych w gotówce – możesz zdobyć, jeżeli zdecydujesz się złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santanderze.

Kto może wciąż udział w promocji? Pełnoletni obywatel RP, który od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadał konta osobistego w Santander Banku.

Jak dostać 150 złotych za wpływy wynagrodzenia?

 • najpóźniej do 30 października 2019 r. złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Twoje konto w Santanderze. Możesz to zrobić po zalogowaniu do serwisu transakcyjnego ( Twoje Sprawy → Konta → Przenieś do nas wynagrodzenie) lub na infolinii pod numerem: 1 9999.
 • w ciągu 3 kolejnych miesięcy zapewnij wpływy wynagrodzenia na minimum 1000 złotych. Spełnianie tego warunku można rozpocząć od następnego lub od drugiego miesiąca po przystąpieniu promocji

Gdy spełnisz warunki, premia 150 zł wpłynie na Twoje konto w lutym 2020 r.

Co bank rozumie jako wynagrodzenie?

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Santander Bank

Regulamin promocji

IV. Nawet 300 złotych zwrotu rocznie za opłacane rachunki

Kolejne bonusy zdobędziesz, jeżeli zdecydujesz się opłacać rachunki za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję z konta w Santander Banku. Za każdy rachunek opłacany przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty otrzymasz zwrot w wysokości 1 proc. jego wartości (maksymalnie 25 złotych miesięcznie / 300 zł rocznie).

Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

 • zgłoś wcześniej do banku rachunki, które będziesz opłacać. Najszybciej zrobisz to w serwisie transakcyjnym, w zakładce Twoje sprawy –> Konta –> Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki. Możesz też to zrobić w dowolnej placówce banku (pamiętaj o zabraniu ze sobą rachunków)

Wystarczy tylko raz zgłosić swoje rachunki. Bank będzie pamiętał, że za kolejne płatności ma przyznać Ci zwrot.

Regulamin

Konto Jakie Chcę – najważniejsze parametry

 • 0 złotych za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł)

Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej. Po kliknięciu w „Twoje produkty”, przy koncie wybierz „Usługi”, a następnie w sekcji „Bankomaty i opłaty” wybierz wariant „Brak opłat za kartę pod warunkiem min. 5 płatności kartą w miesiącu”.

 • darmowe przelewy natychmiastowe
 • 0 złotych za wypłatę gotówki BLIKIEM z dowolnego bankomatu
 • 0 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów Santandera
 • 5 złotych za wypłatę gotówki z bankomatów innych sieci (0 złotych dla osób do 26 lat)
 • obsługa BLIK, Google Pay, Apple Pay
 • program poleceń, dzięki któremu dostajesz 80 zł za osobę, która podczas zakładania konta wpisze Twój kod polecenia

Tabela opłat i prowizji

8 komentarzy

 1. Założyłem trochę na próbę (nie ukrywam że bonusy zrobiły swoje) i jestem zadowolony. Szczególnie dobra jest tu opcja darmowych przelewów błyskawicznych na konta w innych bankach i zwroty za rachunki

 2. Jeśli dostałem kartę do bankomatu dzisiaj to muszę zrobić te pięć płatności płatności do końca września czyli tylko dzisiaj czy liczy się od października?

  • W pierwszym miesiącu kalendarzowym, a więc w Twoim przypadku we wrześniu, karta jest za free i nie trzeba robić nią 5 płatności. W październiku już będziesz musiał zrobić pięć transakcji, aby nie było opłaty. Przy okazji przypominam o wyłączeniu (jeśli oczywiście chcesz) opcji o której piszę artykule:

   „0 zł za kartę jeśli zapłacisz nią 5 razy w miesiącu na dowolne kwoty (jeżeli nie, opłata wynosi 5 zł). Info: domyślnie bank ustawia 3 zł opłaty za kartę bez żadnych warunków. Możesz to jednak zmienić logując się do bankowości elektronicznej lub dzwoniąc na infolinię”

  • Niestety czynsz nie przejdzie (a szkoda). Przeklejam info z systemu transakcyjnego, jakie rachunki można zgłosić do zwrotów:

   „Opłacaj rachunki za prąd, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny oraz TV i internet za pomocą przelewów internetowych ze wskazanego przez Ciebie konta. Dzięki temu co miesiąc możesz otrzymać zwroty i zyskać nawet 25 zł w miesiącu, czyli 300 zł rocznie.

   Aby otrzymywać zwroty, faktura powinna być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Jeśli konto, z którego będziesz opłacał rachunki jest kontem wspólnym, faktura może też być wystawiona na nazwisko współposiadacza konta. Wystarczy, że fakturę od danego dostawcy, np. ostatnią, załączysz tylko raz.

   Informacje o dodaniu dostawcy znajdziesz wchodząc w Historia -> Zwroty za rachunki -> zakładka Zgłoszeni dostawcy”

 3. Hej
  Wniosek założyłem pod koniec września, aktywacja nastąpiła 4 października więc transakcje powinienem wykonać w listopadzie i grudniu??

  • Cześć. Jeżeli chodzi o bonusy z pierwszego punktu w tym artykule (150 zł w gotówce i 50 zł do Biedronki), to po 5 transakcji powinieneś wykonać w październiku i listopadzie albo listopadzie i grudniu (do wyboru – ważne aby to były dwa następujące po sobie miesiące).

   Co do nagrody z programu poleceń (80 zł), to trzeba wykonać transakcje kartą na co najmniej 300 zł – na to masz czas do końca następnego miesiąca od czasu podpisania umowy o konto. Jeżeli umowa została zawarta w październiku, to masz czas na wykonanie tych transakcji do końca listopada.

Wpisz komentarz